Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

НЕМИРНА НОЋ ЗБОГ ПОРАЗА – Вукановић: Да сам погодио на почетку...

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184784 ... na-pocetku
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 5:58 pm Image
Hvala njemu, jer da ga nije bilo u prvom delu ko zna…
Meni je žao.
:lala: :lala:
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 5:58 pm Image
Veliko postovanje i ljubav za ovog momka,sto kaze Luka da ga nije bilo ko zna da li bi se borili za Evropu(verovatno ne bi).
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Ја сам и даље убеђен да нисмо видели и даље оно што он пружа, да је наставио у континуитету са Његошем и у другој полусезони ја мислим да би имали бољи везни ред и од цигана и гробара... Јако драг и скроман играч, хвала му на свему и нек му је са срећом :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Prvi tim

Post by Stexman »

Prosto mi je neverovatno da nismo probali da zadrzimo momka. Madam se da uprava ima mnogo bolju zamenu za njega. Mogao je mnogo vise da smo imali normalne fudbalere na drugim mestima. Ovako je stalno krpio tudje rupe...

All the best Mateus!! You are a great guy!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Hvala Indiu na pruženom, dobar je igrač za naše uslove ali mislim da on ne želi da bude član rotacije već isključivo standardan prvotimac a mislim da za ono što mi želimo da budemo, igramo i izgledamo na terenu nije rešenje. Za rotaciju apsutni jeste ali za startnih 11 nije. Mislim da se jasno vidi razlika u kvalitetu između Njegoša i njega i da mi treba da težimo igračima kvaliteta barem približnog Njegoša.

Indio je stranac za kog bi moralo da se plati i obeštećenje a ako razmislimo i u kombinujemo godišnju platu plus obeštećenje verujem da bi za te pare mogli da dovedemo kvalitetnijeg stranca koji je i slobodan agent za kojeg bi taj novac mogao da se preusmeri za platu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Potpuni debilizam sportskog sektora. Dečko jedini ličio na fudbalera dobar deo prve polusezone. Neka mu je sa srećom u nastavku karijere
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Ko je bucko?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Čuo sam da nam je skauting tim i uslovi za isti podignut na još viši nivo, ako se ne varam Kuntić sad oko sebe ima tim sa još tri ili četiri saradnika.

Plan je da se dovode samo igrači za koje oni daju odobrenje i da drugačije više neće moći.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Sun May 26, 2024 7:24 am Čuo sam da nam je skauting tim i uslovi za isti podignut na još viši nivo, ako se ne varam Kuntić sad oko sebe ima tim sa još tri ili četiri saradnika.

Plan je da se dovode samo igrači za koje oni daju odobrenje i da drugačije više neće moći.
Zvuči kao naučna fantastika, iskren da ti budem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Obzirom na početak sezone, kraj je i više nego sjajan.
U odnosu ne veliki broj prošlih sezona, od kojih, iskreno, mnoge nisam ni pratio naročito, prezadovoljan sam.
Prezadovoljan, pre svega ekipom, njihovim zalaganjem i borbom.
Uprava je to omogućila i to je najvažnije, a ostale teme vezane za istu uopšte nisu tema ovog upisa.

Hteo sam da pišem posle finala, ali sam ostavio za kraj prvenstva i drago mi je, jer su poslednje dve utakmice apsolutni rezime naše Voše u ovom momentu.
Finale protiv najjačeg, najskupljeg tima Srbije i poslednja protiv prosečne prvoligaške ekipe.

Obe utakmice, kao i skoro sve, mi igramo na isti način uz određene rotacije ili varijacije igrača, a koje ne donose promene u taktici.
@N13 je to savršeno objasnio u svom upisu u temi kupa, gde je rekao:
"Bozo, svaka cast za rezultate ovog proleca, ali ne mozes imati istu taktiku protiv cigana i protiv mrtvog Napretka (i protiv svakog drugog)."
To mi je prvo opažanje na rad Bandovića, za koje da bi se iznelo mora da prođe vreme.
Dalje vezano za taktiku i igru je da apsolutno nije iskoristio potencijal Serija.
U prva dva kola se videlo koliko je on opasan i dobar individualac.
Odmah je logično, da će ga ekipe upoznati i dobro čuvati.
Mi na bazi toga nismo napravili ni jedan uigran višak, samo dobre asistencije koje su produkt individualnog kvaliteta.
Ukrštanje dva krila smo videli samo Seri-Kempbel, a i to je po mom mišljenju individualno njih dvojice, jer da nije onda bi se to igralo i sa Radulovićem.
Tako, da komentare koji su se pojavljivali da Seri nije toliko dobar, treba usmeriti na to da ekipa iskoristi njegov potencijal, a to je zadatak trenera.

Drugo opažanje su rotacije i izmene.
Kod rotacija ću se zadržati na finalu.
Moje skromno mišljenje, da Aleksa nije smeo da bude na desnom krilu u startnih 11.
Verovatno je odluka pala na njega zbog iskustva, ali na strani na kojoj igra Rodić smo mi time izgubili prodornost i brzinu.
To se pokazalo sa ulaskom Radulovića kada su stvorene dobre šanse.
Iako je Aleksa odličan, mislim da je bio loša odluka za desnu stranu na toj utakmici.

Izmene koje radi ponekad ubode, a bilo je momenata kada su bile nelogične ili kasnile.
Razvoj Kajevića, Vukčevića ne bih komentarisao.
Jedan od osnovnih zadataka FKV mora, ali mora, da bude razvoj mladih igrača.
Većina ovde to govori, a jednom je Deep naveo model Ajaxa.
Gledajući to, Jovanović, Bukinac, Jeličić, a onda Butraković i Sukačev su morali imati minute, dok su prva trojica morali imati značajnije.
Pogotovo Jovanović koji je definitvno veliki talenat, a koji će, ako ne dobija šansu za razvoj, logično potražiti izlaz.
Ne ulazeći u odnos tate i kluba, jedan od strategija kluba i zadataka trenera je proizvesti lidera.
Mali Jovanović je taj potencijal, dok Bukinac i Jeličić takođe imaju dobar potencijal za razvoj.
Bandović to apsolutno nije radio, sad da li po instrukcijama ili njegova odluka ne znam.
Juče je mali Jovanović ušao u 87' i odmah napravio sam sebi šansu.

Kao što sam i ranije pisao, naše pobede u poslednjim minutama su plod karaktera naših trenutnih igrača.
Potencijal naših trenutnih igrača je veći, i to me jako raduje, ali se plašim da neće imati ko da ga izvuče, pa čak ni sa dodatnim pojačanjima.
Očekivati neki evropski prodor iduće godine je nerealno, ali svakako za navijačko nadanje.
Međutim za evropska takmičenja treba i strategija i treba da se od svakog izvuče maksimum.
Ako tome dodamo da Vojvodina mora da ima svoj karakter, identitet mislim da sa trenutnim stručnim štabom nismo to kadri.

To je moje mišljenje, a jako bih voleo da me demantuju iduće godine.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ВОЈВОДИНА СУПЕРЛИГУ ЗАВРШИЛА НА ЧЕТВРТОЈ ПОЗИЦИЈИ: Стабилност за скок у европски загрљај

Image

Аплауз којим су фудбалери Војводине дочекани на „Карађорђу“, уочи сусрета са Младости, сведочио је о задовољству навијача пласманом тима у финале Купа Србије и начином на који су, упркос поразу, финале одиграли.
Овације на крају утакмице и пласман у Европу, употпуниле су оцену о сезони која је најавила Вошин препород и повратак на место које јој, на основу традиције и шампионслке прошлости, припада у српском фудбалу.

Честитам нашим играчима пласман у Европу, што је и био наш основни циљ – задовољно је тренер Војводине Божидар Бандовић прокоментарисао завршетак сезоне на четвртој позицији. - Захваљујем и навијачима на подршци. Веома је важно то што смо успели да остваримо све што смо желели у овом тренутку. Што се тиче утакмице, имали смо задатак да пробијемо ниску одбрану. У првом полувремену дали смо гол из прекида. У другом смо деловали знатно боље, имали много шанси и мислим да смо морали да дамо још који гол. Сада нам преостаје да се одморимо и да се припремамо за наредну сезону и наступе у Европи. Хвала још једном навијачима, Граду Новом Саду, управи и председнику. Имамо веома добру подлогу за наставак.

Бандовић је екипу преузео у врло незахвалном тренутку, препуном императива без покрића. После четири утакмице на пролећном старту, био је свестан да га још само један промашај дели од растанка с Војводином.

Верујем у то што радим, верујем мојим сарадницима и колективу у целини – рекао је Бандовић. - Истина, у почетку нисмо имали резултате какве смо желели, али су ми момци узвратили на поверење, из тренинга у тренинг деловали су све моћније, што ми је дало снаге и вере да истрајем и да ћемо на крају да успемо. И успели смо. Стално сам понављао да је само питање тренутка када ће све да се окрене у нашу корист. Драго ми је да су то и навијачи препознали, што су и показали све значајнијим присуством на трибинама и све јачом подршком која нам је од њих пристизала. Делили смо исту вредност и начин како до вредности да стигнемо, јер није битан само резултат, већ и начин на који смо резултате постизали и до циља стигли.

С Бандовићем на челу стручног штаба, Војводина је у пролећном делу сезоне одиграла 21 утакмицу на два фронта: у првенству и у националном Купу. С 11 победа и шест нерешених резултата, уз четири пораза, Воша је вратила навијачко поверење, али и створила стабилну основу за надградњу колектива пред искушења у сезони која следи.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Заслужено смо четврти! Усени: Осморица бонуса

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/185123 ... ica-bonusa
Post Reply