Liga Evrope - sezona 2014/15

prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by prijatelj fudbala »

Pomešan osećaj zadovoljstva i razočarenja, sreće i tuge, ponosa i "jebi ga"...
Momcima svaka čast za ono sinoć, pokazali smo svima koji su hteli da gledaju da nismo ni pola toliko loši i sjebani koliko bi dušmani voleli i želeli... Kada bi samo imali jednog kvalitetnog napadača ovo bi bila jako zanimljiva sezona.


Idemo dalje...
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by PolovinaZ »

Turija wrote:Nismo dovoljno pritisnuli za taj četvrti gol, a imali smo ga (otvorilo nam se sve na vreme).Međutim, bilo bi i tih ,,nedostižnih" 4 u mreži gostiju, da naša ekipa nije tako metiljava, kao što jeste.Mnogo igrača je (opet) podbacilo.Donekle se zadovoljili, golman (uz par grešaka, ali i par dobrih intervencija), bekovi i centarhalfovi.Napadači nedovoljno agresivni i nedovoljno čvrsti, sa slabom kontrolom lopte, kao i vezni red.
Trenčin je na početku utakmice izgledao mnogo dominantniji, ali su se kasnije pogubili, a mi to, opet, nismo znali da iskoristimo, isto kao što nismo učinili ni u prvom meču, kada su se naši igrači i trener predali već u 60-om minutu utakmice (i tek sad vidimo koliko bi nam značilo da smo dali bar jedan gol u Slovačkoj).
Da je večeras bilo 4:0, čini mi se da bi bilo i velikog protesta gostiju, zbog našeg prvog gola (jer meni se čini, prema Tv snimku, da je postignut iz ofsajd pozicije).No, promašili smo i par gol šansi i plaćena visoka cena spetljanosti naših igrača.Sve u svemu, gosti idu dalje zasluženo (za taj 1 gol su bili bolji).
PS
Dokle će Poletanović da izvodi prekide i kornere, kad je Puškarić u tome za klasu bolji :evil: ?
Gosti možda idu zasluženo zbog našeg skandaloznog izdanja u prvoj utakmici,ali se ne slažem sa tobom u dosta stvari. Metiljavi nismo bili nikako.Posle 3:0 smo imali još 3-4 dobre prilike(Puškarić slobodnjak,gol linija,Ivanić pored stative i Stojanović glavom). Ne možeš baš realizovati sve prilike. Što se tiče protesta gostiju ,kod prvog gola,mogli bi upravi vodovoda da se žale jer ofsajda nije bilo,ni blizu. Ja sam bio u liniji na istoku prilikom dodavanja. Što se tiče učinka naše sredine i napada,ne znam da li smo gledali istu utakmicu. Ako po tebi Ivanić,Stojanović,Alivodić i Poletanović nisu odigrali dobro utakmicu onda baš imaš visoke kriterijume. Jovanić ne uliva baš poverenje,vidi se da brani u grču jer su sve oči uprte u njega zbog oca. Makarić i Radoja(naročito 1.poluvreme) nisu baš odigrali sjajnu utakmicu ali daleko od toga da su bili loši.Na kraju krajeva dali su svoj maksimum. Potcenili su nas u drugoj utakmici i to im se osvetilo jer je kasnije ušla voda u uši. Isto kao što smo mi ušli kao babe u prvu utakmicu. Ovoga puta je bolje pripremljena utakmica,bolje smo stajali na terenu,blizu igrača,zgusnuli smo se i nije došla do izražaja brzina njihovih igrača.Često smo preskakali sredinu, igrali direktnije i u takvoj igri smo sve zajedno stvorili dosta šansi,dali tri gola i mogli još taj jedan.Ali Trencin stvarno zasluženo prolazi jer je izdominirao prvu tekmu. Odbrana u kompletu odlična,Puškarićevi korneri vrlo opasni. Ivanić dosta greši u polju,ali je zato u završnoj trećini opasan kao zmija.Naši igrači nisu mogli da stoje na kraju,dali su svoj maksimum i ja mogu samo da se poklonim za to izdanje.Sudija je pustio mušku utakmicu,nekad čak i preterano što je nama odgovaralo jer nije bilo seckanja igre,izležavanja,previjanja i odugovlačenja.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by zapad »

Minja wrote:Osim zaduzenog za propust suspendovanog igraca, treba kazniti i majstora koji je smislio da se ide u Belgiju na "pijacarsku" utakmicu par dana pre pocetka sezone. TO JE HIT GODINE. Veliki aplauz. Za bukvar kako us***i start sezone.
+1

Šteta. Osvetilo nam se što smo amaterski ušli u ovaj dvomeč protiv Trenčina koji nije bolja ekipa od nas.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by slaninica »

Bolji smo i napravljene su greske koje su nas kostale prolaska. Ali nema coveka juce (sem naravno Pavlovicevaca) koji nije sa osmehom napustio Karadjordje. Opet se osetila ta domaca,prisna medju ljudima, atmosfera.
Moje misljenje je da ako smo pustali one moralne nakaze sve ove godine,treba struci dati sansu bar polusezonu. Mozda se ljudi jednostavno nisu snasli u pocetku, njih je bar lako oterati.
Ispravite me ako gresim.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Voja »

Mislim da bi svaki trener koji radi sa najmladjim uzrastima u fudbalu morao imati ovaj dvomec u arhivi,kao i vecinu tekstova iz javnosti koji su propratili utakmice. Tipican primer kako ti se u zivotu sve vraca bas onoliko koliko zasluzis,koliko zelis,i koliko se trudis.
U prvom mecu nijednom nasem igracu nije (razloge ne znam) bilo do fudbala,i to je vise nego ocigledno,i zato smo i prosli sa 4 komada. E sad,u revansu je bilo bolje,ali cu se sloziti sa svima koji su primetili da je ovo jos uvek miljama daleko od najboljeg sta ovaj tim moze,i da sinoc ipak nije cela ekipa dala svoj maksimum,i zato nismo ubacili svih 5 komada. Taman smo dali onoliko koliko smo se trudili.
Sto se tice detalja koje cu pamtiti sa sinocnjeg meca:
-veoma nesiguran Jovanic... golmanovu nesigurnost ocenjujem po svom "igranju na zaru" kad on treba da intervenise,a sinoc sam se bas naigrao.
-Puskaricu treba ubosti pravu poziciju i eto prevage protiv svakog protivnika
-dva fudbalska i prelepa gola. Alivodic je svetski zategao,a treci gol,prava evro akcija
-neverovatno ignorisanje leve strane u napadu... milion puta smo imali slobodnog igraca tamo,i niko,ali niko... samo ne znam,jel sto ne sme ili sto ne zna... da promeni stranu.
-osteceni smo za cist penal... retko kad komentarisem sudjenje,ali ono sinoc se jednostavno moralo svirati
-igrali smo veoma mekano,a opet dali 3 gola
-ipak,utisak dana mi je promasaj Poletanovica... igrac koji igra na njegovoj poziciji,i koji nosi odredjenu titulu u timu.... ne sme sutirati onako ni zavezanih ociju :o
Image
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by korteo »

zapad@
Da li si se iskreno radovao posle golova Vojvodine?
Kako komentarises sliku saborca sa devetnaeste stranice?
slaninar7
Posts: 6
Joined: Thu Jul 17, 2014 1:13 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by slaninar7 »

Nov sam ovde na forumu. Morao sam se ukljuciti u ovu temu. Ja stavrno ne znam da li neko vidi koliko smo opasnije sa Stojanovicem. I opet cemo sledecu utakmicu poceti sa njim na klupi. Decko je zadrzao skoro svaku loptu, skocio na svaku. Jednostavno ide na svaku loptu, ne sakriva se. A da ne spominjem da mu to nije pozicija nego da igra iza spica... Sto se tice same utakmice svaka cast momci. Tako se bori za klub!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Brick Liman »

Ovo je naša himna.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=aSH-V8pcOns[/video]

Šteta, šteta, šteta, ali i ponos nakon tekme. Ruka je bila, sudija na 5 metara od situacije, mogao je da svira mirne duše, ali mi to ne možemo očekivati to se nama ne svira, pogotovo u Evropi. No, treba više žaliti zbog 2-3 propuštene šanse, posebno ono čupanje s gol linije na samom kraju.

NAPRED MLADIĆI!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Toto Riina »

Играчи истичу да их је носила позитивна атмосфера са трибина и да су дали све од себе. Поносан сам на њих.
Марић нема тренерски капацитет за Војводину после реванша су смешне његове изјаве о класи Тренчина и оправдању након пораза.
Сад ће бити потребна још већа подршка да сачувамо и гурамо напред наш Стари клуб.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Grof Žekula »

Toto Riina wrote:Марић нема тренерски капацитет за Војводину после реванша су смешне његове изјаве о класи Тренчина и оправдању након пораза.
Direktan krivac za ispadanje.
Izlazi na konferenciju za medije samo kad mu tim pobedi?
Doslednost, poštovanje, uljudnost i učtivost?
A to treba FKV...Kao i veće fudbalsko trenersko znanje!!!
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Roki »

Dzimiju se treba zahvaliti,al odmah na njegovo mesto dovesti nekog Nemca kako se nebi dozvolilo amaterski pristup utakmicama,cinjenju i razmisljanju,uvek ce se naci para za jednog Nemca,domace trenere treba zaobilaziti u sirokom luku svi su podjednakog nekvaliteta,zato ih tokliko cesto i menjamo,neizlaze iz okvira JSL,po njemu neko bi od Trencina pomislio da je Barselona,a zapravo su jedna labava ekipa bez karaktera,koja se trebalo lagano proci,uhvatili su nas na brzinu,osisali su nas,prosli su nas na foru,svaka im cast na tome,pokazali su da se i tako moze...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Voja »

Roki wrote:Dzimiju se treba zahvaliti,al odmah na njegovo mesto dovesti nekog Nemca kako se nebi dozvolilo amaterski pristup utakmicama
Upravo smo malopre jedan cenjeni forumas i ja komentarisali bas taj pristup mecevima i tu predaju pre kraja meca. Poredjenja radi,na Evropskom,mladi Nemci su u 91.minutu izjednacili protiv nas i mi smo celu nadoknadu strepeli da ne izgubimo mec,a kad Vosa igra vec u 65.minutu znas konacan rezultat :roll:

Na kraju sta reci,nebitno cijom krivicom,ispali smo,od ekipe s kojom smo se mogli itekako nositi,od ekipe koja je i slabije plasirana od nas na UEFA lestvici,od ekipe koju ni najokoreliji kladionicari nisu nesto poznavali. Veliki minus i podbacaj vec na startu sezone!!!
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Grouch »

Turija wrote:Nismo dovoljno pritisnuli za taj četvrti gol, a imali smo ga (otvorilo nam se sve na vreme).Međutim, bilo bi i tih ,,nedostižnih" 4 u mreži gostiju, da naša ekipa nije tako metiljava, kao što jeste.Mnogo igrača je (opet) podbacilo.Donekle se zadovoljili, golman (uz par grešaka, ali i par dobrih intervencija), bekovi i centarhalfovi.Napadači nedovoljno agresivni i nedovoljno čvrsti, sa slabom kontrolom lopte, kao i vezni red.
Trenčin je na početku utakmice izgledao mnogo dominantniji, ali su se kasnije pogubili, a mi to, opet, nismo znali da iskoristimo, isto kao što nismo učinili ni u prvom meču, kada su se naši igrači i trener predali već u 60-om minutu utakmice (i tek sad vidimo koliko bi nam značilo da smo dali bar jedan gol u Slovačkoj).
Da je večeras bilo 4:0, čini mi se da bi bilo i velikog protesta gostiju, zbog našeg prvog gola (jer meni se čini, prema Tv snimku, da je postignut iz ofsajd pozicije).No, promašili smo i par gol šansi i plaćena visoka cena spetljanosti naših igrača.Sve u svemu, gosti idu dalje zasluženo (za taj 1 gol su bili bolji)...
Ne znam koju utakmicu si ti gledao?Ekipa metiljava?Mnogo igraca podbacilo?Rasturili smo ih, mogli su dobiti 7-8 komada.Da ovako igramo svaku u prvenstvu bili bi prvaci.Na 3:0 smo imali 4-5 ozbiljnih sansi.Prvi gol cist kao suza,nadji snimak.
Inace u Blicu stoji da je bilo 2000 gledalaca.Jos jedan u nizu podmuklih udaraca od strane BG :shit: ...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by gospodinFKV »

Mislim da ovo ostavlja mnogo manje gorak ukus u ustima, nego da smo ih naguzili i onda ispali zbog slucaja Veselinovic. Naguzili smo ih svakako, samo nedovoljno da pokrijemo blamantno izdanje iz prvog meca...

Rekao sam ovo vec milion puta posle poraza i padova, reci cu i sad - Kako je lepo biti lud za tobom...
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin 3:0 (ukupno 3:4)

Post by Baltazar »

Cilj ove sezone je oporavak i opstanak kluba. Kako su se juče pokazali navijači posle epizode od -4 je za svako pohvalu. Naši igrači izlaze na teren posle one blamaže- a mi aplauz! Mislim da je i njima tada pao kamen sa srca i da su igrali i za nas. Znali su da je gotovo, ali su ipak dali sve od sebe kao nikad pre. Atmosfera retko viđena na Karađorđu. Ivanić postaje ono što je trebao
biti i pre pozajmice u Proleter. Nastić izrasta u zver (što neko reče). I stidljivo se vidi u komentarima brilijantna igra Pankova. Koliko god je bio kritikovan zbog ciganije, treba biti realan i reći da dečko ima kvalitet. Možda bi bilo bolje da Nino bude rezerva Babiću i Pankovu. Da ih razigramo i prodamo, a ne kao sa Kovom da sad igra za mladu reprezentaciju, a nama nije trebao. Opstanak kluba je prioritet, tako da odlazak na prvenstvo Mijata i Babića je sasvim opravdano. Bolje nikog ne dovesti nego da gomilamo dugove. Moramo poslovati domaćinski...
Vojvodina, jedna jedina!
Locked