Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post by Tony Starks »

fkvno1 wrote:Druze ne vreddjam se ja, moze da udje u istoriju i gde god hoce, ali kakve veze ima hotel sa fk vojvodinom, e to mene vredja i sve koji navijaju za klub. F
Hoces da mi kazes da je to zaradio? Vojvodina je prodala za vise od 19 miliona igrace, a za 6 godina Vojvodina je potrosila blizu 10 miliona.
Druže, izvini, ali da li ti pišeš i sa ovog profila "vojvodinaas1"? Pošto vidim da pišete identične stvari, uz potpuno isti stil pisanja i pravopis. Ok, shvatili smo šta hoćeš da kažeš, nema potrebe da pišeš post za postom sa dva naloga i na dve teme istovremeno. Takođe, voleo bih da vidim taj famozni članak iz Žurnala, na sajtu ga nema, pretpostavljam da je samo u štampanom izdanju. I po mogućstvu izvor te izjave da je Vojvodini godišnji budžet milion i po evra, ja se toga ne sećam, a i cifra deluje totalno nerealno. Ne verujem da je za bilo koga novost da je neki deo klupskog novca završio možda gde ne treba, ali tvoja računica je totalno neozbiljna.
fkvno1
Posts: 16
Joined: Sat Jun 22, 2013 1:05 pm

Re: Uprava

Post by fkvno1 »

ne znam vojvodinasa ali ako se slaze podrzavam, zasto ne bi postojala dva ista misljenja na istu temu. U svakom slucaju, u interesu vojvodine pitam gde je lova i nemam nista protiv razumnog objasnjenja ako ja nisam upravo slobodno neka me neko ispravi. Nije greda pitati. Druze.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Uprava

Post by ФКВ »

Kazu da se treba cuvati predsednika softbol saveza koji se nalazi u okruzenju Kezmana.
Sam Kezman za sada konkretno i korektno radi za interese kluba, vreme ce suditi svima pa tako i njemu.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Uprava

Post by Andreyos »

ФКВ wrote:Kazu da se treba cuvati predsednika softbol saveza koji se nalazi u okruzenju Kezmana.
Sam Kezman za sada konkretno i korektno radi za interese kluba, vreme ce suditi svima pa tako i njemu.
Zapravo,ako je verovati tetovaži na njegovoj ruci,samo mu Bog može suditi :mrgreen:
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

ФКВ wrote:Kazu da se treba cuvati predsednika softbol saveza koji se nalazi u okruzenju Kezmana.
Jel mozes ovo malo da pojasnis? Ko je predsednik softbol saveza i zasto ga se treba cuvati? I kakve veze ima softbol sa fudbalom?
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/3921 ... cevic-Pink" onclick="window.open(this.href);return false;

230 miliona dinara... :roll:
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Ali ovi novinari su go**a velika. Cak i na ilustraciji je najveci duznik FK Smederevo sa 263 miliona pa
mi sa 230. A onda dalje u tekstu moze da se procita da je partizan duzan 600 i nesto a cigani preko 300 miliona. Ali zato samo nas na naslovnu, stoka jedna hohstaplerska!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post by Tony Starks »

Ako ništa drugo, sad bar sigurno znamo odakle odjednom tolika blokada računa. I lepo je znati da blizancima njihov mnogo veći poreski dug miruje. :? Ne znam šta je urađeno po ovom pitanju nakon što je pre par dana i FSS zatražio da se ovo reši, ali realno ako ovo ne bude rešeno u korist klubova - biće to veoma ozbiljan problem.
На крају састанка расправљало се о проблему који угрожава већину клубова елитног ранга у Србији. У питању је плаћање ПДВ - а на међународне трансфере што угрожава пословање клубова. Тренутно је, по овом питању, најугроженији ФК Војводина. Тим поводом упућен је апел Министратсву омладине и спорта да се хитно изјасни по овом питању, а осталим клубовима да покажу солидарност према ФК Војводина. Фудбалски савез Србије већ дуго указује на проблем и свим релевантним државним органима упутио је комплетну правну документацију по којој се јасно види да нико у региону и земљама Западне Европе нема такву врсту пореског оптерећења од стране државе. Дакле, страни клубови не плаћају ПДВ и тиме су заштићени од своје државе. Ред је да се та пракса уведе и у Србији и зато заједнички снагама треба убедити наше државне органе да скину непотребни намет са већ осиромашених клубова, чиме би и легалност трансфера била заштићена и осигурана.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Ja bih molio članove uprave, posebno one koji su nekada bili, kao, navijači da nas poštede pisanja na ovom forumu pod milion kloniranih nikova. Vaša konstantna registrovanja, pisanje sa nekoliko različitih naloga i slična metodologija, ne mogu ostvariti rezultat koji ste zamislili. Ljudi nisu idioti, pogotovo oni stariji od 30 godina koji prevladavaju na ovom forumu. Nama je odavno sve jasno i zaumnim postovima nam se ne može promeniti mišljenje.
Predlažem vam da otvorite forum na fkvojvodina.rs, te tamo do mile volje pišete kao što pišete ovde, pucate hvalospeve samima sebi i optužujete za "mračenje" one koji kritički pišu o politici kluba.
Od kluba i grupe čiji sam bio veran vojnik ste napravili takvu sprdnju da mi je muka da odem na stadion.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

dubok naklon za sve napisano.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Bilo je i vreme da neko ovo napiše!!!
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Браво Брик!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

ogi wrote:Браво Брик!
+1!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Brick Liman wrote:Ja bih molio članove uprave, posebno one koji su nekada bili, kao, navijači da nas poštede pisanja na ovom forumu pod milion kloniranih nikova. Vaša konstantna registrovanja, pisanje sa nekoliko različitih naloga i slična metodologija, ne mogu ostvariti rezultat koji ste zamislili. Ljudi nisu idioti, pogotovo oni stariji od 30 godina koji prevladavaju na ovom forumu. Nama je odavno sve jasno i zaumnim postovima nam se ne može promeniti mišljenje.
Predlažem vam da otvorite forum na fkvojvodina.rs, te tamo do mile volje pišete kao što pišete ovde, pucate hvalospeve samima sebi i optužujete za "mračenje" one koji kritički pišu o politici kluba.
Od kluba i grupe čiji sam bio veran vojnik ste napravili takvu sprdnju da mi je muka da odem na stadion.
Bilo bi dobro da ovo iskace svaki put kad se udje na forum.
Post Reply