"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sun Jun 16, 2024 11:41 pm Tužno mi je što mnogi i dalje ne shvataju vrednosti Sergejove igre. Takvog igrača nemamo, svi ostali su igrači šablona. Borbeni, trude se, ali sve je to šablonski. Tim uvek mora da ima nekog lucidnijeg igrača.
Ma ja mogu da razumem nas na forumu i ostale navijace, ali ne mogu da razumem nase selektore koji nikad nisu imeli da iskoriste njegov potencijal, a ni igrace koji ne mogu da isprate njegove ideje. Eto recimo Mladenovic danas odlican po tom pitanju, ume da nanjusi prostor i SMS je tu da mu isporuci loptu tamo, dok vecina drugih igraca staticni do neverice
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Dobro je bilo večeras, al jebiga nula je nula.
Ilić mora od prvog minuta da igra.Meni je Sergej bio dobar, ali kad udješ suviše defanzivno u meč, nema tu mnogo prostora za Sergeja.Videlo se jasno kad su ušli Ilić i Tadić, da prijaju Sergeju.
Po meni greška Piksijeva je što je krenuo sa Kostićem.Rekovalesent.Bolje da ga je ostavio na klupi.Druga greška mi je Gudelj.Hteo je malo da pojača blok nazad,ali brzo su nam zabili.
Bolji su englezi i nema mnogo šta da žalimo.Borili su se momci i zadnji pas je falio da stvorimo izglednije šanse.
Četiri boda nam trebaju iz dve naredne utakmice i onda malo da nas bog pogleda u osmini finala :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Sergej uz Pavlovica najbolji danas. Ko to ne vidi nek batali da gleda fudbal. Nije fudbal samo tamo gde je lopta. Mene nervira to sto se stalno nas najbolji igrac(ko god to bio) gura na neka mesta da krpi rupe, i to se radi jos od 98 godine. I onda dolazimo do toga da on "ispada" los igrac. Tako su pricali za Jokanovica, tako za Stankovica, sad za Sergeja, a oni su uvek bili na pogresnim pozicijama. Jedino smo uboli sa Tadicem.

Danas najgori je bio Piksi, bas me je razocarao postavkom. On se predao cim je izveo ovakav sastav. Umesto da smo najjacom postavom napali smrdljive engleze, mi kalkulisemo i sad cemo da se vadimo na Slovence i Dance koji trce vise od engleza a to nama ne odgovara. Izgleda da se Piksi tu vise nista ne pita, jer ovaj sastav mnogo smrdi. Protiv Slovenaca mora da se izgine inace odosmo kuci.
User avatar
rykerfcv
Posts: 896
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by rykerfcv »

Red Marquis wrote: Sun Jun 16, 2024 11:41 pm
Tužno mi je što mnogi i dalje ne shvataju vrednosti Sergejove igre. Takvog igrača nemamo, svi ostali su igrači šablona. Borbeni, trude se, ali sve je to šablonski. Tim uvek mora da ima nekog lucidnijeg igrača.
Da su od pocetka igrali Ilic i Tadic,jasno bi se video uticaj Sergeja na nasu igru.
Mali off-topic danas sam ovo rekao vezano za Sergeja,gledaju me ko da sam sisao sa Tibeta jbt.Bili su u fazonu sta ovaj firmas kenja,za ne poverovati kakvu mrznju imaju prema igracima koji nisu blizanacka tvorevina.
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

rykerfcv wrote: Mon Jun 17, 2024 12:12 am
Red Marquis wrote: Sun Jun 16, 2024 11:41 pm
Tužno mi je što mnogi i dalje ne shvataju vrednosti Sergejove igre. Takvog igrača nemamo, svi ostali su igrači šablona. Borbeni, trude se, ali sve je to šablonski. Tim uvek mora da ima nekog lucidnijeg igrača.
Da su od pocetka igrali Ilic i Tadic,jasno bi se video uticaj Sergeja na nasu igru.
Mali off-topic danas sam ovo rekao vezano za Sergeja,gledaju me ko da sam sisao sa Tibeta jbt.Bili su u fazonu sta ovaj firmas kenja,za ne poverovati kakvu mrznju imaju prema igracima koji nisu blizanacka tvorevina.
Kad pogledaš po portalima, svi pričaju da je on najgori. Ja stvarno ne kontam, sem a) da se ne razumeju u fudbal b) mržnja prema onima koji su zaobišli kancere.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

Сергеј један од ретких који има интелигенцију на терену. Гудеља бих оставио на терену уместо Лукића јер уме да шутне са дистанце, али картон му није дозволио да остане.

Младеновић позитивно изненадио, очекивао сам једну 0 од њега.

Митар велико ништа данас. Да ли је до повреде.

Можда је фалио Гаћиновић да убрза игеу уместо Бирмачевића који је деловао као оперисам од фудбала.

Не треба се дизати након ове утакмице, ово је наш максумум, Данци су прејаки и њихова нерешена не треба да нас завара.

И да, резултат наше школе фудбала је да се нико никад не открије играчу са лоптом да може да одигра.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Stexman wrote: Mon Jun 17, 2024 12:09 am Danas najgori je bio Piksi, bas me je razocarao postavkom. On se predao cim je izveo ovakav sastav. Umesto da smo najjacom postavom napali smrdljive engleze, mi kalkulisemo i sad cemo da se vadimo na Slovence i Dance koji trce vise od engleza a to nama ne odgovara. Izgleda da se Piksi tu vise nista ne pita, jer ovaj sastav mnogo smrdi. Protiv Slovenaca mora da se izgine inace odosmo kuci.
To. Postavio kukavicku taktiku, usli smo u utakmicu potpuno sasrani od straha loptu maltene pipnuli nismo 15 minuta. Igras bunkercinu a znas da ti tim nema odbranu i da jedino igrom na gol vise mozes nesto da napravis.

Kad smo primili gol poceli smo nesto i da pokusavamo. U drugom poluvremenu smo bili ravnopravni, mozda i za nijansu bolji. Trebao je ostaviti Mitrovica i izvaditi Vlahovica.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grbavica.021* »

Radoye wrote: Mon Jun 17, 2024 12:50 am
Stexman wrote: Mon Jun 17, 2024 12:09 am Danas najgori je bio Piksi, bas me je razocarao postavkom. On se predao cim je izveo ovakav sastav. Umesto da smo najjacom postavom napali smrdljive engleze, mi kalkulisemo i sad cemo da se vadimo na Slovence i Dance koji trce vise od engleza a to nama ne odgovara. Izgleda da se Piksi tu vise nista ne pita, jer ovaj sastav mnogo smrdi. Protiv Slovenaca mora da se izgine inace odosmo kuci.
To. Postavio kukavicku taktiku, usli smo u utakmicu potpuno sasrani od straha loptu maltene pipnuli nismo 15 minuta. Igras bunkercinu a znas da ti tim nema odbranu i da jedino igrom na gol vise mozes nesto da napravis.

Kad smo primili gol poceli smo nesto i da pokusavamo. U drugom poluvremenu smo bili ravnopravni, mozda i za nijansu bolji. Trebao je ostaviti Mitrovica i izvaditi Vlahovica.
+1
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by limanfkv »

Kao i do sad, dosta bedno vodjenje bivsih svetskih i evropskih prvaka.
Marko93
Posts: 568
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Marko93 »

Cuvena defanzivna taktika 3 5 2 naseg mistera sa dva napadaca retko vidjena u svetu fudbala

Salu na stranu nije bilo lose drugo poluvreme englezi se uplasili nase taktike takozvane "dosli smo do vase trecine i sad ne znamo sta cemo"
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Nisam stigao da pogledam prvo poluvreme, ali u drugom smo bili egal sa Englezima ( sto napisao @ Marko do poslednje trecine terena). Meni nije jasno zasto Engleze smatraju velikim favoritima, pa je i Piksi podlegao tom misljenju?

Sto se Sergeja tice, njegova dobra partija sinoc, iako on moze i bolje. Ne vole ga, jer se nedvosmisleno izjasnjava koji je njegov omiljeni klub, a mnogi ne razumeju ni njegov znacaj za ekipu. Ako te saigraci ne prate u razmisljanju, onda ispadnes prosecan igrac. I jos kad nisi bio u blizancima, eto odijuma. Tadic bas zato, verovatno, ,,mudro" cuti, po pitanju Vose? Jer, ako ces neci, neces uteci. Tako i VMS i Gacinovic.

Ne znam koliko su kompatibilni tandem Mitrovic i Vlahovic? Isto i Vlahovic i Jovic istovremeno na terenu, ali nismo opasni po gol u toj zavrsnoj trecini terena? Bar se meni tako cini, medjutim, ne mogu zalaziti u procenu, jer sam samo gledalac.
Tesko ce nam biti do pobede i u naredne dve utakmice. Ali, nasi mogu i prijatno da iznenade. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grbavica.021* »

Митровић: Показали смо зубе

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186847 ... i-smo-zube

Белингем: Србија је била одлична

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186848 ... la-odlicna

Пикси: Деловали смо моћно на терену

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186852 ... -na-terenu

Тадић: Требало је да играм од почетка против Енглеске, најбољи сам играч овог тима

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186853 ... -ovog-tima

Стојковић: Није добро то што је Тадић рекао, али нема буре, ја састављам тим

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186855 ... avljam-tim

Саутгејт после меча са Орловима: Они су јак тим! Морали смо мало да патимо, што мислим да је добро за нас

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186856 ... bro-za-nas
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Mislio sam to svaki put kad bi ovaj progovorio, ali kao bilo mi krivo, jer je nase dete i jedan DUCA TADIC, ali je on van terena jedan prilicno glup gari.
Klasicna novinarska navlakusa i tako nasednes... :frown:

Sto se utakmice tice, sta ja znam, niko tu nije bio preterano los osim Gudelja i Vlahovica. Vlahovic je bio kriminalan, i zaista mi je bilo cudno to da vadi Mitra, a ne njega.

Sto se Slovenije i Danske tice, osim sto su bile ekipe pribliznog kvaliteta, pa smo malo gledali lepsu utakmicu, ja ne vidim nista alarmantno tu i zaista mislim da iz grupe mozemo da izadjemo sa svih 6 preostalih bodova.
VošaNS
Posts: 929
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by VošaNS »

Evo pa ja nisam navijač blizanaca, a Sergej je potpun i promašaj u reprezentaciji. Da li je do Piksija ili do njega ili do formacije, ne znam. A što se tiče izjave Dušana Tadića, to je sve tačno, ali da li se to radi na prvenstvu? Ne. Sujetan je previše, a tome nema mesta na ovakvom turniru. Što se mebe tiče nije ni zaslužio da igra do kraja zbog ovakve izjave.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Sto rekao Rade Bogdanovic, danasnji fudbal se sveo na fiziku i brzinu (i taktiku dosadnog poseda lopte).
Zato se nama i cini da su svi timovi slicni i da niko ne odskace nesto veliko.
Nas, kao naciju ne krasi brzina, fizika donekle. Sto se tice kondicije, ne izgleda mi nu tu da smo u vrhu.
E sad, da li cemo moci tehnicki da anuliramo neostatke za danasnji fudbal u ove dve utakmice, videcemo. Imamo neke argumente i kvalitete da se nadamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply