Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

- Веома ми се свидела игра Вујачића – признао је Небојша Вигњевић.
Nisam ni mislio da ce biti drugacije, pa djetic je to! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Da li vam smetaju i mali Kosovic i braca
Kordic koji su deo sampionske generacije omladinaca?
Ja bih prvi voleo da funkcionisemo kao
Atletik bilbao, ali ako sad gledamo da li je pojacanje iz
Raske, Republike Srpske ili
Crne Gore necemo daleko stici. Nek merilo bude teren i odnos prema klubu i navijacima.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Ne radi se ovde o Atletik Bilbau, nego o nasim cuvenim probama na kojima ni jedan Adrian Mutu ne moze da zadovolji ali zato svaki "Branin mali" poput Nestora, Skuletinja, Stjepanovica... nepogresivo odusevljava nase trenere. Sva je prilika da je "tamo gde treba" vec odluceno i pre ove utakmice da je mali prosao probu.

Mozda je ovaj Vujacic i dobar, da ne gresim dusu dok ga ne vidim na delu - ali mislim da je realno jos suvise rano za Vignjevica da daje bilo kakvu ocenu o njegovoj igri na osnovu jedne jedine utakmice na pripremama, a narocito ne tako decidirano "veoma mi se svidja".

Neka saceka kraj priprema (ako ovaj uopste ostaje sa ekipom do kraja nasih priprema) pa nek onda presudi, ovako nema nikakvog smisla, ko da mu je Mesi licno dosao na noge tako se izodusevljavao (mada ni za Mesija nije sigurno da bi prosao nasu probu :greenbutt: )!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Potpisujem post iznad!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post by Djisa »

A gde ne spomenu Rista Lakica? Tog vihornog beka :evil:
Kup je nas!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Radoja slazem se i slicno razmisljam. Mnogi iz cg nisu bili dostojni dresa naseg kluba, ali hajde da ne sudimo ovom decku dok ga ne vidimo. Ja sam se tako "ogresio" u vezi
Tumbasevica.
Da li neko zna gde igra Saladin, odlican napadac koji kod nas nije prosao probu?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post by Djisa »

Tumbasevic nije Crnogorac, samo je dosao kod nas iz Zete, inace je iz Sapca.
Kup je nas!
pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Re: Pripreme

Post by pera »

Nikola wrote:Radoja slazem se i slicno razmisljam. Mnogi iz cg nisu bili dostojni dresa naseg kluba, ali hajde da ne sudimo ovom decku dok ga ne vidimo. Ja sam se tako "ogresio" u vezi
Tumbasevica.
Da li neko zna gde igra Saladin, odlican napadac koji kod nas nije prosao probu?
Mislim da je ovo:
http://en.wikipedia.org/wiki/Saladin_Said" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

Dobro, ali za razliku od svih tih primera koje navodite, ovde se radi o klincu koji nema ni 19 godina i na početku je karijere, koji je generacija naših šampionskih omladinaca (u čijim redovima su neki od ključnih igrača upravo Crnogorci: Kosović, Sekulić, Kordići), tako da je bezveze unapred dočekivati dečka na nož. Za razliku od dovođenja tih kojekakvih otpadaka koje ste nabrojali, ja mislim da je upravo ovo strategija na koju bi klub trebalo da se oslanja, a to je dovođenje mladih talenata iz regiona. Razumem skepticizam većine prema pojačanjima iz Crne Gore, ali ne treba trčati pred rudu, setite se kad smo u nekom od prethodnih rokova s istom argumentacijom ismevali mogućnost da nas pojača Grbić, da bismo ove jeseni sa žaljenjem konstatovali da je šteta što nije završio u našem dresu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Nije to dočekivanje klinca na nož. Sačekaćemo i videti kakav je. Pre će biti da je to doček na nož svega šta nam prešjednikova uprava servira, jer jedino šta je ova uprava u kontinuitetu radila od kad je ovde je dovlačila igrače iz crnogorske lige. A to o mladosti...pa i Škuleta je mlad stigao.
Io odio Belgrado
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

Istina, ali Škuletić je imao 21 kad je stigao kod nas i bio je već škartiran od strane nkp kao nedovoljno kvalitetan, a do dolaska kod nas promenio još dva tri kluba i svugde se raspadao, tako da je u momentu dolaska već imao reputaciju propalog talenta na osnovu koje je moglo da se pretpostavi da se ni kod nas neće proslaviti. To ipak s Vujačićem nije slučaj. Opet, ja ne znam da li će se Vujačić dobro pokazati kod nas, niti da li će uopšte potpisati, prvi put sam za njega čuo juče, samo kažem da ga godine i momenat u karijeri u kom dolazi na probu kod nas ipak donekle razlikuju od pređašnjih slučajeva.

Uostalom, nije li se za Škuletu šuškalo da i nije baš toliko mlad koliko se predstavlja da jeste. :mrgreen:
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Pripreme

Post by Box »

Na proslim pripremama, kada su dosli Apija i Mo. SOS kanal je detaljno prenosio sve sa priprema... Ove godine nisam zakacio ni jedan izvestaj... Da li neko zna kada to ide , ako uopste ide?
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Pripreme

Post by njaks »

Ja sam zakacio juce, na sajtu sos kanala pise da ce biti danas u 21:15 Fudbal – pripreme.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Nije to dočekivanje klinca na nož. Sačekaćemo i videti kakav je. Pre će biti da je to doček na nož svega šta nam prešjednikova uprava servira, jer jedino šta je ova uprava u kontinuitetu radila od kad je ovde je dovlačila igrače iz crnogorske lige. A to o mladosti...pa i Škuleta je mlad stigao.
Tacno tako, trener vec nakon samo jedne utakmice utakmice zakljucuje bez imalo dileme kako mu se mali "jako svidja", prakticno je vec prosao probu bez da je probe u pravom smislu i bilo, a toliko se trener i pitao o tome.

Nije mali nista kriv za sve to, kriv je upravo onaj koji vedri i oblaci klubom, koji se po sopstvenim recima za sve pita a koji nikad nizasta ne preuzima odgovornost i koji je od stogodisnjeg kluba napravio svoju prciju. Otkad nam je taj seo ne grbacu kod nas probu nije prosao niko koga nije licno kum Brano preporucio po zemljackoj plemensko-rodbinskoj liniji.

A malom sve najbolje i dabogda bio 100 puta bolji igrac nego sto bilo ko od nas i sme da se nada.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
VOSAMOJA
Posts: 19
Joined: Mon Dec 10, 2012 9:38 pm

Re: Pripreme

Post by VOSAMOJA »

Ima li negde prenos utakmice?
Post Reply