Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ДушанСП »

1892 wrote:Preporucujem svima da pogledaju danasnju epizodu Drzavnog Posla Veciti derbi :mrgreen: sprdnja Banjca i ekipa na racun prestonickih blizanaca i njihovog zivota na drzavnoj sisi
ОФК Живинар-ОФК КК Крајишник :D
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Buca »

Kopiran tekst sa stranice Sindikata Profesionalnih Fudbalera Nezavisnost...
Igrači jednog srpskog kluba Prve lige Srbije, obavestili su nas da im je direktor kluba isplatio premije i tom prilikom im rekao da će u svlačionicu doći jedan čovek da im ponudi markiranu robu po povoljnim cenama i da treba da kupe to što im ponudi... Taj misteriozni čovek je sin pomenutog direktora kluba koji je dva puta hapšen zbog posedovanja droge, verovatno i oslobođen zbog nedostatka dokaza... Sin direktora kluba je doneo robu i stavio u svlačionicu na sto za masažu a igrači su birali modele...Zemljo Srbijo, nije ti lako... Borba protiv korupcije i sive ekonomije se nastavlja, ali samo rečima...
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Toto Riina »

Копиран текст са странице Синдиката професионалних Фудбалера Независност
Milenko Marjanović, aktuelni predsednik FK Radnički 1923 iz Kragujevca, odležao tri meseca u zatvoru jer je krajem devedesetih godina namestio utakmicu... Goran Milanović, aktuelni predsednik FK Jagodina, odležao 15 meseci zatvora1992. godine zbog zloupotrebe službenog položaja.. Zvezdan Terzić aktuelni predsednik OFK Beograda i Zajednice Super lige, bio u bekstvu dve godine, suđenje u toku, brani se sa slobode.. Dragan Dzajić aktuelni predsednik FK Crvena zvezda, aboliran... Dragan Đurić aktuelni predsednik FK Partizan, suđenje u toku, brani se sa slobode, Tomislav Karadzić, aktuelni predsednik FSS, odležao 6 meseci zatvora zbog nasilničkog ponašanja... Veliki je red, izvinjavamo se ako smo nekoga preskočili...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by budababa »

Redak primer u našem fudbalu.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... sa-Dolinom
- Kolale su priče da je meč namešten i da ćemo bodove prepustiti gostima - počeo je besedu predsednik kluba Zvonko Terzić, na konferenciji za novinare sazvanoj upravo zbog ove utakmice. - Mi smo sve to čuli i igrače upozorili na zajedničkom ručku pre meča da moraju maksimalno da se zalažu i ostvare pobedu.

I, šta vi posle svega mislite, da li su bila "čista posla"?

- Ja sam se nagledao mnogo mečeva na kojima je bilo kikseva koji su bili katastrofalni i na najvećim takmičenjima. Kada tako razmišljamo, nema sumnje, ali kada se zna da su mnogi verovali da će biti "dvojka" i da su i ljudi iz Saveza posumnjali, sve to smo prijavili MUP-u i drugim organima da utvrde da li je bilo nečasnih radnji - kaže Terzić.
Zbog svega ovoga, čelnici Sloge će učestvovati na lokalnoj televiziji i u živom kontaktu debatovati sa navijačima o debaklu sa Dolinom. Inače, ovo nije prvi put da u klubu sumnjaju na poštenje svojih fudbalera. Setimo se samo mečeva sa Čukaričkim i Proleterom od pre dve sezone. I tada su se zahvalili na saradnji pojedinim igračima, a tako će svakako biti i sada.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by prijatelj fudbala »

U ovom trenutku, dakle 12.00, sedam sati pre početka meča NE POSTOJI KLADIONICA u kojoj se možete kladiti na meč Jagodina-OFK Beograd
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by srkins »

I nas su blokirali kad smo igrali protiv OFK tj u nekim kladionicama se moglo igrati samo na nasu pobedu :D hvali im na tome :D a 90% tih blokiranih meceva se zavrse suprotno od pustene buve..
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Mare »

Ko god misli da je lako pogoditi nek da svoje predloge ovde da vidimo kakvi smo prognozeri, a možda i nešto zaradimo.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by PanonskiFantom »

Vise nista nije isto!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/4817 ... vih-tipova" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ragazzi di Neoplanta »

http://www.mozzartsport.com/vesti/tuzan ... unav/81056" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Marcello »

Može i ovo, komotno, u ovu temu... :mafia:

http://sportal.rs/news.php?news=129828

Čep po čep i eto ti ga...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Stexman »

Nisam hteo u temu JSL jer mi nekako pre prilici ovde:
B92: JSL: Uslovna licenca za Zvezdu
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=880502" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja da sam predsednik kluba podneo bih zahtev da nas prime u albansku ili bilo koju ligu u okruzenju! Ovde se pravila izmisljaju samo da se ne zamere stubu srpstva.
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by West Ham »

U potpunosti se slažem. Štaviše, smatram da smo iz ovog kvazi-takmičenja morali istupiti nakon događaja iz 2011.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

Minja wrote:U koju god ligu u okruzenju da odes, zateci ces identicno stanje. Fudbal se igra samo u par zemalja, sve ostalo je menadzerska za**ban***a
Tacno tako!
Bas danas citao sta se desava u Hrvatskoj (koja pravi dosta zapazenije rezultate u Evropi nego mi)... pa to je jos veca sramota. Mec Lokomotiva i Dinamo (to je kao kod nas Teleoptik i Partizan), tj. Lokomotiva je filijala Dinamu.
http://www.livescore.com/soccer/croatia ... 1-1728527/" onclick="window.open(this.href);return false;
I sad ko moze reci da je sve regularno, nije providno reziranje meca. Kako uopste dozvoliti da se takmice u istom rangu. Jednostavno je tako, na Balkanu u svim drzavama postoje po 2-3 kluba oko kojih se sve vrti... ostalo je nevazno. Jos mi se cini da je Makedonija najmanje predvidiva. Tamo uvek neko iznenadi u borbi za titulu.
Ali nema kao u Italiji Milan, ili Engleskoj Mancester... da jedne sezone uzme titulu, a sledece bude na donjoj polovini... ili u Spaniji da se pojavi jedan Atletiko i srusi 2 najmocnija kluba. Takve situacije su ovde ne moguce. I stvarno, jedini nacin da na Karadjordju gledamo lep i regularan fudbal jesu te Evropske utakmice, nazalost ove sezone se nismo nagledali... prosle sezone je bilo uzivanje, gol nam falio za evropsku jesen. Sto se tice lige i kupa... tu mi je vazno samo da izborimo mesto koje vodi u Evropu, ostalo me i ne zanima.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

Apropo postova iznad i te priče.
Izvor B92, a preuzeto sa hrvatskog Index portala:
I onda tih zadnjih 10 minuta. Do tada čvrsta, odgovorna i disciplinirana obrana Lokomotive je prestala postojati i bilo je samo pitanje trenutka kada će Dinamo postići gol ili dva. Igra Lokomotive se potpuno raspala i bilo je zapravo jako tužno gledati igrače jedne momčadi koja se srčano i hrabro borila punih 80 minuta kako praktički dopušta suparniku da im zabija golove. Jer je valjda došao naputak s vrha. Dinamo nije zabio samo jedan gol, pa čak ni dva. Dinamo je zabio tri gola i odnio pobjedu u pomalo bizarnoj utakmici (četvrti gol Dinama u 94. minuti podsjeća na golove koji su se zabijali u onom čuvenom ''Šajberovom kolu'' 1986.).

Jer ona zapravo nije bila bizarna ni neobična, nimalo, ona je bila sramotna. No. na koncu, poučeni iskustvom HNL-a, na ovakve i slične stvari smo već i navikli i zapravo je i čudno čemu se mi tu uopće i čudimo.

Ništa nova u HNL-u

Hrvatska nogometna liga je jedno zaista začudno mjesto. Stanište u kojem obitavaju zaista neobični likovi i na travnjacima domaćem nam nogometa, u ovih desetak, petnaest godina vidjeli smo zaista svašta. Što na zelenim terenima, što za zelenim stolovima. Lakrdija do lakrdije, sprdačina do sprdačine. I kad pomislimo, naivno naravno, da besramnosti gazde hrvatskog nogometa ipak jednom mora doći kraj, da i on i njegovi poltroni ipak moraju, barem prividnosti radi, i barem privremeno zaustaviti dotok sramote, pa i kriminala na koncu u taj naš domaći nogomet, dogodi se jedna ovakva utakmica.

I svi mi naivni još jednom dobijemo šamarčinu i prezrivi smiješak koji kao da kaže: ''Pa dobro, zar vi stvarno mislite da mi nešto možete?'' Ovo što se događa nama pred očima, ovo više nije ni onaj skrivećki, prikriveni kriminal, kriminal s dozom dostojanstva. Ovo je čista demonstracija moći i obijesti seljobera, koji su do jučer sjedili na čučavcima u svojim vukojebinama, a danas s osmijehom i zlatnim zubom u žvalama izruguju se sa svima. Jer mogu i može im biti.

A ova večerašnja blamaža, ovaj montipajtonovski skeč, koji su izveli nogometaši Dinama i Lokomotive samo je posljedica sveg onog čemera i jada u kojoj naš puk živi i politike koja dignutih ruku gleda i izvlači korist. Očito uživamo kad nas prave pizdama. I zaslužili smo to, šutnjom apatijom i bezvlađem. Pa onda, ako nam svima tako paše, neka bude tako. Uživajmo!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply