Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1727
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Post by Uvek sa tobom »

SlobaNN wrote:Ја не могу да верујем, па како то :?: Сво време га најављивали као велико појачање а оно вид' сад. СТРАШНО :!: :!: :!:
Ljudi mozda je tako i bolje ko zna kakav je igrac kad je potpisao za Napredak....Bolje da vidimo kako ce tamo odigrati pa da ga onda kupimo.... :wink:
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Ovaj put se nikako ne bih slozio sa tobom. Mislim da je krajnje levatski i neozbiljno od strane kluba ovo bacanje sa izjavama i pojacanjima. Momak je ocigledno dobar igrac (Kamerun je tradicionalno jaka fudbalska nacija, a on je clan reprezentacije, kapiten je svog kluba a nema ni 20 godina, Rajevac ga je preporucio, a Rajevac definitivno zna fudbal, itd.), a to sto je potpisao za Napredak verovatno znaci da ga je neko ovde zestoko ispalio i zajebao pa se decko odlucio za plan B. Ipak je za njega Srbija nesto i bolje mu je u Napretku nego da se vraca u Kamerun. Razocaran sam...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Ma pitanje dal je i trebao da dodje........
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

одустали смо од Драгана Младеновића, нисам ни знао да се преговара. Овако још боље што неће доћи. Линк
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Samo još jedan matori cigan bi nam falio...Đuro, oporavljaj se što pre!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Red Marquis wrote:Samo još jedan matori cigan bi nam falio...Đuro, oporavljaj se što pre!
Ђура ће нам се опоравити тек за месец дана :(
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Zeljafcv wrote:
Red Marquis wrote:Samo još jedan matori cigan bi nam falio...Đuro, oporavljaj se što pre!
Ђура ће нам се опоравити тек за месец дана :(
Pa zar nije taj Gvozdenovic jedno vreme igrao zadnjeg veznog?To bi on trebalo da igra,jer Kiza je neprikosnoven na beku.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sportske.net wrote:Borac dobija novo pojačanje

Doskorašnji fudbaler Dinama iz Tbilisija Ilija Spasojević biće novo pojačanje čačanskog Borca. Crnogorski internacionalac priključio se treninzima superligaša iz Čačka.

Pauzu u šampionatu čelnici čačanskog Borca iskoristili su da pojačaju napadačke redove ekipe.

Novo ime na treninzima Borca je Ilija Spasojević, crnogorski internacionalac, bivši fudbaler Sutjeske i Vojvodine, a do skora gruzijskog Dinama iz Tbilisija.

On je letos imao problema sa povredom i nije bio u ekipi Dinama koja je u kvalifikacijama za Ligu Evrope namučila crvenu zvezdu.

U prva tri kola novog šampionata, Borac je osvojio tri boda, ima jednu pobedu i dva poraza, a u subotu će dočekati ekipu Jagodine.
Ostaje nam da pratimo Nemanju Bilbiju iz Borca(BL) i ostale... :wink:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Stoperski par u krusevcu, dva igraca u cacku, jedan u ofki... Bas su strasni ovi iz nase uprave
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne bih im ja previse zamerao,ali bar za sad!Treba imati u vidu da se i dosta para moralo potrositi i na dugove,zaostale plate i porez.Medjutim,zato u zimskom prelaznom roku ocekujem drugu pricu.Mislim da su i vodeci ljudi u klubu malo kalkulanti,u fazonu daj da vidimo sta i dokle mozemo sa ovom ekipom,pa ako i cak malo zaostanemo na polusezoni,zesce cemo pogurati u nastavku.Samo se bojim da mozda nisu uracunali i prolecne sudijske igrarije Titovih blizanaca.Sve u svemu,ocekujem na zimu solidna pojacanja,iako ce nas mozda poneko i napustiti.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Od spominjanih pojacanja koja nisu stigla;

Solomom Olembe je ostao u Kayserispor ( od 4 utakamice u prvenstvu prvu je poceo kao starter i jednom usao u toku drugog poluvremena)

Paolo da Costa presao u FC Levadiakos, koji je poslednji posle dva odigrana kola grckog prvenstva( cinimi se da jos nije debitovao)...

Rigobert Song je standardan u Trabzonspor...
Banjalučki Borac deli lekcije u BiH
12. septembar 2009. | 21:54 | Izvor: Sportske.net

Lider Borac večeras lako savladao šampiona, ekipu Zrinjskog. Priča gotova za pola sata. U drugom meču večeri Sarajevo lako izašlo na kraj sa Laktašima.

Borac se učvrstio na čelnoj poziciji na tabeli Premijer Lige BiH. Večeras su Banjalučani u sjajnom ambijentu uspeli da savladaju Zrinjski sa 3:0 i stignu do novog trijumfa.

Izostala je veća borba, na vreme je domaćin postigao gol, a „plemići“ nisu imali snage da se vrate u meč. Dva gola Bilbije su praktično završila priču za pola sata, a do kraja je Vranješ potvrdio pobedu.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

sam svoj najveci neprijatelj
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

etxeberria wrote:Bilbija u Partizanu (navodno).

http://www.sportske.net/vest/fudbal/bil ... -6829.html
Meni stvarno izgleda da bi navijači trebali da vrše skauting umesto zaposlenih u klubu. Jebote, oni dovode igrače samo na neku privatnu preporuku, a ne bi me čudilo da za Bilbiju ni ne znaju da postoji.
Čak ni te igrače koji su nam preporučeni kao onaj Kamerunac (koji je sigurno bolji od Lovrića) ne uspemo da dovedemo.
NUR NOCH RABREN!
fruskogorac
Posts: 200
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Ako je ...

Post by fruskogorac »

Ako je tacno da je onaj kamerunac u Krusevcu, onda necu ni najmanje da brinem.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Шта се дешава са Влатком Гроздановским :?:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Post Reply