9. kolo: Vojvodina-Borac 1:0

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ne brkam ja strepnju sa njegovom partijom,nije bio siguran i stamen,sto su bitne karakteristike kvalitetnog stopera.I ja se slazem da Mijatovic nema kvalitet za Vojvodinu i bas zato bih voleo da se Stosic vrati na svoju prirodnu poziciju na kojoj je i ranije igrao,a ne da se muci na desnom beku.
Ukoliko Lovric bude igrao u kontinuitetu dobro-ok,ali su zaista male sanse da se tako nesto dogodi.Neka bude da je ovaj mec odigrao dobro,da vidimo dalje...Vreme ce pokazati... :wink:
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ja sam Lovrica jedino video na onoj bruci u Tel Avivu. I s obzirom kako je cela ekipa odigrala (osim Kize kome svaka cast) bio je sasvim korektan. Mislim, daleko je to od dobroga ali bilo je bar 5-6 gorih od njega na terenu.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Radoye wrote:Ja sam Lovrica jedino video na onoj bruci u Tel Avivu. I s obzirom kako je cela ekipa odigrala (osim Kize kome svaka cast) bio je sasvim korektan. Mislim, daleko je to od dobroga ali bilo je bar 5-6 gorih od njega na terenu.
Nije on cesto igrao,a nema sumnje da je menadzerski igrac...tesko da tu ima nekog potencijala.Rekoh,mozda je njegova igra sa Borcem i bila na nekom nivou,ali jednostavno ne volim takve igrace i mozda sam zbog toga subjektivan :?
Napred Voso!
Locked