Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Grof Žekula wrote:Kežman je potvrdio da su insinuacije po kojima nije radio u interesu Vojvodine neosnovane i naglasio da iza svega stoji neka druga struja u klubu kojoj ne odgovara transparentost i javno iznošenje činjenica.
Daleko od toga da branim Kezmana, ali mi tu zestoko smrdi i Rabren. Ne iznosim optuzbe, jer dokaze nemam, ali se nadam da mi neki forumasi nece zameriti na sve jacem misljenju da ovde nije bas sve tako crno-belo (pun intended, sto bi rekli englezi). Cini mi se da je mladi presjednik marionetica, da se dve frakcije u klubu bore da povlace konce, a da ce kolateralna steta na kraju biti igraci, trener, pa i sam klub.

Evo, postavljam pitanje forumasima koji su upoznati dobro sa situacijom u klubu - Zasto je nemoguce oterati Rabrena? Ako se ne varam, dobio otkaz vec dvaput, ali evo ga, i dalje je tu. Poslednji put kad sam boravio na V.Boskovu bilo je u vreme Firminog turnira, covek je prosto sijao, previse rano, uzimajuci u obzir kad je Bata umro. Kakvog on keca u rukavu ima da ga nije mogao ni sam Bata oterati?
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Uprava

Post by kej »

http://www.sportal.rs/news.php?news=109854" onclick="window.open(this.href);return false;
Član upravnog odbora Uroš Janković poliva po Nikoliću.. Opšte rasulo.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Mozda sam neobavesten, ali ko je ovaj sada za ime boga?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1292
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Savetnikov savetnik.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Misljenje kezinog potrcka i sitnog politicara u pokusaju izneseno u tekstu za koji se dobija vecera nije vredan da se nalazi ovde. Podrska za gospodina Nikolica!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

kej wrote:http://www.sportal.rs/news.php?news=109854
Član upravnog odbora Uroš Janković poliva po Nikoliću.. Opšte rasulo.
G* jedno s*, m* iz Vojvodine!
srkins
Posts: 1465
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Nikolic je u vise navrata govorio da je najbolji deo Vojvodine igracki kadar..Dakle ne uprava i ne navijaci vec igraci...Mislim da i jeste upravu..i stari i novi deo uprave su zakazali...A navijaci po meni isto ispod proseka,slaba podrska smo igracima...A Balsa je kanda dobio podrsku od nekog jakog igraca...Tako da mi sve realnije izgleda da ce iz Vose leteti Nikolic , Rabrenovic ..i ostatak starog dela rukovodstva...A da ce nam ou popuniti bg sitni l*...
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Relevantnije mi je mišljenje Džaje i Tozovca od ovog goblina. Who the fuck are you?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

U emisiji Total soker Secerov i Petrovic su izneli informaciju da nam je put na 1 evropsku utakmicu platio FSS a 1 utakmicu je finansirao odredjeni menadzer. Ta informacija je izneta kao odgovor na procitan "intervju" onog jankovica kako zbog Nikolica nismo prosli Serif Gost je bio jos Aca Lukas 8) i njih trojica su se slozila da Vosa ima najbolji tim u ligi.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4089
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Ovo ti nije trebalo jankoviću s*!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Uprava

Post by King »

Uhapšeni Gajić i Matijević... :deal:


EDIT Minja: da ne pravim novi post, dodacu link ovde

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/407396 ... -Matijevic" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Vidi se da je tekst kao saopstenje, a ne odgovor na pitanja nekog novinara.
Ovo mozda moze da im prodje u siroj javnosti, ali kod nas navijaca je kontraproduktivno! Najsmesnije mi je sto pokusavaju navijace da podele smesnom pricom da brka stoji iza navijaca.
Znaju da ga navijaci ne gotive, a on ih je na sastanku napao za sve oko Abua i stetnih ugovora.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

King wrote:Uhapšeni Gajić i Matijević... :deal:


EDIT Minja: da ne pravim novi post, dodacu link ovde

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/407396 ... -Matijevic" onclick="window.open(this.href);return false;
Ко зна, можда би могло нешто да исплива и о пославњу господина Гајића током председниковања у вољеном нам клубу?
Да ли неко може да нам каже ко је тај господин Јанковић? Које су силе судбине нанеле овог слаткоречивог човека у чланство УО нашег клуба?
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Uprava

Post by kej »

Na zvaničnom sajtu stoji samo njegovo ime i prezime, bez biografije. Baš sam čeprkao po netu u pokušaju da saznam bilo šta o ovom misterioznom članu naše uprave. Uglavnom, igrao je u Banatu, Pirotu, Dravi, Pobedi itd. Crnogorac je, 85. godište. Njegov fejsbuk profil ne otkriva mnogo, ali ipak sasvim dovoljno da pokaže kakve se k* trenutno pitaju u našem klubu. Odakle ih samo iskopavate..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

Savetnik Kežman na b92 upravo.
Post Reply