Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Duplof wrote: Thu Oct 05, 2023 7:22 pm
slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 6:44 pm Ovi pederi sa rts ne prenose Čuku i TSC. :evil:
Da se groblje probilo u grupe onda bi se rts otvorio, ovako za "boraniju" neće. SRAMOTA!!!!
Možda i bolje što ne igramo grupu ove sezone, jer ni nas ne bi prenosili, samo bismo se iznervirali mi koji nemamo arenu :)
Ne bi nas prenosili i ja bi ih prvi pljuvao, pa onda još bi trebalo ugošćavati ove cigane 2.0, pa onda se nervirati što englezi ne daju vizu pa ne mogu u Istočni London...ma hvala upravi što nas spasila briga :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Možda bi nas prenosila rtv kao onomad, sećate se 2008, prenos iz Madrida protiv Atletika. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Minja »

slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 8:01 pm Možda bi nas prenosila rtv kao onomad, sećate se 2008, prenos iz Madrida protiv Atletika. :mrgreen:
Био домаћин Мадриђанима у НС. Да ти само знаш какве су то комбинације биле да се ипак уради пренос. ТВ Војводина. Kапа доле тим људима. Играмо против Атлетика, чувеног, поново, као пре четрдесет година и главна ТВ каже... а???? Ко? Колико се сећам проблем је била цена преноса.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by torrente »

Svaka čast Tsc -u na borbenosti i na kraju pozitivnom rezultatu!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Nadam se da će ovo prvenstvo u Italiji i Turskoj da znači konačno malo rekonstrukciju dotrajalih stadiona u Italiji. Sem Juve Arene i Friulija sve je u poluraspadu.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 947
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Duplof »

Tekst za uživanje. Oni stariji da se prisete, a mi mlađi da zamišljamo napisano. Mnogi koji su nosili naš dres su zaslužili da se snimi film o njima, ali Vujke i Toza se tu ističu najviše. :lala:

Neverovatno je da u Novom Sadu nema ništa što nosi Tozino ime. I nije jedini...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Rijera napustio Celje, prvi na tabeli sa pet bodova viška, plaćena mu otkuona klauzula u iznosu od 600k eur od strane posrnulog Bordoa koji muku muči sa finansijama, jasno je da je kluzula u ugovoru tu da bi u slučaju dobre ponude otišao ali mislim da se ovakve stvari ne rade i ne odlazi se pre polusezone da bi klub imao vremena da reaguje, Celje je kao zamenu dovelo Damira Krznara koji ie prošle sezone sa Mariborom bio treći.

Na konferenciji je rekao da neće ništa menjati jer Rijera nije smenjen zbog igre i retultata već je sam odlučio da ode i da će samo implementirati na njegov način igre neke svoje ideje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Ado, Vigo i Falco gotovo bez minuta ove sezone. Kakvi Magovi poslovanja. A njih trojica gotovo 50-60% našeg celokupnog budžeta.
Kada ode ova vlast njih neće imati pas gde da ujede, biće opet sms za spas. Sve im … da im.
CRD FCV
Posts: 1746
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Deep Purple wrote: Fri Nov 17, 2023 4:17 pm Ado, Vigo i Falco gotovo bez minuta ove sezone. Kakvi Magovi poslovanja. A njih trojica gotovo 50-60% našeg celokupnog budžeta.
Kada ode ova vlast njih neće imati pas gde da ujede, biće opet sms za spas. Sve im … da im.


Ne boj se, svaka vlast će se njima dodvoravati…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply