"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Naš najveći problem je odbrana.Mnogo duva i moraju svi da je igraju, a igrači iz napada je ne igraju da ih ne nabrajam sad.Presing nije dovoljan.
Mi smo jaka ekipa u prekidima i to mora da se više i bolje koristi.
Jebiga uz sve greške najviše poraz boli.Zalaganje na visokom nivou i igra na momemente odlična.Nismo zaslužili da izgubimo, ali to je fudbal.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Prvo poluvreme nisam gledao, vec samo drugo.
Imali smo inicijativu, zelju...nekako je meni gol visio u vazduhu ( cak smo i dali 2 opravdano ponistena, zbog malog ofsada, i 2 puta pogodili stativu iz iste nezavrsene akcije), ali i nas gol je visio u vazduhu, cim krene kontra ( kako je vec napisao @ slanobarac, kao da je gledao Vosu).

Madjari dobri trkacki i takticki, pa i tehnicki. Meni kod njih samo nije jasno sto uvodi onog debeljka, kad im je prvi centarfor neuporedivo bolji i opasniji ( odneo sve visoke lopte). Ovaj drugi je smesan i mnogo oslabi njihov napad i igru ( i u Bg i u Pesti). Golman im je isto odlican, kao i glavni vezni. Stadion i atmosfera sjajni za domacine.
Sudija i pomocnici odlicni.
Utakmica sa dosta tempa i bez grubosti, osim one nepotrebne na zavrsetku utakmice i jedne provokacije domace publike od strane Mitrovica (iza gola Madjarske).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Duplof »

@Turija

Debeljko, koliko god izgledao naivno, zaista zna da daje golove. Okej, sad je u Južnoj Koreji i povukao je ručnu, ali u poslednjoj sezoni u Pakšu (2021/22.) imao je 31 gol na 32 utakmice. Da, 31 gol na 32 utakmice. Ipak, slažem se, Adam je "tanji" napadač (samo figurativno :D ) od Šalaia koji ipak igra u Bundesligi. Možda je njihov selektor, koji je vodio Honved protiv nas pre 10ak godina ako se ne varam, hteo sigurnost na centru prilikom skoka (nadskočio je i sačuvao loptu za svoju ekipu par put) i da "tuče" naše igrače. Nama fali tako neki igrač, koji će ući u igru i kvariti napade u startu na centru igrališta pri kraju utakmice.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Filip Djuricic kao izmena??? To kada sam video, znao sam da vise nemamo sanse da preokrenemo.
A ziv Lazar Samardic sedi na klupi?!?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Сремски фронт фкв
Posts: 1
Joined: Sun Oct 15, 2023 11:08 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Сремски фронт фкв »


У чему је разлика између црних и црвених? Никаква!
И ова прсотина је у фазону сад је катастрофа, али кад се Партизан врати на прво место мед и млеко има да нам теку.
Поздрав свима!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Ostrasceno i sramotno bezobrazno od Pantica. Vrlo opasna retorika.
Bolje da nisam video taj video.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grbavica.021* »

Пикси: Страх постоји, али срце ми је пуно; Ако поновимо игру из Мађарске, а не дамо гол, запалићу свећу...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ecu/464337

Страшно докле ово више иде лудило и циркус... :frown:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Idealan zicer da mu se kaže putuj igumane...
Gde god vidiš da nema znanja i struke kreću takve priče. Idi u manastir, ostavi se uzaludnog posla, očigledno nemaš umeća ni znanja da od ove naše vrlo lako poslednje solidne selekcije na neko duže vreme, nešto napraviš.
Io odio Belgrado
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grbavica.021* »

Бићемо медицински феномени ако не одемо на ЕП

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... -ep/464377

човек јуче палио свећу а данас већ постаје доктор :oops:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Milan »

Gladajuci sad malo reprezentaciju sam ponovo uvideo sta znaci kad imas sigurnog, neustrasivog i dominantnog golmana na golu. Fali nam to…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1190
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Mare_Liman »

Реално гледано оно што је Роцков био у првом мандату код нас, игра ногом реално сигурна и добра, код центаршутева је све умео да изненади и на неке лопте на које би ретко ко ишао је скако, правио параде и боксово... Небитно свакако сваки голман има другачији тип игре, али свакако нам фали сигурност бар са почетка прошле сезоне и утакмица на којима је Цар био сјајан... Сад кад му се лопта дода, чим је прекид или убацивање са стране одмах сви стрепимо шта ће бити, тога прошле сезоне и док је Роцков био реално није било, нешто слично се дешава ко што је било са Кордићем
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

https://sportske.net/vest/kolumne/draga ... ije-505423

Из текста бих издвојио:
Takođe, biće prvi selektor zemlje za koju navijamo koji se nakon 30 godina zadržao na klupi tima sa državnim grbom puna dva kvalifikaciona ciklusa. Poslednji kome je tako nešto pošlo za rukom bio je čuveni Ivica Osim koji je Jugoslaviju vodio od 1986. do 1992. godine.

Za dosadašnji period, Dragan Stojković je Srbiju vodio do plasmana na Svetsko prvenstvo u Kataru gde je turnir završen u grupnoj fazi uprkos velikim i realnim, većim očekivanjima. Zatim, od lige "C“ Lige nacija, odnosno od "B" otkako nas je on preuzeo, Srbija je dospela do elitne divizije i naravno, tu je i plasman na Evropsko prvenstvo koji još uvek nije zvanično potvrđen, ali će se dogoditi u novembru.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uvek sa tobom »

https://sportal.blic.rs/fudbal/reprezen ... 2283544093

Нема Мијата, не знам дал је повређен?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Uvek sa tobom wrote: Tue Oct 31, 2023 3:30 pm https://sportal.blic.rs/fudbal/reprezen ... 2283544093

Нема Мијата, не знам дал је повређен?
Mijat sinoc igrao za AEK. Zovu se Mitrovic i Lucic iz zvezde. Bravo Piksi, postao si terzina fufica. Cestitke!!!
Da se ne zaboravi i crno go**o, tu je i mali Ilic iz partizana. Ne znam po kom principu samo.

E moj Piksi...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1190
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Mare_Liman »

ssnigd wrote: Tue Oct 31, 2023 4:17 pm
Uvek sa tobom wrote: Tue Oct 31, 2023 3:30 pm https://sportal.blic.rs/fudbal/reprezen ... 2283544093

Нема Мијата, не знам дал је повређен?
Mijat sinoc igrao za AEK. Zovu se Mitrovic i Lucic iz zvezde. Bravo Piksi, postao si terzina fufica. Cestitke!!!
Da se ne zaboravi i crno go**o, tu je i mali Ilic iz partizana. Ne znam po kom principu samo.

E moj Piksi...
Ај Лучић ту и тамо, мали је стварно добар, ал Митровић, Илић, Ђуричић... Веома упитно
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply