Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1218
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Uvek sa tobom wrote: Fri Sep 15, 2023 8:58 pm Не треба да нас провоцирају уписи неколицине форумаша, сматрам да су према Деепу претерали и чак је могла и Администрација да реагује, свако има право да пише и даје мишљење, али не и да прозива више пута било кога овде без икаквих доказа. Дееп је један од активнијих чланова и као што сам прошли пут рекао кад видим његов упис понадам се некој новој информацији, јер их је до сада само он преносио овде. Иако је рекао да не пишемо тим поводом морао сам да напишем шта ми је на души.

Дееп до следећег прелазног рока :mrgreen: :cheers:
+1
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1125
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Deep, iskuliraj malo i odmori, verujem da će prijati. Ali ne zbog bilo.koga drugog nego isključivo zbog sebe, ako ti je već došlo tako.
Ja kad dođem u slično.raspoloženje zbog nečije neprimerene reakcije ili tako nečega bilo gde onda se rukovodim onim - Gospodo, malo ste se zaj..ali, nije Srbija (Voša, forum ... ) samo vaša, bar malo je i moja :) Tako da nema odustajanja niti povlačenja :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Samo jednu stvar da dodam, nemam ništa protiv @masterNS i @Draganas neka ljudi nastave da pišu da neko pogrešno ne shvati moj upis iznad, ne okrene protiv njih ili bilo šta sl… Ne shvatam stvari tragično i jako lično samo eto kulminiralo je sve pa mi treba vremena da iskuliram. Sve je to normalno. Svi smo mi navijači istog kluba, reagujemo i rezonujemo na drugačiji način i da klubu ide bolje verovatno do ovakvih stvari ne bi ni dolazilo a skupi se u ljudima puno stvari od privatnih do ostalih.

Svaki pojedinac je važan ovom klubu jer nas nema puno. :cheers:
(Mrzim ovu svoju osobinu da moram da objašnjavam svoje postupke ali da bi se razumeli :) )

Bio sam blizu da neke teške reči da uputim a niti sam taj tip čoveka niti su mi takvi maniri. (Tu sam shvatio da mi treba malo odmora i da iskuliram) A ne volim da produbljujem rasprave i pravim cirkus. Vratiću se samo eto malo vremena. Nema potrebe da administracija na bilo koji način reaguje, nisam uvređena mlada. Niti sa ovim tražim pažnju samo sam napisao ono što mi je na “duši”
Hvala na razumevanju i ćeraćemo se.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Sep 15, 2023 7:35 pm Dragi prijatelji, poznanici, kolege forumaši...
Au... gle ovog sad :mrgreen:
Zar vec? Posle samo 3 godine? Rano je brate mili... Odavde se odlazi samo zbog par stvari ili kad ti se ispune ciljevi, ili kad nemas vise sta da kazes, ili kad partneru u krevetu smeta plava svetlost ili kad ne daj Boze... i svim ostalim slucajevima odlasci su neozbiljni. Tako da ne mlati praznu slamu.
Iskljuci emociju kad razmisljas ukljuci razum, ne slusaj druge veruj samo svojim ocima i sve ce doci na svoje. Kada tako pocnes da zivis shvatices da Cumic nikad nece biti desetka tima, da se Voja nikad nece u Kajevica zaljubiti, da Meri nece tek tako napustiti turski fudbal, da Carevic nije zlatna koka, da od Vukcevica nikad centarfor nece biti, da Suma mozda i nije trazio mnogo i sl. Bice ovo dobra sezona, trebas mi, ne da otkrivamo nove talente u srpskom fudbalu vec da otkrivamo potencijalno dobre igrace u Vosi :wink: :mrgreen: :cheers:
Image
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

Nemojte mene ja sam 2x komentarisao deep-a. I nisam ga vredjao. Nismo deca, imamo pravo da iznesemo misljenje o necijim stavovima koje ponavlja konstantno.
I to samo zato sto me je iritiralo sto na sve lose sto se desi, on nadje opravdanje. Ako je to njegova licnost, ja bih voleo da mi da recept.

Lucani i NP gledaju sa visine na nas, svedeni smo na to da sa visine na nas gledaju Cukaricki, TSC, Lucani, NP... Nema u tome nista dobro.
Svedeni smo na to da u prvim kolu izvedemo B sastav protiv zvezde, jer odmaramo igrace. Prvo kolo! U ovakvoj situaciji po klub, treba imati malo mere i postovanja i drzati svoj pozitivni stav pod kontrolom, jer u suprotnom dodjes u ovu situaciju.

Sve najbolje u odmoru od pisanja. :)
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Evo, sat i po pre kraja još jednog u nizu dramatično loših prelaznih rokova, konačno se otkriva lice onoga što jeste Vojvodina - ljubav. Ili je ovaj forum prerastao u neku vrstu dating sajta :mrgreen:
Neka u miru počivaju praški studenti, vatra još gori.
A sad me linčujte :lala:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep,
Meni ce vec sutra uvece faliti tvoji komentari sa terena u Subotici.

A, ovo oko prelaznog roka i dolazaka igraca u Vosu, u 90% bi omasio i Zbiljic. Tako da ne sekiraj se zbog toga. Jer, svi ozbiljniji igraci bi u 90% slucajeva odbili FKV i pored bajkovitih prica o stabilnosti i ,,sampionskim projektima".
Ja verujem da su neki takvi igraci bili zelja, ali da nisu hteli ni da zapocinju ozbiljne razgovore o dolasku u Vosu ( osim kurtoaznih, a neki su mozda i izmisljeni?). Uboli su Cumica samo na emociju i nerazumevanje u Olimpijakosu i procente od dalje prodaje.

Dosli smo do neocekivane situacije, na ovom navijackom forumu Vose, da nas najvise vezuje za njega sami clanovi - forumasi, a najmanje sadasnja FK Vojvodina.
To je i najveci benefit ovog foruma i nada da ce, za sada samo ta virtuelna FKV u nasim mislima, uspeti da sacuva Nasu Vosu i u realnosti od njene neizvesne buducnosti. Predugo traje ovo propadanje Kluba, ali jos nas ima.
Krle wrote: Fri Sep 15, 2023 10:34 pm Evo, sat i po pre kraja još jednog u nizu dramatično loših prelaznih rokova, konačno se otkriva lice onoga što jeste Vojvodina - ljubav. Ili je ovaj forum prerastao u neku vrstu dating sajta :mrgreen:
Neka u miru počivaju praški studenti, vatra još gori.
A sad me linčujte :lala:
:cheers: :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

masterNS wrote: Fri Sep 15, 2023 10:28 pm Nemojte mene ja sam 2x komentarisao deep-a. I nisam ga vredjao. Nismo deca, imamo pravo da iznesemo misljenje o necijim stavovima koje ponavlja konstantno.
I to samo zato sto me je iritiralo sto na sve lose sto se desi, on nadje opravdanje. Ako je to njegova licnost, ja bih voleo da mi da recept.

Lucani i NP gledaju sa visine na nas, svedeni smo na to da sa visine na nas gledaju Cukaricki, TSC, Lucani, NP... Nema u tome nista dobro.
Svedeni smo na to da u prvim kolu izvedemo B sastav protiv zvezde, jer odmaramo igrace. Prvo kolo! U ovakvoj situaciji po klub, treba imati malo mere i postovanja i drzati svoj pozitivni stav pod kontrolom, jer u suprotnom dodjes u ovu situaciju.

Sve najbolje u odmoru od pisanja. :)
Ja predlazem alternativu. Umesto da deep ode, da sednemo i procaskamo preko PM. Iznesem sta i kako me je dovelo do toga da ga prozovem, on iznese svoju stranu, shvatimo da tu nema nista licno i da smo dosli svi ovde zbog fkv i nastavimo svi dalje.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Mi se smejemo Trgovačkom pa mi smo gori od njih ne možemo zadržati igrača 2 sezone čim nešto pokaže ajde pakuj kofere kažemo oni nemaju navijače a mi imamo? sve nas je manje i manje dosada smo bili u deficitu samo protiv Blizanaca a sada u sred NS nas ima manje nego Kragujevčana, Nišlija i da ne nabrajam bruka. Kaže Zbilja bićemo šampioni u narednih 5 godina oćemo ali u Srpskoj Ligi Vojvodina. Jel su ovo onako 2 pojačanja sa kojima ćemo biti oduševljeni ja baš nešo i nisam ali ajde ima još 45 minuta pa da vidimo. Ako neko stavi kapitensku traku u Subotici sem Zuke to će tek biti bruka. Boli izdrži u naj važnijoj utakmici u životu. Gledam kvote kako nam je Čuma otišao na nas je skočila kvota za 0,40.
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

masterNS wrote: Fri Sep 15, 2023 11:12 pm
masterNS wrote: Fri Sep 15, 2023 10:28 pm Nemojte mene ja sam 2x komentarisao deep-a. I nisam ga vredjao. Nismo deca, imamo pravo da iznesemo misljenje o necijim stavovima koje ponavlja konstantno.
I to samo zato sto me je iritiralo sto na sve lose sto se desi, on nadje opravdanje. Ako je to njegova licnost, ja bih voleo da mi da recept.

Lucani i NP gledaju sa visine na nas, svedeni smo na to da sa visine na nas gledaju Cukaricki, TSC, Lucani, NP... Nema u tome nista dobro.
Svedeni smo na to da u prvim kolu izvedemo B sastav protiv zvezde, jer odmaramo igrace. Prvo kolo! U ovakvoj situaciji po klub, treba imati malo mere i postovanja i drzati svoj pozitivni stav pod kontrolom, jer u suprotnom dodjes u ovu situaciju.

Sve najbolje u odmoru od pisanja. :)
Ja predlazem alternativu. Umesto da deep ode, da sednemo i procaskamo preko PM. Iznesem sta i kako me je dovelo do toga da ga prozovem, on iznese svoju stranu, shvatimo da tu nema nista licno i da smo dosli svi ovde zbog fkv i nastavimo svi dalje.
Mislim da nema potrebe, ali nece ni da skodi dodatno licno objasnjenje. Desava se da nekog nesto pogodi u postu kolege forumasa, medjutim, nema tu lose namere. Sutra je novi dan i tu smo zajedno.
Koliko puta smo samo @Voja i ja dolazili u slicnu situaciju, pa smo tu 20+ godina.

:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sada kada se ovo dogodilo Bolingiju mi smo morali probati dovesti Marya u Turskoj nije u 1 planu on bukvalno nas moli da ga vratimo para ima prodato dosta igrača, ko će davati golove Kembel i Vukanović oni su krila a nama treba špic ako smo spali na Vukića kao prvu opciju kukala nam majka.
VošaNS
Posts: 918
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Da zaključujemo polako...prelazni rok 0 ako može i manje.Ovo je još jedna sezona u kojoj imamo priliku za grupnu fazu u Evropi,a ti kao najveće pojačanje dovedeš otpadak iz :shit: Vukanovića(nadam se da ću pogrešiti).Prodat kapiten i najbolji igrač ekipe o cifri nećemo jer su je sakrili i ti za te pare ne uradiš ništa,povezivani sa Kataijem i nekim Ruskim igračem i na kraju BUM Vukanović.Pa ko će da da gol sada posle ove situacije sa Bolingijem?Vukić će biti prva opcija,a taj ni kao četvrta opcija ne bi bio dobar klasično drvo.U odnosu na prošlu sezonu smo par puta slabiji i ništa nismo uradili po tom pitanju,jedino smo trenera pogodili,a i to tek treba da se pokaže.Projektovani tim:
Carević
Lazarević-Rosić-Crnomarković-Giorbelidze
Indio-Zukić-UN
Radulović-Vukić-Malbašić(Vukanović)
ovo je tim u formaciji 4-3-3,ali koja god da je mislim da je to tih 11 samo bi u drugoj formaciji imali drugačije uloge i pozicije na terenu.

Sve u svemu ekipa izgleda prosečno i u odnosu na rivale za poziciju koju mi želimo-tužno.
Duplof
Posts: 942
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Gotov je prelazni rok. Da sam prespavao leto i sad se probudio tačno bih pao u depresiju kad bih video tim u odnosu na kraj sezone.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

fare wrote: Fri Sep 15, 2023 11:50 pm Sada kada se ovo dogodilo Bolingiju mi smo morali probati dovesti Marya u Turskoj nije u 1 planu on bukvalno nas moli da ga vratimo para ima prodato dosta igrača, ko će davati golove Kembel i Vukanović oni su krila a nama treba špic ako smo spali na Vukića kao prvu opciju kukala nam majka.
Legao bi nam Meri, jer moramo igrati na snagu i motiv, jer kvalitet ekipe je na nivou proseka domace lige.

Od Kembela ocekujem tu snagu i brzinu, sto sam ocekivao i od Vukanovica, ali kad sam ga video u odelu na promociji, nesto mi poverenje srozano. Kao da je dosao novi trener u Vosu, a ne igrac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Sep 15, 2023 11:21 pm Koliko puta smo samo @Voja i ja dolazili u slicnu situaciju, pa smo tu 20+ godina.
:cheers:
Ja se nikad ni sa kim nisam svadjao :cheers:
Image
Post Reply