Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Koga zanima moze pogledati i izvestaj sa meca




P.S.mogla bi se olabaviti malo EDIT funkcija foruma
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Evo kao sto neko vec spominjao na forumu :mrgreen: MOMCILOOOOO :cheers: :cheers: :cheers:

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4031
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Apr 15, 2023 11:08 pm Evo kao sto neko vec spominjao na forumu :mrgreen: MOMCILOOOOO :cheers: :cheers: :cheers:

Lepo je reagovao u sva tri navrata prilikom kojih je dao golove.

Inače Moma u BH ligi jako dobar ove sezone i ako pokazuje TM da je dao 9 golova i dva puta namestio gol, mislim da je ipak greška i da je postigao gol više odnosno deset golova.

Nadam se da će TM konačno da zameni sliku Vukadinovića na Mominom TM profilu :mrgreen:

A Miljan Vukadinović kad sam ga se već setio ima jako slabi statistiku u Tobolu. Ne znam o čemu je reč.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 15, 2023 11:54 pm Inače Moma u BH ligi jako dobar ove sezone i ako pokazuje TM da je dao 9 golova i dva puta namestio gol, mislim da je ipak greška i da je postigao gol više odnosno deset golova.
Momo je mislim peti strelac lige sa 9 golova i bez asistencija
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4031
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Deep Purple »

Tobol je tek počeo sa sezonom, kada je otišao iz našeg kluba sezona je kod njih bila privođena kraju zato i nema Miljan broj mečeva u nogama. A moguće i da je neka povreda bila dodatno u pitanju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 15, 2023 11:59 pm Tobol je tek počeo sa sezonom, kada je otišao iz našeg kluba sezona je kod njih bila privođena kraju zato i nema Miljan broj mečeva u nogama. A moguće i da je neka povreda bila dodatno u pitanju.
Sutra startuje Nemanja Covic za Henanom u Super ligi Kine. 1.kolo :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Veoma lep gol Ivanovica danas za Samp.



Cetvrti gol Ivanovica,a strelac prvog gola Montevago,trpa li trpa... vec 13 golova na kontu.
Covic nije bio ni na klupi u prvom kolu kineskog prvenstva
Image
fare
Posts: 2851
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post by fare »

Voja wrote: Sun Apr 16, 2023 12:05 am
Deep Purple wrote: Sat Apr 15, 2023 11:59 pm Tobol je tek počeo sa sezonom, kada je otišao iz našeg kluba sezona je kod njih bila privođena kraju zato i nema Miljan broj mečeva u nogama. A moguće i da je neka povreda bila dodatno u pitanju.
Sutra startuje Nemanja Covic za Henanom u Super ligi Kine. 1.kolo :cheers:
Probati Čovketa vratiti ali to je nemoguća misija.
User avatar
slanobarac
Posts: 3671
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by slanobarac »

fare wrote: Mon Apr 17, 2023 10:03 pm
Voja wrote: Sun Apr 16, 2023 12:05 am
Deep Purple wrote: Sat Apr 15, 2023 11:59 pm Tobol je tek počeo sa sezonom, kada je otišao iz našeg kluba sezona je kod njih bila privođena kraju zato i nema Miljan broj mečeva u nogama. A moguće i da je neka povreda bila dodatno u pitanju.
Sutra startuje Nemanja Covic za Henanom u Super ligi Kine. 1.kolo :cheers:
Probati Čovketa vratiti ali to je nemoguća misija.
Srećom.
Ne znam šta bi on igrao ako imamo ikakve evropske ambicije. Za ovu ping pong ligu bi možda i bio.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Au kakav mec pogledah danas... Rizespor-Genclerbirligi 5:3 :mrgreen: S tim da je vec u 55.minutu bilo 5:3,al su podbacili u zadnjih pola sata :mrgreen:

Meri je dao samo jedan gol,i to drugi po redu,za vodstvo od 2:1.
Evo ga i gol:


Imao je jos pogodjenu stativu posle suta glavom,jedan sut iz lepe sanse preko gola,jedan izblokiran sut koji je isao u okvir gola i jedan neverovatan promasaj koji se ipak nije vazio jer je VAR pre tog promasaja primetio penal. Inace prvo poluvreme produzeno za 6 drugo za 8 minuta... mislim da je to prava stvar gde nema kradje vremena od strane igraca.

Meri 10 meceva za Rize 5 golova i jedna asistencija.Rize 4 kola do kraja na drugoj poziciji (koja vodi u Superligu) sa 5 bodova ispred treceg na tabeli i 6 bodova iza prvog. Rastu sanse da Merija gledamo u Superligi Turske
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Prva akcija na mecu i odmah gol Mijata Gacinovica u derbiju sa Olimpijakosom



A posto je gore video sa golom Merija zasticen,evo pregled sa meca

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Napokon evo tek u cetvrtom kolu docekah da Covic debituje za svoj tim u kineskoj superligi.Usao je na poluvremenu,i bilo mi je zanimljivo da dok su svi igraci izlazili iz tunela (i on medju njima,spremajuci se da udje u drugo poluvreme) neko od nasih ljudi je glasno viknuo sa tribina "Aaajmooo Nemanjaaaa" :mrgreen:

Covke je u prvih 5 minuta imao jednu kljucnu loptu,al sansa nije pretvorena u gol,da bi potom nebeskim skokom asistirao za vodeci gol. Posle je imao jedan lose odradjen volej i izazvao je "nerede" izmedju igraca jer ga je jedan protivnicki udario u potkolenicu,a Covke nije ostao duzan vec ga odmah uhvatio za vrat i tad svi igraci i ovi sa klupe ulecu,al se sve brzo smirilo,inicijatori su dobili po zuti i to je to.Mec je zavrsen 1:1,a domacini su se spasli u 90.minutu

Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3671
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by slanobarac »

Miroslav Stevanović danas 2 gola u važnoj pobedi Serveta u borbi za LŠ. Drugi strelac ekipe i mislim prvi paker. Gledao sam ga skoro i on je tamo omiljen igrač. Bravo Boske. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun May 07, 2023 7:55 pm Miroslav Stevanović danas 2 gola u važnoj pobedi Serveta u borbi za LŠ. Drugi strelac ekipe i mislim prvi paker. Gledao sam ga skoro i on je tamo omiljen igrač. Bravo Boske. :cheers:
daj neki dokaz (video) :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3671
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun May 07, 2023 9:47 pm
slanobarac wrote: Sun May 07, 2023 7:55 pm Miroslav Stevanović danas 2 gola u važnoj pobedi Serveta u borbi za LŠ. Drugi strelac ekipe i mislim prvi paker. Gledao sam ga skoro i on je tamo omiljen igrač. Bravo Boske. :cheers:
daj neki dokaz (video) :mrgreen:
Ako mi kažeš kako da sa fona postavim snimke sa tekme, vrlo rado. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply