Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Ljudi sacekajte neku zvanicnu informaciju, ipak je to SOS kanal :roll:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Verujem da je informacija tacna.City dobro placa.Ako ga prodaju i pritom ne dovedu neka pojacanja za bar delic od tih para od prodaje,onda tu nesto nece valjati.A Kamerunac jos putuje.... :roll:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ako je ista dobro u ovoj prici, oni ne zale da odrese kesu...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4403
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

A umesto koga ce on da igra? Teveza, Robinja, Adebajora ili pak Santa Kruza?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
kuzma liman
Posts: 587
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am
Location: Kraków

Post by kuzma liman »

Investicija za buducnost poslace ga u neku belgiju-holandiju ili ce ga ostaviti kod nas godinu-dve . Ako je sve ovo istina naravno :D
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ako Aleksic ode,pod hitno treba dovesti nekog napadaca.Inace,kukavna nam majka ako se Mrdja povredi.I ovako samo sa njim i Hucisvilijem nam je napad tanak.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Zeljafcv wrote:
Milan wrote:
smor wrote:jednostavno kada blizanci nadju bolje, i mi cemo morati da se pojacavamo...za sada je sasvim dovoljan....gol, penal, asistencija u dva kola pa STA VISE momak/napadac da uradi ?
Turija je lepo primetio (a toga su svi na ovom forumu svesni), nama nisu neophodna pojačanja, nama je potrebno da konačno zaigraju Danijel i Miša!!! Hajde bar da im damo poštenu šansu, pa ako ne ispadne kako treba, lako im se može vratiti sadašnji status. A ovako, kukamo da smo gladni, a pred nosom nam visi šunka koju ne vidimo...
Слажем се да треба Миша да добије шансу, али како кад је Драгана кренуло, реално гледано, Мрђа у прве 2 утакмице има задовољавајући учинак, мишљења сам да је у животној форми. Па зашто чинити неправду према Мрђи... Што се тиче Алексића, добијаће он већу шансу кад се "одмори", још је он млад па греши, али дотераће њега Степи. :lol: Не може се од тако премладог момка очекивати да предводи напад Војводине. То се нигде на овом свету не ради, са младим играчима сви практикују давање шансе кад је густо, или задњих 15 минута ако се има резултат. У овом тренутку је по мени Мрђа најбоље решење у нападу.

Та мене напад не брине, мене јако брине повреда Кизита, и позиција штопера, шта ћемо радити у случају да нам се неки од штопера повреди :?: А иовако је Плеч у годинама и врло лако се може десити нека повреда, а Ловрић и Пековић нису баш неке шампионске алтернативе...
Nismo se razumeli. Nisam mislio da Mrđa treba na klupu, već da mu treba pridodati jednog od ove dvojice. Prvo Aleksića, a Miša mora dobijati šansu iz drugog plana...


Što se Aleksićevog odlaska tiče, svojevremeno sam pisao kakva neprocenjiva šteta bi bila prodati prerano takav fudbalski biser. Požurili smo i sa Gojkom, a šta tek reći za Danija ukoliko se ova informacija pokaže kao tačna...
POŠTO OBRAZ ???!!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Sta mi gubimo odlaskom Aleksica (u realnom vremenu)?Iako mi navijaci od njega ocekujemo puno i veoma ga cenimo,mi gubimo jednu REZERVU koja igra po 15 minuta svaku trecu utakmicu.Putuj Danijele,sta ces nam ti,kad mi imamo najboljeg napadaca na svetu-#81.A bas me briga i hocemo li dobiti 5 miliona ili 500 000,Klub ionako nece videti ni dinara od tog transfera,jer i onih 5 miliona je trajalo samo 6 meseci,vec na prolece smo uzeli kredit!Cudo jedno kako je skupa struja u NSu :pegla: .Jedan je otisao,sad ce i Kizito!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ja mislim da ce biti slicno kao sa Ljajicem Junajtedom.Kupice ga ali ce ga dati na 1-godisnju pozajmicu u Vojvodinu...
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Koral
Posts: 420
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Qr0nJa wrote:Ja mislim da ce biti slicno kao sa Ljajicem Junajtedom.Kupice ga ali ce ga dati na 1-godisnju pozajmicu u Vojvodinu...
Ako smo pametni u pregovorima, pa da zahtevamo tako nesto. Nije samo to bio slucaj sa Ljajicem, isto je i OFK Beograd uspeo sa Rajkovicem. Celsi ga je kupio, a potom ostavio jos godinu dana u OFK-i, da bi ga kasnije poslao u Tvente...
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Evo slusam radio 021 i oni izbacili vest da je Man siti vec kupio Danija kao i Silvinja ali nisu rekli detalje oko transfera tj koliko godina i koliko para

Srecan put Dani neka te sluzi zdravlje i da napredujes u karijeri
I Bog je Slaninar...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Извињавам се због персонализације али морао сам ово да ставим
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Nadam se da ako dođe do dogovora da će se ugovoriti i jedna prijateljska utakmica u Novom Sadu.
E to bi bio spektakl!!!!!!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

podbara wrote:Извињавам се због персонализације али морао сам ово да ставим
Image
...for his neigranja.... :D:D:D
I Bog je Slaninar...
Post Reply