Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Wed Feb 07, 2024 7:28 pm
CRD FCV wrote: Tue Feb 06, 2024 11:38 pm Меда још једном цела утакмица и гол, овај пут против Кармиотисе ако сам добро написао.

Чумић одиграо 61 минут у пријатељској против бугарске Арде.
Cumic nesto tesko do celih 90 minuta tamo?
Ovo je pripremna, pa i nema veze koliko se igra.
Generalno igra oko 70 minuta tamo.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by 1892 »

Come on you Reds!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Vignjević dobio otkaz dva dana nakon što je MOL kupio Ujpešt.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Upravo zavrsen turnir u Rijadu gde su nastupali Mesijev Inter, Ronaldov Al Nasr i Sergejev Al Hilal.
Prvi mec Al Hilal - Inter 4:3, drugi mec Al Nasr- Inter 6:0 i utakmica koja je veceras odlucivala i pobednika turnira Al Hilal - Al Nasr 2:0. Vodeci gol za plave dao je SMS. Protiv Intera je imao asistenciju i partiju u polju kojom je zasluzio epitet igraca meca. Veceras gol i borbu do zadnjeg sekunda sa Brozovicem oko najvise pretrcanih km na utakmici. Uz gol, SMS je ujedno pretrcao i najvise km na utakmici (100m vise od Brozovica) ,ako se ne varam 11.9km. Inace nije bio nesto posebno vidljiv na terenu, al je opet poneo epitet igraca meca i dobio je pehar za najboljeg igraca turnira (e moj Mesi, e moj Ronaldo :mrgreen: ). Ono sto me je malo zbunilo na kraju je da je Mitar dobio pehar za loptom na vrhu, a sigurno nije bio najbolji strelac turnira, sta je u pitanju, pojma nemam. Inace pehar za najboljeg golmana nije ni dodeljen. Zanimljivo je bilo videti na kraju dodele pehara kako neki tamo bogati seik dok dodeljuje pehare ozbiljan, tamosnja velicina, sudije mu donose lopte da udari autogram na njih, al kad se pojavio nas dvojac da preuzme trofeje seik se opustio, poceo da vuce SMSa za brcice i da mase rukom oko usiju (ala Mitar kad da gol) dok je dodeljivao Mitru trofej. Lepo za videti :mrgreen: Kontam da ce i lepa lova leci.
Kada postave izvestaj na kanal prebacicu ga ovamo. SMS je dao njegov klasican gol, al je drugi gol na utakmici onako po mom ukusu, gol ala NN :mrgreen:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »



Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Crni Vojo nije ti valjda NN asocijacija za lobovanje golmana?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 09, 2024 1:21 am Crni Vojo nije ti valjda NN asocijacija za lobovanje golmana?
Gol protiv nas gotovo sa centra i gol protiv Nislija u kupu su golovi koje nikada dok sam ziv zaboraviti necu. Kao i gol Deje protiv Zubizarete. Voleli mi njih ili ne, majstorije su to
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »

Нешковић дао гол циганима у 86. минуту у поразу од 2-1
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sat Feb 10, 2024 7:46 pm Нешковић дао гол циганима у 86. минуту у поразу од 2-1
On sve svoje golove samo zvezdi dao :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by CRD FCV »

Истра помало нечекивано победила Осијек, Деветак одиграо цео меч уз оцену 6.9 на Флешскору.

Топић одиграо цео меч, резултат 1:1 уз оцену 7.2 на Флешскору.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

FK Vojvodina ostaje jedini klub za koji je Dzon Meri nastupao, a da nije dao gol. :frown:
Malopre je Dzonika odigrao svih 90 minuta za Manisu, protiv poslednje ekipe na tabeli, tako da njegov ucinak na tom mecu i ne moze biti neko merilo, al je odigrao prosecan mec, u kojem je imao (prvo poluvreme) jedan dobar sut glavom, koji je golman odlicno odbranio, imao jos jedan mlak sut glavom u golmana, izasao je sam pred golmana sutirao u njega, al je odbijenu loptu smestio u gol, medjutim pre ulaska u sansu je bio u cistoj ofsajd poziciji tako da je gol opravdano ponisten. U drugom poluvremenu je imao i dva suta po zemlji, onako ne bas snazna i golman je zaustavio oba. I napokon uspeo je i da cusne jednu u gol. Sjajno se izvukao iz ofsajda u petercu, sutao na gol, neko iz odbrane je blokirao sut, a onda je Meri uklizao i odbijenu loptu ugurao u gol. Drago mi je bas uvek kad taj covek da gol. Tako da eto, ostadosmo jedini klub gde nije uspeo da je cusne preko linije. Sofa kaze 7.4 ocena, mada je to tek cetvrta ili peta najbolja ocena u timu. Stadion Manise je lep, al ceo mec je duvao jak vetar i nosio najlonske vrecice po terenu i kroz prenos :mrgreen: Ukoliko se pojavi izvestaj, imacete ga :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Feb 11, 2024 8:07 pm FK Vojvodina ostaje jedini klub za koji je Dzon Meri nastupao, a da nije dao gol. :frown:
Malopre je Dzonika odigrao svih 90 minuta za Manisu, protiv poslednje ekipe na tabeli, tako da njegov ucinak na tom mecu i ne moze biti neko merilo, al je odigrao prosecan mec, u kojem je imao (prvo poluvreme) jedan dobar sut glavom, koji je golman odlicno odbranio, imao jos jedan mlak sut glavom u golmana, izasao je sam pred golmana sutirao u njega, al je odbijenu loptu smestio u gol, medjutim pre ulaska u sansu je bio u cistoj ofsajd poziciji tako da je gol opravdano ponisten. U drugom poluvremenu je imao i dva suta po zemlji, onako ne bas snazna i golman je zaustavio oba. I napokon uspeo je i da cusne jednu u gol. Sjajno se izvukao iz ofsajda u petercu, sutao na gol, neko iz odbrane je blokirao sut, a onda je Meri uklizao i odbijenu loptu ugurao u gol. Drago mi je bas uvek kad taj covek da gol. Tako da eto, ostadosmo jedini klub gde nije uspeo da je cusne preko linije. Sofa kaze 7.4 ocena, mada je to tek cetvrta ili peta najbolja ocena u timu. Stadion Manise je lep, al ceo mec je duvao jak vetar i nosio najlonske vrecice po terenu i kroz prenos :mrgreen: Ukoliko se pojavi izvestaj, imacete ga :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Feb 11, 2024 11:55 pm
Voja wrote: Sun Feb 11, 2024 8:07 pm FK Vojvodina ostaje jedini klub za koji je Dzon Meri nastupao, a da nije dao gol. :frown:
Malopre je Dzonika odigrao svih 90 minuta za Manisu, protiv poslednje ekipe na tabeli, tako da njegov ucinak na tom mecu i ne moze biti neko merilo, al je odigrao prosecan mec, u kojem je imao (prvo poluvreme) jedan dobar sut glavom, koji je golman odlicno odbranio, imao jos jedan mlak sut glavom u golmana, izasao je sam pred golmana sutirao u njega, al je odbijenu loptu smestio u gol, medjutim pre ulaska u sansu je bio u cistoj ofsajd poziciji tako da je gol opravdano ponisten. U drugom poluvremenu je imao i dva suta po zemlji, onako ne bas snazna i golman je zaustavio oba. I napokon uspeo je i da cusne jednu u gol. Sjajno se izvukao iz ofsajda u petercu, sutao na gol, neko iz odbrane je blokirao sut, a onda je Meri uklizao i odbijenu loptu ugurao u gol. Drago mi je bas uvek kad taj covek da gol. Tako da eto, ostadosmo jedini klub gde nije uspeo da je cusne preko linije. Sofa kaze 7.4 ocena, mada je to tek cetvrta ili peta najbolja ocena u timu. Stadion Manise je lep, al ceo mec je duvao jak vetar i nosio najlonske vrecice po terenu i kroz prenos :mrgreen: Ukoliko se pojavi izvestaj, imacete ga :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Milan »



I po ovom intervjuu se vidi da je Top dečko na mestu. Siguran sam da će napraviti lepu karijeru.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply