Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Stexman wrote: Sun Jun 23, 2024 9:41 pm @NS fudbal 4

Recimo da je istina sve sto si napisao, zasto bas od svih klubova odvesti ga u zvezdu? Ako neko zna koliko ih ne volimo njegov otac bi trebalo da zna. A treba da zna i zasto ih ne volimo. Kako nije izasao pred novinare i ostale medije i rekao kakva je situacija u klubu ciji je i sam deo, nego brze bolje da utera klubu i svima nama?
I ne krivim ja njih toliko one koji su pristali na onu neverovatnu klauzulu po kojoj garantuju detetu 15 utakmica po 60 minuta!? To je svaka druga utakmica skoro...
Zvezda ima trenutno najbolje uslove za prodaju igraca , daje najbolje plate i uslove igracima i na oku nsu svim skautima i menadzerima u evropi , ne kazem da se ne prate i ostali klubovi ali je tamo najlakse zavrsiti posao
Lakse bi otisao iz IMT ili Cuke nego od nas. Vecina menadzera izbegava Vojvodinu zbog loseg imidza u vezi transfera a ima zaintreseovani . Licno znam da Lemici nece da imaju veze sa Vojvodinom
Nisam upoznat da je Lane deo kluba osim u smislu podrske i slikanja
Klauzula je koliko znam zastita od ne ispunjavanja obecanih minuta i loseg tretmana od strane kluba
User avatar
Salvador
Posts: 1180
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 8:54 pm Svi vi koji ste razocarani potezom Jovanovica ne znate nista o pozadini svega.
Ne znate kroz sta je sve prolazio Lazar dok je igrao za mladje selekcije...i prvi tim , ne znate da je vecina prvotimaca bila svesna da Lazar treba da igra...ali neko je minirao
Za odlazak na evropsko u kadetskoj selekciji klub nije staoniza svog igraca i jos je dodatno pomocni trener zvao (trener golmana u mladjim selekcijama) zvao selektorao da prijavi kako je ) Lazar opsovao trenera (nista uvredljivo s obzirom na maltretiranje i pritisak igranja dan za dan za dve selekcije, bez odmora)
Lazar je lepo vaspitano dete i ponasanje mu je u skladu sa godinama to sto je po nekima nadmen i ufuran njihova je procena. Jednostavno 70% bodova omladincima je doneo on licno..
Ali gde su roditelji razocarqni klubom ?
Pre nekoliko meseci kontaktirani su od strane glavnog skauta Mancester junajteda koji je zeleo da gleda Lazara uzivo (ranije samo na snimcima) posle postignutog dogovora klub je obavesten i cekalo se da mu se javi na kojoj utakmici racunaju da ce dobiti sansu igrati od pocetka.
Naravno covek je dosao na utakmicu po dogovoru kad mu je javljeno i naravno nista...nije igrao.
Propustena sansa i za klub i za dete.
Da je moj sin u pitanju isto bi ragovao kao i Lane.
Da ne ulazimo u to da je mogao komotno da posalje dete u bilo koji klub u evropi s obzirom na njegov kvalitet...
A nije da nije imao.ponuda ....
Razmislimo.bolje sta radi klub i direktor mladjih selekcija
I zasto nemamo (a realno smo trebali i imali u zadnjh 6 godina 10 igraca u evrpskom kvalitetu izbaciti) igraca za prodaju. Kazu od toga se zivi..!? Jell.neko.moze da izracuna koliko su zaradili? Bolje nemojte...
Razmislite ljudi na ovu distrakciju od strane uprave i svi su krivi samo ne mi....
Info od coveka iz kluba...
Jel se ovo javlja krasa da brani svog drugara i da nam objasni kako je baš super što mu je drugar ispalio Vošu i besplatno prebacio sina ciganima.
Jadni klipan sa 16.5 godina nije igrao svaku od početka pa je morao pod hitno da ode i to baš u zvezdu??
Super ste obojica, sa takvim legendama kluba nije ni čudo što je klub ovakav.
Terajte se što dalje...
User avatar
Salvador
Posts: 1180
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 10:04 pm
Stexman wrote: Sun Jun 23, 2024 9:41 pm @NS fudbal 4

Recimo da je istina sve sto si napisao, zasto bas od svih klubova odvesti ga u zvezdu? Ako neko zna koliko ih ne volimo njegov otac bi trebalo da zna. A treba da zna i zasto ih ne volimo. Kako nije izasao pred novinare i ostale medije i rekao kakva je situacija u klubu ciji je i sam deo, nego brze bolje da utera klubu i svima nama?
I ne krivim ja njih toliko one koji su pristali na onu neverovatnu klauzulu po kojoj garantuju detetu 15 utakmica po 60 minuta!? To je svaka druga utakmica skoro...
Zvezda ima trenutno najbolje uslove za prodaju igraca , daje najbolje plate i uslove igracima i na oku nsu svim skautima i menadzerima u evropi , ne kazem da se ne prate i ostali klubovi ali je tamo najlakse zavrsiti posao
Lakse bi otisao iz IMT ili Cuke nego od nas. Vecina menadzera izbegava Vojvodinu zbog loseg imidza u vezi transfera a ima zaintreseovani . Licno znam da Lemici nece da imaju veze sa Vojvodinom
Nisam upoznat da je Lane deo kluba osim u smislu podrske i slikanja
Klauzula je koliko znam zastita od ne ispunjavanja obecanih minuta i loseg tretmana od strane kluba
Nepismeni, jel ti nama sada objašnjavaš da treba sve dobre igrače da prodamo ciganima za male pare?
Pa ovakve stvari nam ne bi ni cigani pričali...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Танка је линија од Манчестера до звезде :mrgreen:

Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Ovih par postova vrlo lepo prezentuju nivo i prirodu toksičnosti ljudi koji odlučuju o sudbini "talenta nad talentima" i koji su suštinski kreirali sva ova dešavanja, a kojima očigledno pripada i pisac istih.
U suštini nije ni loše što se javio i tako nam razjasnio ponešto pa sad možemo imati bolji uvid u tu celu priču. Ja bih ga baš zato zamolio da nastavi pisati i dalje, ako treba istrpećemo još i više silovanja nad pravopisom zarad istine :D
ultra komsa
Posts: 449
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Hvala mlađanom Lanetu za svaki gol postinut kod nas, asistenciju i doprinosu timu u najtežim trenucima. Pamtićemo te po najboljem, želimo ti da rasteš uz radonjića i pokupiš sve manire od njega koji ga krase tokom njegove karijere. Sećam se mali kada si se radovao na severu, svakom crvenom kartonu protiv blizanaca i interviju sa našom Bebom, koji smo gledali x puta. Tvoje ime i prezime prenećemo svojim naslednicima :lol: Neka ti je večna slava.
meshtan
Posts: 58
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 9:10 pm
I da Lazar ima kvalitet ja ga licno gledam od 10te godine
Sticajem okolnosti...
A kada si ga pratio od 10te godine jel stvarno bio najbolji u 2006 generaciji?
Savcic Luka
Posts: 591
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 8:54 pm
Za odlazak na evropsko u kadetskoj selekciji klub nije staoniza svog igraca i jos je dodatno pomocni trener zvao (trener golmana u mladjim selekcijama) zvao selektorao da prijavi kako je ) Lazar opsovao trenera (nista uvredljivo s obzirom na maltretiranje i pritisak igranja dan za dan za dve selekcije, bez odmora)
Lazar je lepo vaspitano dete i ponasanje mu je u skladu sa godinama to sto je po nekima nadmen i ufuran njihova je procena.
Pozdrav gari! Izdvojiću highlight da je opsovao trenera, ali ne uvredljivo! Sjajno, voleo bih da sa svojih skoro 50 umem i ja da psujem neuvredljivo. Iz svog skromnog sportskog iskustva, a imam sličnih situacija na umu, ću reći da u takvim situacijama idu ozbiljne disciplinske, pa čak i u seniorskoj kategoriji, a ne u omladincima. Saopštenje kluba je bilo na mestu.

Što se ostalog tiče, ova saga traje mnogo duže od par meseci i očigledno je imala aktere koji su delovali sinhrono na obe strane. Lepo je @Rakovac napisao u topicu Uprava. Pravdanje “našeg” Jovanovića ostavi za dogodine.

A što se tiče njegovog ostanka u inostranstvu, pa sa znanjem engleskog jezika ne bi mogao da radi ni kao liftboy, uz sve pare koje spominješ. Za život u inostranstvu, ne privremeni boravak i rad na relaciji kuća trening centar, treba ipak malo više.

Ali drago mi je da si se javio ovde, ko god da si.
User avatar
Maki
Posts: 1507
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ne mogu Jovanovićima da uputim ništa tako jetko kao ostali forumaši. Nisam ni Kabiću. Za mene su ovde jednaki protagonisti Zbiljić, Marko Jovanović i treneri Popović i Bandović.
Ovo kao da je sistemski urađeno.
Pa pre nekoliko godina smo dozvolili da nam za džabe odu Tedić i Mićin iz vrv istih razloga u Čukarički, da bi ih oni odmah prodali za po 3 miliona.
Slažem se sa čovekom da naša omladinska škola u poslednjih 10 godina izbacuje zlata vredne talente od kojih smo mogli bogato inkasirati i u takmičarskom i u ekonomskom smislu.
Slučaj Jovanović je samo jedan u nizu neke agende u kojoj mi uvek gubimo...
Savcic Luka
Posts: 591
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Maki wrote: Mon Jun 24, 2024 8:14 am Ne mogu Jovanovićima da uputim ništa tako jetko kao ostali forumaši. Nisam ni Kabiću. Za mene su ovde jednaki protagonisti Zbiljić, Marko Jovanović i treneri Popović i Bandović.
Ovo kao da je sistemski urađeno.
Pa pre nekoliko godina smo dozvolili da nam za džabe odu Tedić i Mićin iz vrv istih razloga u Čukarički, da bi ih oni odmah prodali za po 3 miliona.
Slažem se sa čovekom da naša omladinska škola u poslednjih 10 godina izbacuje zlata vredne talente od kojih smo mogli bogato inkasirati i u takmičarskom i u ekonomskom smislu.
Slučaj Jovanović je samo jedan u nizu neke agende u kojoj mi uvek gubimo...
Ja se Maki slažem sa tobom, ali od “naših” ljudi ipak očekujem malo više respekta prema klubu.
Ne može se reći da Lazar nije igrao. Svi smo ovde komentarisli da je trebao više da igra, a očigledno nije ni koliko je bilo potpisano ugovorom. I sada je više nego jasno da je to posao dogovoren izmedju više strana uz odredjene kompenzacije, nagrade, a na globalnu štetu FKV. U tom poslu dobarno ima zasluga i Jovanović senior.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1554
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Mene zanima koja je to logika bila da se detetu sa tada 16 godina u ugovor stavi obaveznih 15 utakmica?
To znaci ili da se verovalo da toliko doskace od dugih da moze da kvalitetom i fizikom evidentno odigra 15 meceva (sto nije slucaj).
Ili da je to bio jedini nacin da se zadrzi u klubu ( onda je on ucenjivao klub).
Ili da se znalo da to nece biti ispostovano, te je neko na uslugu gazdama iz prestonice naguzio klub.

Mene na svu ovu pricu zanima i sledece:
DA LI SU UPLACENE PARE ZA KABICA???
Mi imamo predsednika kluba koji je javno izrekao sledece: "To cemo videti kad ce da plate, I DA LI CE DA PLATE"!!!
Zbiljic bi mogao da odgovori na makar jedno od 200 otvorenih pitanja.
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

meshtan wrote: Mon Jun 24, 2024 12:13 am
NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 9:10 pm
I da Lazar ima kvalitet ja ga licno gledam od 10te godine
Sticajem okolnosti...
A kada si ga pratio od 10te godine jel stvarno bio najbolji u 2006 generaciji?
Jeste brate...
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Salvador wrote: Sun Jun 23, 2024 10:13 pm
NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 10:04 pm
Stexman wrote: Sun Jun 23, 2024 9:41 pm @NS fudbal 4

Recimo da je istina sve sto si napisao, zasto bas od svih klubova odvesti ga u zvezdu? Ako neko zna koliko ih ne volimo njegov otac bi trebalo da zna. A treba da zna i zasto ih ne volimo. Kako nije izasao pred novinare i ostale medije i rekao kakva je situacija u klubu ciji je i sam deo, nego brze bolje da utera klubu i svima nama?
I ne krivim ja njih toliko one koji su pristali na onu neverovatnu klauzulu po kojoj garantuju detetu 15 utakmica po 60 minuta!? To je svaka druga utakmica skoro...
Zvezda ima trenutno najbolje uslove za prodaju igraca , daje najbolje plate i uslove igracima i na oku nsu svim skautima i menadzerima u evropi , ne kazem da se ne prate i ostali klubovi ali je tamo najlakse zavrsiti posao
Lakse bi otisao iz IMT ili Cuke nego od nas. Vecina menadzera izbegava Vojvodinu zbog loseg imidza u vezi transfera a ima zaintreeovanih. Licno znam da Lemici nece da imaju veze sa Vojvodinom
Nisam upoznat da je Lane deo kluba osim u smislu podrske i slikanja
Klauzula je koliko znam zastita od ne ispunjavanja obecanih minuta i loseg tretmana od strane kluba
Nepismeni, jel ti nama sada objašnjavaš da treba sve dobre igrače da prodamo ciganima za male pare?
Pa ovakve stvari nam ne bi ni cigani pričali...
Izvini lektore. A gde si to zakljucio ,da treba prodati ciganima ? Osim sto je fakat da oni imaju najbolje uslove za prodaju.
U kom delu pisanija?
Last edited by NS Fudbal 4 on Mon Jun 24, 2024 2:33 pm, edited 1 time in total.
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Cane wrote: Sun Jun 23, 2024 11:34 pm Ovih par postova vrlo lepo prezentuju nivo i prirodu toksičnosti ljudi koji odlučuju o sudbini "talenta nad talentima" i koji su suštinski kreirali sva ova dešavanja, a kojima očigledno pripada i pisac istih.
U suštini nije ni loše što se javio i tako nam razjasnio ponešto pa sad možemo imati bolji uvid u tu celu priču. Ja bih ga baš zato zamolio da nastavi pisati i dalje, ako treba istrpećemo još i više silovanja nad pravopisom zarad istine :D
Izvini i ti lektore.
Mislim da mi nije cilj da pisem kolumnu za Dnevnik koju ce neko da ocenjuje i ispravlja,nego da razjasnimo kako nam se klub upropastava.
User avatar
Stexman
Posts: 2691
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

NS Fudbal 4 wrote: Sun Jun 23, 2024 10:04 pm Zvezda ima trenutno najbolje uslove za prodaju igraca , daje najbolje plate i uslove igracima i na oku nsu svim skautima i menadzerima u evropi , ne kazem da se ne prate i ostali klubovi ali je tamo najlakse zavrsiti posao
Lakse bi otisao iz IMT ili Cuke nego od nas. Vecina menadzera izbegava Vojvodinu zbog loseg imidza u vezi transfera a ima zaintreseovani . Licno znam da Lemici nece da imaju veze sa Vojvodinom
Nisam upoznat da je Lane deo kluba osim u smislu podrske i slikanja
Klauzula je koliko znam zastita od ne ispunjavanja obecanih minuta i loseg tretmana od strane kluba
Zabole mene za zvezdu. Ti ako si deo Vojvodine o zvezdi treba da razmisljas koliko i lanjskom snegu! Zvezda ne sme da bude opcija ni jednom nasem igracu. Jednostavno ako mislis da zavrsis tamo nemoj ni dolaziti kod nas!

Kazes da si upoznat sa igrama klinca, a ne znas da mu je cale deo kluba? Ne znam koliko je tacno, ali sam cuo da je on menadzer polovini omladinaca. Ali eto uzmite to sa rezervom... ne mogu da garantujem.
Post Reply