Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 2:45 pm
Recimo Taki Nikolić je bio napadač koji je ulazio u šanse ali nažalost nema izražene realizatorske sposobnosti plus voli da jede ….. u završnicama pa ih ni ne završi udarcem već nekim iznuđenim lošim rešenjem.
Jako mi je drago što je otišao. Upravo kako si napisao, od 10 šansi 8-9 će loše završiti i videlo se da tu napretka nema. Kad je uradio onu “petu” umesto da sprovede loptu u mrežu rekao sam “Ovaj nas zajebava!”(ne mogu da se setim protiv koga smo igrali).
E recimo, on mi miriše na tog Vukana. Tako da ako g-din oće podršku moraće dati mnogo više sebe, bar što se mene tiče. Da se razumemo ne hejtujem unapred. Izvoli, pokaži kakav si lik, a i igrač naravno…
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Ja sam preneo samo kakve su priče iz kluba dolazile od jučerašnjeg dana. Meni bi bilo klasično samoubistvo za Rubežića da se vrati, Niša da pusti Jamkama. Za Rosića stoji ponuda ako nađemo adekvatnu zamenu ide sigurno. Carević neće ići nigde tako da će biti borba za gol. Ako dovedemo desnog beka jedan ide sada ne znam da li Bjeković ili Lazarević, ali mišljenja sam prije Bjeković. Klub ako dovede ovog Gašpara imaćemo na svakoj poziciji zdravu konkurenciju i nikom neće biti sigurno da kreću sledeći meč.
PS. Bandović nije oduševljen i najverovatnije ne računa na Giorbelidzea :lol:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sa nedostatkom kreativnih igraca, mi zaista imamo problem da stvorimo vise od 4-5 pravih gol sansi na mecu, sto cini Vukanovicev ucinak jos boljim. Malo se to popravilo kako je vreme s Popovicem odmicalo, ali to sta su neki drugi igraci promasili je kriminalno.
Nadam se da ce se to popraviti, jer je Vukanovic prvi pokazao da moze do gola. Mislim, o cemu pricamo, 13 utakmica, 6 golova i jedna asistencija. Vezao je nekoliko utakmica u oktobru i novembru gde je postizao golove i donosio tu prevagu.

Sta ja znam, ako mora da se bira izmedju igraca sa jacim njuhom za sansu i igraca sa ''statisticki'' jacom realizacijom, koliko god bih srcem uvek birao igrace koji su stalno u sansi, sa racionalne strane cu uvek odabrati igraca koji ce uci u dve sanse i dati gol, jer mozes da racunas da ce dati gol. Pre nego igrac koji ce stalno biti na pravom mestu u pravo vreme i promasivati. Pa u utakmicama poput tipa Cukarickog ili blizanaca, gde znas da neces stvoriti previse, da igra neko ko ce uci u 3 mrtve sanse i sve promasiti, pa pojeo bih stolicu na tribini od besa. Za navijace Liverpula - svi pamte s kakvom je lakocom u ranom delu svog mandata Mane ulazio, a sta je promasivao. Isto kao i sada Darvin Nunjez. Kazem, sa neke strane ljubitelja fudbalske igre, ja takve igrace obozavam da gledam, ali sa navijacke....uh

Moze biti da me je Vosa u poslednjih 10ak godina odvikla od toga da ce uci svakako u 6-7 jakih sansi po mecu, nebitno protiv koga, pa manje strpljenja imam za te stvari, pogotovo protiv jacih ekipa.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ako je tacno ovo u vezi eventualne prodaje stopera Rosica, onda od Vojvodine nece biti nikad nista sa ovom upravom. Jer, cim se neki igrac malo istakne - prodace ga.

Tako se ne moze napraviti ekipa za ozbiljan rezultat. Jednostavno, ako prodajes najbolje igrace, tim nema ni minimalni kontinuitet od njihove cuvene ,,za 2-3 godine" i stalno ce biti ta ista prica za 2-3 godine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.fkvojvodina.rs/njegos-petro ... script=lat

Zadovoljan, nasmejan, najavio da će biti ovde u narednim godinama.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 5:55 pm https://www.fkvojvodina.rs/njegos-petro ... script=lat

Zadovoljan, nasmejan, najavio da će biti ovde u narednim godinama.
Осмех обећава...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Wed Jan 17, 2024 6:03 pm
Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 5:55 pm https://www.fkvojvodina.rs/njegos-petro ... script=lat

Zadovoljan, nasmejan, najavio da će biti ovde u narednim godinama.
Осмех обећава...
Sprdam se jer se prati sve i u napred zna da li je neko zadovoljan ili ne na osnovu slike :mrgreen:

Pričao sam sa jednim forumašem i Njegoš bi naravno ako svoj kvalitet potvrdi na terenu i bude otkupljen mogao i trebao biti neko oko koga će se graditi tim. Nadam se da Zukić može proraditi uz njega i dobiti više slobode u igri.

A i Čumić neka izgara po Rusiji tamo godinu dana pa da se vrati ovde za čuvenu 25/26 sezonu :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 5:12 pm Ako je tacno ovo u vezi eventualne prodaje stopera Rosica, onda od Vojvodine nece biti nikad nista sa ovom upravom. Jer, cim se neki igrac malo istakne - prodace ga.

Tako se ne moze napraviti ekipa za ozbiljan rezultat. Jednostavno, ako prodajes najbolje igrace, tim nema ni minimalni kontinuitet od njihove cuvene ,,za 2-3 godine" i stalno ce biti ta ista prica za 2-3 godine.
Прво да кажем да се надам да неће ићи.

Ако има одговарајућа замена и ако можемо да добијемо пар стотина хиљада за играча од 30 година онда је то добар посао. Боље да оде он него неко од наше деце за исти износ.

Ми морамо да продајемо да би (пре)живели. Делује као проточан бојлер али ако узмемо паре на Росићу и ако смо добили неки динар за Витаса, Љубисављевића и Траореа то бих назвао добрим потезом јер нико од њих није кључни играч нити неко од деце на којима би требали да зарадимо озбиљније.

Тим ће се градити годинама, надам се са играчима као што су били Чумић и као што очекујем да је Петровић уз по које наше дете.

Стабилизација је мукотрпан процес.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 5:55 pm https://www.fkvojvodina.rs/njegos-petro ... script=lat

Zadovoljan, nasmejan, najavio da će biti ovde u narednim godinama.
Пријатно сам изненађен првим наступом, нека се тако настави :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 6:05 pm
Mare_Liman wrote: Wed Jan 17, 2024 6:03 pm
Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 5:55 pm https://www.fkvojvodina.rs/njegos-petro ... script=lat

Zadovoljan, nasmejan, najavio da će biti ovde u narednim godinama.
Осмех обећава...
Sprdam se jer se prati sve i u napred zna da li je neko zadovoljan ili ne na osnovu slike :mrgreen:

Pričao sam sa jednim forumašem i Njegoš bi naravno ako svoj kvalitet potvrdi na terenu i bude otkupljen mogao i trebao biti neko oko koga će se graditi tim. Nadam se da Zukić može proraditi uz njega i dobiti više slobode u igri.

A i Čumić neka izgara po Rusiji tamo godinu dana pa da se vrati ovde za čuvenu 25/26 sezonu :mrgreen:
Kao što smo pisali kada se pojavila vest za Pantića, prilika je da se maksimalno iskoristi Zukin potencijal.
On je najbolje partije dao kao neki polušpic, ofanzivni vezni, šta god...
Iskreno se nadam tome.

I lično se nadam se većoj minutaži Bukinca. Da se zamene on i Gruzijac :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To bi mogao biti najveci dobitak ovog prelaznog roka.
Sa dovoljno opcija na sestici i osmici moze konacno da se desi da Zuka bazuka konacno u kontinuitetu bude desetka, uz Nikolica da bude u rotaciji.
Moze cak i malog Jovanovica, ako tata ne bude bio previse ljut. :greenbutt:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

CRD FCV wrote: Wed Jan 17, 2024 7:16 pm
Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 5:12 pm Ako je tacno ovo u vezi eventualne prodaje stopera Rosica, onda od Vojvodine nece biti nikad nista sa ovom upravom. Jer, cim se neki igrac malo istakne - prodace ga.

Tako se ne moze napraviti ekipa za ozbiljan rezultat. Jednostavno, ako prodajes najbolje igrace, tim nema ni minimalni kontinuitet od njihove cuvene ,,za 2-3 godine" i stalno ce biti ta ista prica za 2-3 godine.
Прво да кажем да се надам да неће ићи.

Ако има одговарајућа замена и ако можемо да добијемо пар стотина хиљада за играча од 30 година онда је то добар посао. Боље да оде он него неко од наше деце за исти износ.

Ми морамо да продајемо да би (пре)живели. Делује као проточан бојлер али ако узмемо паре на Росићу и ако смо добили неки динар за Витаса, Љубисављевића и Траореа то бих назвао добрим потезом јер нико од њих није кључни играч нити неко од деце на којима би требали да зарадимо озбиљније.

Тим ће се градити годинама, надам се са играчима као што су били Чумић и као што очекујем да је Петровић уз по које наше дете.

Стабилизација је мукотрпан процес.
To je matematka u kojoj zanemarujes bar tri kljucne stvari, a to su:
1.da se radi o coveku u poslednjoj liniji odbrane,
2. da moze igrati jos 3-4 godine na istom nivou ( da nije tako ne bi ga drugi klubovi trazili).
3. da novom stoperu treba, bar godinu dana, da se uigra sa odbranom i kolegom drugim stoperom. Ista stvar i sa golmanima ( zato se i oni retko menjaju).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

gospodinFKV wrote: Wed Jan 17, 2024 9:18 pm To bi mogao biti najveci dobitak ovog prelaznog roka.
Sa dovoljno opcija na sestici i osmici moze konacno da se desi da Zuka bazuka konacno u kontinuitetu bude desetka, uz Nikolica da bude u rotaciji.
Moze cak i malog Jovanovica, ako tata ne bude bio previse ljut. :greenbutt:
Nikolica bih prodao i pustio bih Jovanovica da igra te minute.

Zuka starter i Lazar klupa dobitna kombinacija :deal:

offtopic nema veze sa Vojvodinom,preminuo Dejan Milojevic veliki gubitak za srpsku kosarku...pocivaj u miru
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 9:19 pm
CRD FCV wrote: Wed Jan 17, 2024 7:16 pm
Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 5:12 pm Ako je tacno ovo u vezi eventualne prodaje stopera Rosica, onda od Vojvodine nece biti nikad nista sa ovom upravom. Jer, cim se neki igrac malo istakne - prodace ga.

Tako se ne moze napraviti ekipa za ozbiljan rezultat. Jednostavno, ako prodajes najbolje igrace, tim nema ni minimalni kontinuitet od njihove cuvene ,,za 2-3 godine" i stalno ce biti ta ista prica za 2-3 godine.
Прво да кажем да се надам да неће ићи.

Ако има одговарајућа замена и ако можемо да добијемо пар стотина хиљада за играча од 30 година онда је то добар посао. Боље да оде он него неко од наше деце за исти износ.

Ми морамо да продајемо да би (пре)живели. Делује као проточан бојлер али ако узмемо паре на Росићу и ако смо добили неки динар за Витаса, Љубисављевића и Траореа то бих назвао добрим потезом јер нико од њих није кључни играч нити неко од деце на којима би требали да зарадимо озбиљније.

Тим ће се градити годинама, надам се са играчима као што су били Чумић и као што очекујем да је Петровић уз по које наше дете.

Стабилизација је мукотрпан процес.
To je matematka u kojoj zanemarujes bar tri kljucne stvari, a to su:
1.da se radi o coveku u poslednjoj liniji odbrane,
2. da moze igrati jos 3-4 godine na istom nivou ( da nije tako ne bi ga drugi klubovi trazili).
3. da novom stoperu treba, bar godinu dana, da se uigra sa odbranom i kolegom drugim stoperom. Ista stvar i sa golmanima ( zato se i oni retko menjaju).
I plus sto je kvalitetniji od 99% nase dece koji su dobili sansu. Bas me zanima da li postoji igrac koji je kamen temeljac ovog naseg sampionskog tima? Osnova svega
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 9:19 pm
CRD FCV wrote: Wed Jan 17, 2024 7:16 pm
Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 5:12 pm Ako je tacno ovo u vezi eventualne prodaje stopera Rosica, onda od Vojvodine nece biti nikad nista sa ovom upravom. Jer, cim se neki igrac malo istakne - prodace ga.

Tako se ne moze napraviti ekipa za ozbiljan rezultat. Jednostavno, ako prodajes najbolje igrace, tim nema ni minimalni kontinuitet od njihove cuvene ,,za 2-3 godine" i stalno ce biti ta ista prica za 2-3 godine.
Прво да кажем да се надам да неће ићи.

Ако има одговарајућа замена и ако можемо да добијемо пар стотина хиљада за играча од 30 година онда је то добар посао. Боље да оде он него неко од наше деце за исти износ.

Ми морамо да продајемо да би (пре)живели. Делује као проточан бојлер али ако узмемо паре на Росићу и ако смо добили неки динар за Витаса, Љубисављевића и Траореа то бих назвао добрим потезом јер нико од њих није кључни играч нити неко од деце на којима би требали да зарадимо озбиљније.

Тим ће се градити годинама, надам се са играчима као што су били Чумић и као што очекујем да је Петровић уз по које наше дете.

Стабилизација је мукотрпан процес.
To je matematka u kojoj zanemarujes bar tri kljucne stvari, a to su:
1.da se radi o coveku u poslednjoj liniji odbrane,
2. da moze igrati jos 3-4 godine na istom nivou ( da nije tako ne bi ga drugi klubovi trazili).
3. da novom stoperu treba, bar godinu dana, da se uigra sa odbranom i kolegom drugim stoperom. Ista stvar i sa golmanima ( zato se i oni retko menjaju).
1. Последња линија одбране која је трећа најгора у лиги.
2. Баш зато је сад прилика да се узме неки динар на њега, касније ко зна.
3. Росић је код нас мање од 5 месеци, значи сад је време за продају ако хоћемо да га продамо и доведемо следећег да се уиграва на дуже стазе.

Да се разумемо не бих га ја продавао али са друге стране пошто морамо да продајемо да би функционисали, кад погледам списак наших играча од ових око 30 и преко не видим да неко може да добије понуду, евентуално Вукановић или Црномарковић. Остаје да продајемо децу која још нису ни добила прилику а што овде критикујемо.
Продаја Росића или Црномарковића је по мени најмање болна опција. Обојица су краће од 6 месеци у клубу, штопере свакако вртимо већ годину и по вероватно да би могли да сложимо средину на конто тих излазних трансфера.

Барем ја то тако видим.

Одлазак било ког штопера се до сада није нешто осетио док је одлазак само једног Чумића ударац од кога се још не опорављамо.
Post Reply