"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nadam se da su svi naši igrači (bivši i sadašnji) svesni kakve emocije bude u nama sa ovakvim izjavama. To možda nekome sa strane deluje kao sitnica, ali mene ovo toliko usreći da ne mogu ni da vam opišem. Bravo majstori!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svaka čast i za Danija. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Milan wrote:Nadam se da su svi naši igrači (bivši i sadašnji) svesni kakve emocije bude u nama sa ovakvim izjavama. To možda nekome sa strane deluje kao sitnica, ali mene ovo toliko usreći da ne mogu ni da vam opišem. Bravo majstori!!!
Суза у оку! Браво мајстори!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Milan wrote:Nadam se da su svi naši igrači (bivši i sadašnji) svesni kakve emocije bude u nama sa ovakvim izjavama. To možda nekome sa strane deluje kao sitnica, ali mene ovo toliko usreći da ne mogu ni da vam opišem. Bravo majstori!!!
BRAVO, Kraso!
BRAVO, Dani! Posle svih nepravdi koje je doziveo u poslednjih godinu dana kad je sa klupe morao da gleda makarkakve primadone sa jakom zaledjinom koje su se sepurile po terenu, onda je ovakva Danijeva izjava za duzno postovanje.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Шта рећи него свака част!
И то на званичном сајту УЕФЕ... Европска Војводина!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

limanfkv wrote:Samo sam ih cekao, tek ce da krene sa ovakvim stvarima. Proslo svetsko prvenstvo novinari su gotovo do nervnog sloma doveli Iliju Petkovica, al` ne brinem i ne sumnjam u izbor Radomira Antica, koji je psihicki daleko jaci od Ilije.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 15949.html

Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić

Odbrana: Branislav Ivanović, Antonio Rukavina, Nemanja Vidić, Neven Subotić, Aleksandar Luković, Aleksandar Kolarov, Ivica Dragutinović

Sredina: Dejan Stanković, Nenad Milijaš, Gojko Kačar, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Boško Janković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Miloš Ninković, Milan Jovanović

Napad: Nikola Žigić, Danko Lazović, Marko Pantelić i Dejan Lekić.


:cheers:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Kako je lepo videti Brkino ime na tom spisku...
mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 15749.html
Evo citam peti put i ne verujem :shock:
Nego, jel neko video odgovor Laze Bakmaza na ovo? Uvatih na NS razglednicama...Kako je "oprao" ovakve gluposti. Kad uradi tako dobar posao, ja ću i da mu čestitam - BRAVO LAZO (kamikazo).
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

'Ajmo Brkoooo!!! 8)

P.S. Ne mogu se oteti utisku da je komentatoru jedan od "radnih zadataka" bio da dobro izlobira za neprikosnovenost Stojkovića na mestu prvog čuvara mreže :frown:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

budababa wrote:'Ajmo Brkoooo!!! 8)

P.S. Ne mogu se oteti utisku da je komentatoru jedan od "radnih zadataka" bio da dobro izlobira za neprikosnovenost Stojkovića na mestu prvog čuvara mreže :frown:
Aca Stojanovic je kreten. Malo nisam pao sa stolice kada je rekao predaci u prenosu.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Lala sa zapada wrote:
budababa wrote:'Ajmo Brkoooo!!! 8)

P.S. Ne mogu se oteti utisku da je komentatoru jedan od "radnih zadataka" bio da dobro izlobira za neprikosnovenost Stojkovića na mestu prvog čuvara mreže :frown:
Aca Stojanovic je kreten. Malo nisam pao sa stolice kada je rekao predaci u prenosu.
:lol: To mi nije promaklo...
Stojkovic je odlicno branio danas,mislim da se to ne moze poreci :wink:
Napred Voso!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Oduvek sam cenio realne i neostrascene ljude koji uvek kazu onako kako jeste, bez obzira koliko to bolelo... Zato posebno cenim Voju!

Stojkovic je zaista danas branio odlicno!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Lala sa zapada wrote:
budababa wrote:'Ajmo Brkoooo!!! 8)

P.S. Ne mogu se oteti utisku da je komentatoru jedan od "radnih zadataka" bio da dobro izlobira za neprikosnovenost Stojkovića na mestu prvog čuvara mreže :frown:
Aca Stojanovic je kreten. Malo nisam pao sa stolice kada je rekao predaci u prenosu.
Ahahaha.. Mentol... :pegla:

Svaka čast Brki, dobio je stojeće ovacije kad je izlazio na teren. I najdalji put počinje jednim korakom... :hurray:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Бранио је одлично тако што га је лопта два пута погодила где се он ни померио није, и одлично је ухватио онај шут са пола терена. :roll:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

aNS wrote:Бранио је одлично тако што га је лопта два пута погодила где се он ни померио није, и одлично је ухватио онај шут са пола терена. :roll:
Da li bi ovo bio tvoj stav i da je u tim situacijam bio Brka, da li bi isto ovo napisao?!
Post Reply