Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Osecam da cemo sklopiti tim 2024 da cemo se opet loziti kao nekad. Ako mene pitate, klub i treba da funkcionise da ceka "otpatke". Ja sam na FM uvek provodio sate cekajuci da dovedem jakog igraca za 0 i onda lom. No salu na stranu, i Jovica i Ada i desnog beka. Lazarevic je dobar decko, ali apsolutno kapacitet za mnogo nizi rang.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

https://www.fkvojvodina.rs/u-vosinom-ok ... di-kabela/

Evo konačno znamo ko je sve i na pozajmici. Abadžija, Kokanović,Apostolovki i Kovačev iskreno se nadam da će pozajmice iskoristi da odigraju dobro.
ZIME89
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1486
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Još jedno "englesko" pojačanje u Srbiji: Paunovićev pulen Dejan Tetek iz Redinga u Novi Sad

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... sad/460967
Vojvodina vraća na pravi put veliku nadu srpskog fudbala

Debi u Čempionšipu sa tek napunjenih 18 godina, a potom nešto više od godinu dana strpljive berbe minuta i krađe iskustva u najjačem drugoligaškom društvu na svetu. Delovalo je - idealan put za Dejana Teteka, ali je planove mladog veziste naprasno prekinula teža povreda i praktično ga na godinu i po dana ga odvojila od terena. Duga pauza ovog leta je postala prošlost, a preme saznanjima Mozzart Sporta, sledeća stanica doskorašnjeg igrača Redinga je Vojvodina.

Prelom noge odvojio je Teteka početkom 2022. godine od terena, a kraj dugog oporavka fudbaler rođen 2002. godine dočekao je kao slobodan igrač usled isteka ugovora sa Redingom.

Klub koji je u međuvremenu ispao u Ligu jedan i Orlić su se rastali krajem minule sezone, te je Tetek čistih papira krenuo u potragu za novom sredinom. Vikomb Vonderers je predstavljao prvu stanicu za perspektivnog vezistu, međutim dogovor nije postignut, pa je Srbin rođen u Engleskoj odlučio da se vrati u dedovinu i postigao načelni dogovor sa Vojvodinom.

Talentovani fudbaler seniorski debi upisao je pod komandom Veljka Paunovića u Redingu, a upravo srpski strateg bio je jedan od zaslužnih što je vezista izabrao Srbiju uprkos interesovanju Gordog Albiona. U narednih godinu i po dana Tetek je sticao iskustvo paralelno u Čempionšipu i Premijer ligi 2, međutim povreda je donela neplaniranu pauzu i značajno pokvarila planove perspektivnom igraču.


Vojvodina je u čitavoj situaciji videla šansu, uz veru da će vezistu uspeti da vrati na željeni kolosek i tako u njemu dobiti dragoceno pojačanje, pa se čeka samo ozvaničenje dogovora kako bi Tetek postao novo u nizu letnjih pojačanja Novosađana.

Klub sa Karađorđa su ovog leta između ostalog pojačali Stefan Vukić, Andrija Radulović, Lazar Rosić, Asmir Kajević, Đorđe Crnomarković, Džonatan Bolingi, Guram Giorbielize i Mateus Indio, a posle šest kola Stara dama ima po dve pobede, remija i poraza.

Naredni izazov Vojvodinu očekuje po povratku sa reprezentativne pauze kada u okviru Mozzart Bet Superlige gostuje Spartaku.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

A reče neko skoro da nije realan. Uz volju i zelju sve može ali nisam hteo ništa da govorim :cheers:

Samo treba čekati pravi trenutak.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Opet rekonvalescent.
Io odio Belgrado
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Pisao sam prvi da treba pokušati sa njim, pa su pisali da nije realna opcija. Odličan odabir!
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Red Marquis wrote: Wed Sep 06, 2023 10:43 am Opet rekonvalescent.
UN, samo mladji.
Nadam se da ce se, zbog toga, mnogo brze oporaviti.
Neka mu je i Vosi sa srecom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Sep 06, 2023 11:01 am
Red Marquis wrote: Wed Sep 06, 2023 10:43 am Opet rekonvalescent.
UN, samo mladji.
Nadam se da ce se, zbog toga, mnogo brze oporaviti.
Neka mu je i Vosi sa srecom.
Ni blizu situacija kao sa U.N.. U.N je protiv svih prognoza uspeo da se vrati fudbalu.
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Mali je potencijal, nije džabe bila procena Paunovića da ga ubaci sa 18 godina. I bolje probati sa mlađim igračem koji izlazi iz povrede nego sa starijem. Sa Nikolićem je bila zaista lutrija.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Поздрављам долазак, у сваком случају пре Санога, млад је домаћи играч, сигурно жељан доказивања и враћања у Енглеску или лиге петице, нисам га испратио ал по коментарима неутралних рекао би да се ради о добром појачању.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ja pisao da je nerealna opcija. Na ostrvu procenjeno da je preveliki rizik, dečko bez opcija dolazi kod nas. Veliko pojačanje bi mogao biti.

O čemu vi ljudi pričate, kakva volja, strpljenje, kakvi bakrači, dečko bez kluba, verovatno smo mu opcija posle lige jedan i lige dva...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Drago mi je sto smo uspeli nekog da dovedemo, a da smo pre culi za njega. Samo se nadam da je u pitanju najmanje trogodisnji ugovor!
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Rabba

Imao je ponudu Wycombe-a iz League One ali nije hteo da se spušta rang ispod.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@Deep, ako neko ode na probu u klub, teško je za poverovati da "nije hteo da se spušta u rang" u kojem igra taj klub. Ne misliš da tu nešto ne štima?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Wed Sep 06, 2023 1:00 pm @Deep, ako neko ode na probu u klub, teško je za poverovati da "nije hteo da se spušta u rang" u kojem igra taj klub. Ne misliš da tu nešto ne štima?
Da li si siguran da je otišao na probu jer sam ja čuo drugačije?

Mislim moguće je da grešim, ne isključujem tu mogućnost.

U svakom slučaju mlad je momak i bio je interesantan potencijal, možda se isplati.
Post Reply