Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Upravo gledao Manisa vs Kodzaelispor 2:1. Bas me zanimalo da vidim gde je to Meri otisao. Teren u rangu terena u Surdulici, a stadion tu negde najslicniji Kuli ili Surdulici. Fudbal onako, tu negde sa nasim. Naravno mislim na duele iz donjeg dela tabele. Kodzaeli konstantno imao inicijativu, al ponistena su im dva gola i penal (koji je prvo bio sudjen), opravdano. Kod njih i u drugoj ligi VAR funkcionise savrseno kao i nadoknada vremena. Meri na terenu proveo 30 minuta (67.-97.) i sem zutog kartona (odgurivanje lopte petom, posle dosudjenog ofsajda) gotovo nista da nije pokazao. Pravim ovo poredjenje, jer mi nije jasno da neko izabere Manisu pre Vose recimo. E sad, da su oni platezno sposbniji, ovako na prvu i nedluje tako. A mozda nismo ni bili u kontaktu sa igracem. Kako god, ostajem pri stavu da nam on trenutno ne bi bio pojacanje
Image
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by milancl »

Jedan klub na svetu volim jaaaa...
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by CRD FCV »

Топић одиграо цео меч у победи његовог тима од 2:0.
Буснић ушао у 57. минуту при резултату 3:0 за противника, завршило се 4:1.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

CRD FCV wrote: Thu Jan 18, 2024 12:46 pm Буснић ушао у 57. минуту при резултату 3:0 за противника, завршило се 4:1.
Busna d nenadj*bivi nam se vraća na kraju sezone k'o dva i dva. Ako ga ne otpreme ranije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Poceo da gledam kup Turske, Trabzon vs Manisa. Meri starter. U prvom poluvremenu nije takao loptu i zamenjen. Izasao on, izasao i ja :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by CRD FCV »

Топић и Буснић одиграли читаве мечеве у поразу својих екипа, први од Браге 2:1 а други од Спортинга 5:2.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by VošaNS »

CRD FCV wrote: Fri Jan 19, 2024 10:37 am Топић и Буснић одиграли читаве мечеве у поразу својих екипа, први од Браге 2:1 а други од Спортинга 5:2.
Busnić teška rupčaga od igrača.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Sosa Babic navodno blizu toga da preuzme funkciju u mladjim kategorijama Cukarickog.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Sat Jan 20, 2024 5:07 pm Sosa Babic navodno blizu toga da preuzme funkciju u mladjim kategorijama Cukarickog.
Neka ga, mi imamo Grujica :roll: :roll: :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by CRD FCV »

Вељко Симић одиграо свих 90 минута, резултат 0:0.
Занимљиво да је са њим у клубу и Немања Милетић, некако ми то промакло. Такође одиграо цео меч.

Можете да само једном покушате да погодите колико је минута Барај одиграо.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Uroš Stamenić kod Pandeva u Makedoniji

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eva/472490
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Juce gledao Keceiorengucu - Manisa 1:1, 19.kolo druge turske lige. Oni 13. Manisa 10. na tabeli, pa nasa liga je za njih Premijer liga. Ono je smejurija od fudbala. Meri usao u 60. minutu i mislim da nijednom u 16 metara nije dirao loptu. Par dodira na sredini terena i to je to. Mislim da sam mu dobro procenio formu
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Voja wrote: Tue Jan 23, 2024 1:54 am Juce gledao Keceiorengucu - Manisa 1:1, 19.kolo druge turske lige. Oni 13. Manisa 10. na tabeli, pa nasa liga je za njih Premijer liga. Ono je smejurija od fudbala. Meri usao u 60. minutu i mislim da nijednom u 16 metara nije dirao loptu. Par dodira na sredini terena i to je to. Mislim da sam mu dobro procenio formu
A mi smo Vojo našeg "reprezentativca okolne države" doveli iz ekipe koja koketira sa ispadanjem iz te lige i predstavili ga kao kapitalni deo slagalice za tim koji osvaja titulu za dve, maks 5 godina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Kaluđerović u penziji.
Gledam sad, u Voši 5 golova na 15 utakmica, imao sam osećaj da je bio veći flop
Post Reply