Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fkvtelep89
Posts: 61
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: Transferi

Post by fkvtelep89 »

rykerfcv wrote: Wed Jan 10, 2024 8:02 pm Росића ћемо платити 100000 евра.
Ова цифра за једног од бољих голмана у лиги је смешна.
Njegov ugovor ističe krajem sezone, pokrali smo Radnički
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Prijatelj

Hvala na informacijama, ja sam ti sigurno tu tek 4-5 ruka. Znam iskreno da ti drugari koji mi daju informacije isto nisu zlonamerni i da su i oni izigrani polu-informacijama.

Mada nisu sve polu-informacije biće da se informišu sa različitih strana ako razumeš na šta mislim.

I registruj se ili se ponovo aktiviraj pošto si čovek od “poverenja” :)
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Wed Jan 10, 2024 8:11 pm @Prijatelj

Hvala na informacijama, ja sam ti sigurno tu tek 4-5 ruka. Znam iskreno da ti drugari koji mi daju informacije isto nisu zlonamerni i da su i oni izigrani polu-informacijama.

Mada nisu sve polu-informacije biće da se informišu sa različitih strana ako razumeš na šta mislim.

I registruj se ili se ponovo aktiviraj pošto si čovek od “poverenja” :)
Он док се не региструје на форум те његове информације ништа не значе.
Јаке информајице које су преношене на мозартовом сајту...


Тако да не мора уопште да се спомиње овде нити треба да му се даје пажња.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@rykerfcv

U pravu je za neke stvari. Pogotovo za Bandovića. Ja sam ovde lično napisao da on neće doči i taj upis može da se nađe. Znam dobro o čemu priča.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

rykerfcv wrote: Wed Jan 10, 2024 8:02 pm Росића ћемо платити 100000 евра.
Ова цифра за једног од бољих голмана у лиги је смешна.
Zato što mu ističe ugovor na leto.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Jan 10, 2024 5:47 pm
Maki wrote: Wed Jan 10, 2024 5:44 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 3:15 pm Vukcevica je Ljube Dundjerski doveo a Kajevic je bio velika Batakova zelja!
Dokle bre ljudi idemo rekla-kazala ili cuo sam….
I onda se pravi teorija zavere.
Teorije zavere se prave usled nedostatka informacija. Ajde ti nama lepo sve reci ko je čija bio želja od ovih 30 fudbalera, koji su prodefilovali kroz klub u poslednje tri godine, pa ćemo izvesti pravilan zaključak o agendama „Crnogorci, cigani, grobari, Nišlije, Veterani, Uhlebi“, itd.
Za početak reci zašto me obavezuju muzičke želje bivšeg trenera, koji nas je napustio dok se grčevito borimo za Plej-of? Zašto taj gospodin nije poveo Vukana u svoj novi klub? Em je džabe, em mu je želja?
Maki, Maki da ne mešamo babe i žabe. Ranku je bio zanimljiv, klub je stupio sa njim u kontakt. Ranko je otišao ali je klub i dalje sa njim u kontaktu. Nije ovo ni prvi ni hiljaditi put ne samo kod nas nego u svetu fudbala da se tako nešto desi.

Znači možda su bili pozitivni kontakti još dok je Ranko bio trener pa se nastavilo sa tom idejom da se dovede.
Deep peglaš li peglaš stvari. Maki po meni izneo odlično zapažanje. Dunđerski dovede svoju štelu Vukčevića. On ode a ovaj ostane da sisa krv Voši i ne igra više a dobija platu. Isto Batakova želja Kajević. Ode Raša a ovaj ne vidi teren a najavljen kao bomba prelaznog roka. Znaš i sam šta si pisao. Ok, greška ali on i dalje prima veliku platu. Ti igrači koji dolaze kao velika želja trenera treba da imaju klauzulu da ga klub može otpustiti ako i trener ode ili dobije otkaz. Klub je vlasan da to uradi ako mu odgovara. Onda nema "kombinacija" gde na kraju klub bude oštećen. Onaj naš najuspešniji trener je tako sa sobom vukao i pomoćnike i igrače. Ispada najpošteniji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel prošlo ucenjivanje Laneta pošto vidim da je mali na pripremama ?
Šta se dešava sa Bolingilem oće on više uopšte igrati fudbal ako ne probati Merija ako je nekako moguće .
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

rykerfcv wrote: Wed Jan 10, 2024 8:23 pm
Deep Purple wrote: Wed Jan 10, 2024 8:11 pm @Prijatelj

Hvala na informacijama, ja sam ti sigurno tu tek 4-5 ruka. Znam iskreno da ti drugari koji mi daju informacije isto nisu zlonamerni i da su i oni izigrani polu-informacijama.

Mada nisu sve polu-informacije biće da se informišu sa različitih strana ako razumeš na šta mislim.

I registruj se ili se ponovo aktiviraj pošto si čovek od “poverenja” :)
Он док се не региструје на форум те његове информације ништа не значе.
Јаке информајице које су преношене на мозартовом сајту...


Тако да не мора уопште да се спомиње овде нити треба да му се даје пажња.
Pravi @Prijatelj je vec registrovan na forumu.

Ne znam zasto objavljuje na Mozzartu, a ne ovde, pogotovu sto mu kradu nick???
Tako da ja vise ne znam ko je tamo nas Prijatelj ( prijatelj) i uzimam komentare sa velikom rezervom da su oni njegovi.
Po meni, zbog stila pisanja, deluje mi da je prijateljev upis onaj sa kratkim komentarima, ali ne mora da znaci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Au koliko upisa danas, kad sam usao ovde pomislio sam da smo kupili bar 4 igraca :mrgreen:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

VošaNS wrote: Wed Jan 10, 2024 6:30 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 6:11 pm Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
Carević ide sigurno?
Ne ide sigurno, velike su sanse da bude kod nas do leta
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

rykerfcv wrote: Wed Jan 10, 2024 8:23 pm
Тако да не мора уопште да се спомиње овде нити треба да му се даје пажња.
Слажем се и надам се да ће прави пријатељ да се врати овде и да дели праве информације са нама :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 11:04 pm
VošaNS wrote: Wed Jan 10, 2024 6:30 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 6:11 pm Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
Carević ide sigurno?
Ne ide sigurno, velike su sanse da bude kod nas do leta
Da se ja pitam, prodao bih Carevica. Nece biti dobro, ako ostane.
Dva podjednaka golmana, ovakva Vosa ne moze imati. Bice kurcslusa.
U ovom trenutku, Rosic je pouzdaniji golman, iskusniji i dosta stariji od Carevica, da bi mu bio rezerva. Nema smisla.
Tesko je bilo i sa Nikolom Simicem, pa je Simic otisao iz Vose, cim je imao priliku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Rosić potvrdio za ftbl da se dogovorio sa nama.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 11:04 pm Ne ide sigurno, velike su sanse da bude kod nas do leta
Kad će levi bek, kažu li šta? Epske količine nesposobnosti. Epske.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Šta će nam Rosić ako Carević ostaje? Sigurno da ne žele ni jedan ni drugi da greju klupu, a i Toromana bi izgurali i sa klupe. Dovodjenje Rosića je pun pogodak samo ako ode Carević.
Post Reply