Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Deep Purple »

Istocno stajanje wrote: Sat Jun 15, 2024 8:06 am Pa nece valjda dva meseca da postavljaju travu?! Moraju da je postave do pocetka LE, neka angazuju vise radnika, samo da ne igramo van svog stadiona.
Ne radi se o postavljanju trave već o “primanju” iste na mesto gde se postavlja. Trava se najbrže postavi, posle postoje i neki prirodni faktori koji doduše u ovoj tehnologiji danas nemaju toliki uticaj ali opet postoje.
VošaNS
Posts: 913
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Sat Jun 15, 2024 8:20 am
Istocno stajanje wrote: Sat Jun 15, 2024 8:06 am Pa nece valjda dva meseca da postavljaju travu?! Moraju da je postave do pocetka LE, neka angazuju vise radnika, samo da ne igramo van svog stadiona.
Ne radi se o postavljanju trave već o “primanju” iste na mesto gde se postavlja. Trava se najbrže postavi, posle postoje i neki prirodni faktori koji doduše u ovoj tehnologiji danas nemaju toliki uticaj ali opet postoje.
Ali zašto onda nismo krenuli na vreme? U Topoli je krenulo sa postvljanjem trave dan nakon završetka sezone, a u Surdulici par dana posle. Mi čekamo 25 dana i onda kukamo što se neće završiti na vreme.
Cane
Posts: 1123
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Cane »

Tender je raspisao FSS, jer oni i finansiraju sve a ne klub i svi rokovi su vezani za to. Klub u ovakvim slučajevima odlučuje o tim detaljima poput roka za početak radova otprilike koliko i mi na forumu.
User avatar
N13
Posts: 2123
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Mene zanima da li samo menjaju teren ili ugradjuju i grejace?
Bili su rekli da ce raditi i grejace kada budu radili teren... ali sad se o tome ne prica. Steta je praviti novi teren bez grejaca.
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

N13 wrote: Sat Jun 15, 2024 2:07 pm Mene zanima da li samo menjaju teren ili ugradjuju i grejace?
Bili su rekli da ce raditi i grejace kada budu radili teren... ali sad se o tome ne prica. Steta je praviti novi teren bez grejaca.
Apsolutno je glupo i nedopustivo, ako ne stavljaju grejace. Bacanje novca, jer se morati ponovo menjati travu, po ko zna koji put. A, mnogima odgovara, da se ugrade jos koji put.
Ako nema grejaca, to je mazanje ociju igracima i navijacima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 913
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by VošaNS »

Evo dočekali smo ponedeljak, a da li i postavljanje trave?
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by masterNS »

Izvinjavam se na offtopic-u, ali spominjala se ovde i prica o novom stadionu u NS.
U međuvremenu je došlo do promene plana - ''Čika Dača'' se ne ruši, već modernizuje, a novi stadion će se graditi svojom dinamikom. Šta to konkretno znači, novinarima je danas objasnio Marko Dimitrijević, generalni sekretar kluba.

''Što se tiče evropskih utakmica, igraćemo na stadionu u Leskovcu, a što se tiče domaćeg prvenstva, svim silama ćemo se truditi da osposobimo naš stadion, da igramo utakmice Superlige.

Napravljen je dogovor, biće velikih investicija na stadionu 'Čika Dača', nećemo rušiti stadion. Novi stadion će se praviti na novoj lokaciji, a za to vreme mi ćemo utakmice Superlige igrati na našem stadionu ovde. Ono što je direktor uspeo da dogovori, to je da smo ušli u proceduru, a prva stavka je da se postave reflektori.
Post Reply