Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Izgleda dobro. Brz, prodoran, jak... pre bih ga na levo krilo stavio jer tu imamo Malbašića od kog nema ništa i Kembela koji nije kvalitet za prvih 11. Na poziciji prednjeg veznog smo i više nego popunjeni. Dobrodošao :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Booogami, ovaj je kalibar da pravi razliku. Highlights snimci nisu realan pokazatelj, ali se itekako moze videti stil igre i kvaliteti.
Samo mislim da ako bude igrao na pozicijindesetke, nece biti dovoljno iskoriscen. Radilica je, eksplozivan. U nasoj formaciji ofanzivni vezni nema dovoljno prostora zabtakav tip igraca. On mora da igra krilnog napadaca, umesto Malbasica. Sa jedne strane on, sa druge Radulovic. I u spicu Vukanovic. Sa tom trojkom imacemo tehnicki izuzetno jak napad... mozda i najjaci jos od vremena kada su tu trojku cinili Alivodic, Katai, Abu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ako sam dobro razumeo onaj tekst, novi odnosno sadašnji trener Caen-a koji ga je vratio u tim nije bio za njegov odlazak i smatra ga kvalitetnim igračem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Feb 08, 2024 4:12 pm Da, istina je. Ovo je Zuntićev pik o kome sam pisao.



Broj 10.

Utakmica od pre desetak dana.
E ovo se zove transfer, nova krv, osvezenje, a i nepoznanica koja mora svakog od nas da zainteresuje... tako treba da se radi. Nema veze koliko ce decko pokazati, ali ovo je transfer koji navijaci vole.

Inace pogledah samo ovaj video i meni je ipak najjaci utisak izvestaja golman, ali i onaj Mendy u koliko sansi covek bio. Kad se nadjes u toliko sansi jednostavno moras biti dobar strelac
Image
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Zanimljiv igrač. Nadajmo se da je Kuntić ubo i da je ovaj momak poslednja kockica koja nam je nedostajala da ličimo na nešto..
Videćemo. Zvezda je dovela njegovog daleko poznatijeg i kvalitetnijeg zemljaka, takođe iz druge lige Francuske, s tim da je tamo bio najbolji strelac. Nešto nisam video da je Kraso jeo malu decu u našoj Super ligi.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Thu Feb 08, 2024 11:37 pm
Deep Purple wrote: Thu Feb 08, 2024 4:12 pm Da, istina je. Ovo je Zuntićev pik o kome sam pisao.



Broj 10.

Utakmica od pre desetak dana.
E ovo se zove transfer, nova krv, osvezenje, a i nepoznanica koja mora svakog od nas da zainteresuje... tako treba da se radi. Nema veze koliko ce decko pokazati, ali ovo je transfer koji navijaci vole.

Inace pogledah samo ovaj video i meni je ipak najjaci utisak izvestaja golman, ali i onaj Mendy u koliko sansi covek bio. Kad se nadjes u toliko sansi jednostavno moras biti dobar strelac
Čekao sam samo kad će neko Mendy-a da spomene. Zbog našeg Caleba sam u zadnjih nekoliko nedelja pogledao više highlights-a. I Mendy mi je odmah zapao za oko pre svega zbog fizikalija koju poseduje a zatim što gotovo nema meča gde ne uđe u bar tri prilike. Što, što mu kolege stvore što, što sam stvori jer je fizički životinja. Mada to je igrač koji je igrao godinama i Ligu 1 pa je realno možda i iznad Lige 2.

@Maki

Kraso je preozbiljan igrač za naše uslove i tu nema diskusije, problem je ono što sam malo pogledao cigane u mečevima je što se on izvlačio i na trideset metara, pa do aut linije itd. Bahar je zamislio da se on izvlači , kreira napade i učestvuje u izgradnji istih pa se kasnije ubacuje u završnici ali je generalno dobar fudbaler mada ja sam uvek za ovakve mašine u vidi Mendy-a, taj bi pojeo ovu ligu :mrgreen:

Što se tiče Caleba potrudio sam se malo da oslušnem i navijače Caen-a i generalno niko ne spominje da je loš fudbaler, čak šta više su iznenađeni pogotovo što ga je ako se ne varam novi trener vratio u tim i dao mu minute.

Sada nema izgovora, bodovi moraju da se osvajaju, ova ekipa je za bar 30% kvalitetnija od one koja je ušla u sezonu i duele sa Apoel-om i blizancima. Bandović kako zna i ume mora da vezuje pobede.

@Slanobarac koliko ovaj deran podseća na Veljka Simića kretanjem, istrčavanjem, imaju slične pokrete.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Feb 08, 2024 11:47 pm
@Slanobarac koliko ovaj deran podseća na Veljka Simića kretanjem, istrčavanjem, imaju slične pokrete.
Apsolutno podseća svojim pokretima, brzinom ali ima mnogo bolju završnicu. Nadam se da me neće razočarati kao Veljko. Kipar je prava mera za njegovo umeće.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Izmenjen je spisak registrovanih igrača na sajtu superlige, Sukačev je registrovan, a i mladi Luka Drobnjak je izgleda na dvojnoj u Mladosti a ne na pozajmici kako je do sada bio, pošto je i on na spisku. Iz prvog dela sezone jedino nema Toromana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Iz Dnevnika
Вошин спортски директор Марко Јовановић није одговарао на наше позиве како бисмо добили потврду информације о петом појачању Војводине, после голмана Росића, Савићевића, Петровића и Кораћа.

Л. Б.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Fri Feb 09, 2024 12:08 pm
Konačno nešto profesionalno i lepo odradjeno. Kao da nisu naši radili :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Lepo su nas upoznali sa novim pojacanjima.
Sutra da bude odrzano obecanje i na terenu uz pobedu Vojvodine.
:cheers:
Last edited by Turija on Fri Feb 09, 2024 1:07 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Fri Feb 09, 2024 12:08 pm
Mislim da pojacanja nikad nisu na ovakav nacin predstavljena.
Dobro odradjeno neka tako nastave!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да је ово продукција портала "Градске инфо", ал могли би наши аматери доста да науче од њих.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Fri Feb 09, 2024 12:16 pm
Mare_Liman wrote: Fri Feb 09, 2024 12:08 pm
Konačno nešto profesionalno i lepo odradjeno. Kao da nisu naši radili :mrgreen:
Па и нису наши радили већ градске инфо :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply