Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 8:55 am
Firma kej wrote: Tue Jan 16, 2024 8:40 pm Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Neće oni pustiti Jamkama, pucali bi sebi u koleno i potpisali ispadanje kada bi ga pustili. Sisse i Jamkam će menjati sredine tokom leta što naravno ne znači da će kod nas ali takve domaće strance treba gledati angažovati.
Znači, zaključili smo da će Rosić da ode, da Rubežić sigurno neće doći, a bogami ni Jamkam.

Ponovo ću pitati, može neko od ljudi sa insajderskim informacijama da dojavi kakav je status ovog nesrećnog Bogdanovića? Jesmo li ga pozajmili OFKi, pošto je potpisao za nas prošle zime na dve i po godine, ili je raskinut ugovor sa njim.

https://www.fkvojvodina.rs/vojvodina-od ... -na-kipru/

Na spisku za pripreme nema dva golmana(Toroman, Puškić), nema ni Kajevića. Al je Vukčević zato tu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Rabba po čemu smo zaključili da Rosić ide? Meni je samo poznato da smo jednu dobru ponudu odbili i da je bilo odlučeno da ne može da ide i to je sve.

Za ovog malog stvarno ne znam ništa.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 10:11 am @Rabba po čemu smo zaključili da Rosić ide? Meni je samo poznato da smo jednu dobru ponudu odbili i da je bilo odlučeno da ne može da ide i to je sve.

Za ovog malog stvarno ne znam ništa.
Napisao Firma kej da Rosić ide, da su potencijalne zamene(od kojih nema ništa) Rubežić i Jamkam.

Miletić u Voždovcu zvanično. Srećno u nastavku karijere Vladimire!

https://fkvozdovac.rs/vesti/kolarevic-i ... -vozdovca/

Vukić u Nišu

https://fkradnickinis.rs/novosti/%d0%b4 ... b4-%d0%bf/
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Transferi

Post by aleksafkv »

Toroman nije na spisku za kipar
Jel se zna nesto za njega?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Rabba Dolazak Rubežića bi u ovom trenutku bio nama transfer decenije pa neka sami saberemo i oduzmemo koliko je to realno.

Ja sam čuo da se tražio štoper kao alternativa Rosiću i Crnomarkoviću
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 10:56 am @Rabba Dolazak Rubežića bi u ovom trenutku bio nama transfer decenije pa neka sami saberemo i oduzmemo koliko je to realno.

Ja sam čuo da se tražio štoper kao alternativa Rosiću i Crnomarkoviću
Decenije? Prijatelju Deep, mi Rubežića, prvotimca Aberdina, da dovedemo bi bio najveći ulazni transfer u istoriji kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

aleksafkv wrote: Wed Jan 17, 2024 10:25 am Toroman nije na spisku za kipar
Jel se zna nesto za njega?
Kontam da ce pozajmica da radi. Nema smisla da decko ide na Kipar i bude treci golman, ako cemo potencijalno u nastavak sezone sa Rosicem i Carevicem.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Wed Jan 17, 2024 10:58 am
Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 10:56 am @Rabba Dolazak Rubežića bi u ovom trenutku bio nama transfer decenije pa neka sami saberemo i oduzmemo koliko je to realno.

Ja sam čuo da se tražio štoper kao alternativa Rosiću i Crnomarkoviću
Decenije? Prijatelju Deep, mi Rubežića, prvotimca Aberdina, da dovedemo bi bio najveći ulazni transfer u istoriji kluba.
Ja to čudo ne bih znao ni kako da nazovem osim da je Rubežić ozbiljan mazohista i voli klub do neba. Ne znam ni šta bi toliko mogli da ga slažu da bi se vratio.

Mi smo trebali iz Pazara da ga pikiramo i rukama i nogama i vratimo ali jbg.

On je možda jedan i od retkih domaćih na ovoj fudbalskoj kugli za koga i da se baci milion niko ne bi imao reč protiv jer bi ga prodali za 3-4x puta više minimum ali da je fantaziramo i ne trošimo reči jer ne da nije realno nego ne bi ni Tarantino mogao to da izrežira.

To bi za cigane bio mission impossible sa logistikom kakvu imaju a ne za nas. Njega bi jedino iz Ex-Yu mogao da dovede Dinamo i to sako zato što bi mogli da mu omoguće strašan ino transfer sve ostalo je u domenu ludosti.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

FTBL Serbia piše da smo zainteresovani za desnog beka Žordija Gaspara, koji je ponikao u Olimpiku iz Liona. Trenutno je slobodan igrač.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1190
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

aleksafkv wrote: Wed Jan 17, 2024 10:25 am Toroman nije na spisku za kipar
Jel se zna nesto za njega?
Вероватно позајмица у Кабел до краја сезоне
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Duplof wrote: Wed Jan 17, 2024 11:16 am FTBL Serbia piše da smo zainteresovani za desnog beka Žordija Gaspara, koji je ponikao u Olimpiku iz Liona. Trenutno je slobodan igrač.
Za naše uslove, odličan igrač.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Tue Jan 16, 2024 8:56 pm
Savcic Luka wrote: Tue Jan 16, 2024 8:45 pm
Taxista wrote: Tue Jan 16, 2024 6:02 pm Stefan Vukić u Nišu... Sad treba špic..
Imamo Vukanovića i Ivanovića.
Вукановић се повреди, Ивановић неспреман, Ивановић картони, ко ће Вукановића заменити... Не можеш без 3 шпица па да га јебеш, Вукановић заиста и прорадио, али ни за њега и за Ивановића никад није важило да су неки голгетери..
Tacno.
Nemamo gol igraca u napadu. Svi kao ,,univerzalci", mogu i ovamo i tamo da igraju, a kad treba loptu cusnuti u mrezu, onda im treba 3-4 prave sanse ( da ne kazem zicera) za 1 gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 1:46 pm
Mare_Liman wrote: Tue Jan 16, 2024 8:56 pm
Savcic Luka wrote: Tue Jan 16, 2024 8:45 pm

Imamo Vukanovića i Ivanovića.
Вукановић се повреди, Ивановић неспреман, Ивановић картони, ко ће Вукановића заменити... Не можеш без 3 шпица па да га јебеш, Вукановић заиста и прорадио, али ни за њега и за Ивановића никад није важило да су неки голгетери..
Tacno.
Nemamo gol igraca u napadu. Svi kao ,,univerzalci", mogu i ovamo i tamo da igraju, a kad treba loptu cusnuti u mrezu, onda im treba 3-4 prave sanse ( da ne kazem zicera) za 1 gol.
Vukanović je gol igrač. Iz 1.56 šuteva postiže gol. Sa ovim osveženim veznim redom bi u teoriji trebalo da ulazi u više prilika za postizanje golova i više šuteva. Naravno ovo je sve teorija jer možda kada bude više šutirao neće biti toliko efikasan a možda i hoće, videćemo ali za sad je gol igrač, ono što mu se servira on i spakuje u gol.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Jan 17, 2024 2:11 pm
Turija wrote: Wed Jan 17, 2024 1:46 pm
Mare_Liman wrote: Tue Jan 16, 2024 8:56 pm

Вукановић се повреди, Ивановић неспреман, Ивановић картони, ко ће Вукановића заменити... Не можеш без 3 шпица па да га јебеш, Вукановић заиста и прорадио, али ни за њега и за Ивановића никад није важило да су неки голгетери..
Tacno.
Nemamo gol igraca u napadu. Svi kao ,,univerzalci", mogu i ovamo i tamo da igraju, a kad treba loptu cusnuti u mrezu, onda im treba 3-4 prave sanse ( da ne kazem zicera) za 1 gol.
Vukanović je gol igrač. Iz 1.56 šuteva postiže gol.
Gol igrac je non stop u sansi. To da mi cekamo jedan ili nijedan sut po utakmici, a potom da li ce uci ili ne ne bi trebalo da bude kvalitet Vojvodine. I Meri nema vise od 2 suta po mecu, a to je veoma malo. Jer nekad nijedan od pokusaja nece uci. Nama treba spic gladan golova, spic koji je non stop u sansi. Evo u prvom mecu Kupa Africkih nacija Ze Turbo je usao 15 minuta do kraja. Nije dao gol, al je usao u 3-4 sanse gde je trapavo ragovao. Da je igrao 90 minuta bilo bi tu 7-8 sansi, a onda je verovatnoca za gol ili dva mnogo veca.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Voja
Pa dobro ovaj iz 1.56 da jedan ovaj tvoj iz 3-4 nijedan. Nama treba spic pogađač imamo dovoljno ovih što ne pogađaju.

Ps. Pogledaj u koliko šansi ulazi Ze Turbo. Vukanović ispade u poređenju sa njim Rivaldo.
Ne ulazi u šanse uopšte. Statistika je statistika i nije isto što i ljudsko oko ali u slučaju Ze Turba je neumoljiva nažalost.

Recimo Taki Nikolić je bio napadač koji je ulazio u šanse ali nažalost nema izražene realizatorske sposobnosti plus voli da jede ….. u završnicama pa ih ni ne završi udarcem već nekim iznuđenim lošim rešenjem.
Post Reply