Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Salvador wrote:Poenta i jeste u tome da smo mi=Vosa i da ostajemo uprkos svemu, a sticaj okolnosti za nas klub ionako nikada nije bio mnogo blagonaklon.
Управо то! Не могу да разумем никог коме је ово ''као'' која је прелила чашу. Шта се то тако сада страшно десило да не бисте више долазили на Карађорђе? Кежман можда? Важи, ...Киза Милинковић је био баш велики Сланинар, тако? Исти онај Сланинар што није сада против гробља извео најјачи састав као тренер ОФКе? Вратимо се у реалност мало људи...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Toto Riina wrote:Kad je Panta aftobus imao priliku fer je pružiti i Kežmanu, biće vremena i prilike za pohvale i/ili kritike.

Nije to isto. Dok je Pantelic bio u klubu, ziv je bio i Butorovic, tj. jasno je kao dan kakva je ovlascenja imao. Cak i ako nesto zabrljaju, uvek su imali "velikog tatu" koji je to peglao i ispravljao. Sada je situacija potpuno drugacija. Zato i jeste ovakva halabuka na promociju MK, Odluke koje on bude donosio mogu u velikoj meri da uticu na buducnost ovog kluba, a iza neces imati nikoga ko ce to mocu kasnije da "ispegla", naravno ako se pokazu kao pogresne. Ako kola krenu nizbrdo, sta je dati neki razlog i dici sidro. Sa Pinto style (evo, i ja pricam pomalo engleski). Sta njemu Vojvodina uopste znaci u zivotu?
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Kezman je u klubu vec 6 meseci, samo nezvanicno, bio je na svakoj utakmici Vojvodine u lozi i cesto je boravio na Vujadinu. Neki su mozda znali to, neki nisu, ali poenta je da je on bio tu 6 meseci i obavljao svoj posao samo nezvanicno i niko to nije spominjao. Verovatno bi on zvanicno usao u klub i da je Bata ziv.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Uprava

Post by ФКВ »

Turija wrote:Ako je Barić među našim najplaćenijim igračima, samo zato što je Kežmanov pulen, onda će to biti problem.Ako platu opravda igrama, strasti će se smirivati.
Inače se, i meni lično, ne dopada angažovanje Kežmana, pored toliko naših bivših igrača (svaka čast i Drakuliću, ali jako je malo igrao u Voši, da bi zaslužio šansu za tako visoku funkciju). Međutim, isto pravilo primenjujem za Kežmana (pa i Drakulića) kao i za Barića.
Mnogo je već takvih (da ne kažem sumnjivih) imena prodefilovalo kroz Klub, pa se (sam) možda i izgubio kriterijum, te dolazimo u situaciju da se najviše obradujemo kad takvi ljudi odu iz Voše.
Ako je (su) Jokić (i Grin) imao (imali) najveću platu :shock: nije čudo što smo u blokadi, a nismo osvojili ništa.Školski primer promašene investicije za siguran put u bulu, svake vrste (naravno, ako se ne dobije iznenadna premija na Lutriji).
PRIJATELJU, ima(š) li komentara na iznete cifre i rang listu (nadrealista) ?????? Bilo bi zanimljivo pročitati.
Nije tacno da je Baric najplaceniji igrac.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

vosa do groba wrote:Kezman je u klubu vec 6 meseci, samo nezvanicno, bio je na svakoj utakmici Vojvodine u lozi i cesto je boravio na Vujadinu. Neki su mozda znali to, neki nisu, ali poenta je da je on bio tu 6 meseci i obavljao svoj posao samo nezvanicno i niko to nije spominjao. Verovatno bi on zvanicno usao u klub i da je Bata ziv.
Mnogi dolaze i na Vujadina i na utakmice. Nije on ni jedini ni najvazniji.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

vosa do groba wrote:Kezman je u klubu vec 6 meseci, samo nezvanicno, bio je na svakoj utakmici Vojvodine u lozi i cesto je boravio na Vujadinu. Neki su mozda znali to, neki nisu, ali poenta je da je on bio tu 6 meseci i obavljao svoj posao samo nezvanicno i niko to nije spominjao. Verovatno bi on zvanicno usao u klub i da je Bata ziv.
Ovo je tačno, možda čak i duže od 6 meseci, samo što je sada zvanično. Mislim da MK ima dosta motiva da se pokaže i to pre svega sa profesionalnog aspekta a ne naravno iz ljubavi prema Voši. Iskreno ako zna posao i ako poštuje klub u kom radi boli me uvo za koga je nekad igrao, mi smo tu da volimo klub. Ovo mu je prva značajnija funkcija nakon završetka igračke karijere, ako se ovde pokaže otvara sebi vrata za dalji razvoj svoje karijere van terena, videćemo vreme je najbolji sud.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

U svakom slucaju Kezman mora biti svestan da ce svaki njegov potez biti pod lupom svih Slaninara. Sumnja postoji, opravdano ja bih rekao, ipak on nije u tom partizanu bio neki anonimus ili statista nego jedan od najistaknutijih igraca u zadnje vreme i mnogo puta je i nakon odlaska odatle potencirao svoju pripadnost grobarskom taboru. Zbog svega toga u nasim ocima on krece iz debelog minusa a kad je vec tako kako je i ne mozemo da uticemo na njegov angazman u klubu jer smo stavljeni pred svrsen cin, na njemu je da se na tom mestu dokaze. A Slaninari su uvek znali ceniti neciji posten rad i trud i da oproste prljavu proslost ako se taj neko istinski trudi i zalaze za napredak i dobrobit naseg kluba, ne bi Kezman bio prvi takav.

Problem je samo sta ce biti ako se ovaj eksperimenat pokaze neuspesnim? U tom slucaju sa Kezmanom mora da leti i onaj ko ga je tu na takav nacin i postavio. Svaki eventualni Kezmanov buduci greh ide i na obraz mladog Predsednika.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fkvno1
Posts: 16
Joined: Sat Jun 22, 2013 1:05 pm

Re: Uprava

Post by fkvno1 »

Citam danas u zurnalu, za koje cifre su otisli fudbaleri Vojvodine, a to je cifra oko 19 miliona eura, a kako su izjavljivali da Vojvodina moze da pokrije sezonu sa 1.5 milion e, to znaci da je za vreme Ratka Butorovica potroseno 9 miliona eura .Ne slaze mi se cifra, pa mi objasnite ako neko zna gde je 10 miliona eura razlike??????!!!!!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Šta ćemo uraditi mi, Slaninari, ako se Kežman pokaže kao neadekvatan, kao i Balša? Hoćemo napraviti pool ovde da glasamo?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

ФКВ wrote:
Turija wrote:Ako je Barić među našim najplaćenijim igračima, samo zato što je Kežmanov pulen, onda će to biti problem.Ako platu opravda igrama, strasti će se smirivati.
Inače se, i meni lično, ne dopada angažovanje Kežmana, pored toliko naših bivših igrača (svaka čast i Drakuliću, ali jako je malo igrao u Voši, da bi zaslužio šansu za tako visoku funkciju). Međutim, isto pravilo primenjujem za Kežmana (pa i Drakulića) kao i za Barića.
Mnogo je već takvih (da ne kažem sumnjivih) imena prodefilovalo kroz Klub, pa se (sam) možda i izgubio kriterijum, te dolazimo u situaciju da se najviše obradujemo kad takvi ljudi odu iz Voše.
Ako je (su) Jokić (i Grin) imao (imali) najveću platu :shock: nije čudo što smo u blokadi, a nismo osvojili ništa.Školski primer promašene investicije za siguran put u bulu, svake vrste (naravno, ako se ne dobije iznenadna premija na Lutriji).
PRIJATELJU, ima(š) li komentara na iznete cifre i rang listu (nadrealista) ?????? Bilo bi zanimljivo pročitati.
Nije tacno da je Baric najplaceniji igrac.
Čije ti interese zastupaš i koga pokrivaš :D
Ko ima veća mesečna primanja od njega? Niko prijatelju.

Poluraspali bek nam je najplaćeniji igrač. Još su Kežman i Janković progurali priču kako je levi bek, a on u stvari desni :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

fkvno1 wrote:Citam danas u zurnalu, za koje cifre su otisli fudbaleri Vojvodine, a to je cifra oko 19 miliona eura, a kako su izjavljivali da Vojvodina moze da pokrije sezonu sa 1.5 milion e, to znaci da je za vreme Ratka Butorovica potroseno 9 miliona eura .Ne slaze mi se cifra, pa mi objasnite ako neko zna gde je 10 miliona eura razlike??????!!!!!
Ne zelim da te vredjam, omalovazavam, niti bilo sta slicno, ali mislim da ovo pitanje moze da udje u istoriju sajta lagano u krug najglupljih :deal:

Zaposleni u hotelu treba da prime neku platu, plus zaostale, plus bonusi... :deal:

S obzirom da Bata nije usao u klub iz najcistije ljubavi, treba ocekivati da je covek hteo nesto i da zaradi...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

Minja wrote:
Toto Riina wrote:Kad je Panta aftobus imao priliku fer je pružiti i Kežmanu, biće vremena i prilike za pohvale i/ili kritike.
Nije to isto. Dok je Pantelic bio u klubu, ziv je bio i Butorovic, tj. jasno je kao dan kakva je ovlascenja imao. Cak i ako nesto zabrljaju, uvek su imali "velikog tatu" koji je to peglao i ispravljao. Sada je situacija potpuno drugacija. Zato i jeste ovakva halabuka na promociju MK, Odluke koje on bude donosio mogu u velikoj meri da uticu na buducnost ovog kluba, a iza neces imati nikoga ko ce to mocu kasnije da "ispegla", naravno ako se pokazu kao pogresne. Ako kola krenu nizbrdo, sta je dati neki razlog i dici sidro. Sa Pinto style (evo, i ja pricam pomalo engleski). Sta njemu Vojvodina uopste znaci u zivotu?
Svaka čast Minja :cheers:

Kežmanu Vojvodina znači bolji život. Ušao je u klub sa najvećim potencijalom za prodaju mladih igrača bez dinara i ništa više mu ne treba.
fkvno1
Posts: 16
Joined: Sat Jun 22, 2013 1:05 pm

Re: Uprava

Post by fkvno1 »

Druze ne vreddjam se ja, moze da udje u istoriju i gde god hoce, ali kakve veze ima hotel sa fk vojvodinom, e to mene vredja i sve koji navijaju za klub.
Hoces da mi kazes da je to zaradio? Vojvodina je prodala za vise od 19 miliona igrace, a za 6 godina Vojvodina je potrosila blizu 10 miliona.
vojvodinaas1
Posts: 3
Joined: Sat Jul 06, 2013 4:20 pm

Re: Uprava

Post by vojvodinaas1 »

Sapuric je Vojvodinu doveo na prosjacki stap, za 4 godine je ukrao oko 5 miliona, a Kan kan za 6 godina preko 10 miliona.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Ljudi 1,5 milki nije dovoljno za sve troškove kluba kao što je Vojvodina. Ako su cifre za plate igrača koje ste naveli tačne pa to je dovoljno samo za troškove plata igračkog kadra, a gde su troškovi održavanja centra u Veterniku, troškovi održavanja stadiona, pripreme dva puta godišnje, zaposleni u klubu, troškovi organizacija utakmica, gostovanja,pa nekog smo i doveli za tih 6 godina. Dalje, da li su to cifre ukupnog transfera gde deo ide igraču a deo njegovom menadžeru i samo deo Voši i da li j sve to leglo na naš račun. Ne branim nikog samo pokušavam realno da gledam na stvari, stavitee sve na papir pa vidite cifru do koje ćete doći.
Post Reply