Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 918
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Dobar igrač,a stiže kasno i to baš kasno.Nadam se da povrede neće biti problem i da će ugovor biti bar 2 godine.
User avatar
slanobarac
Posts: 3665
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Aug 23, 2023 9:57 am Izbor je pao na Sulayman-a Marreh-a ako ne pronađe klub u narednih par dana trebalo bi da parafira sa nama.

Definitivno najkvalitetniji igrač od svih makar na papiru sa kojima smo imali kontakt. Opet se vraćamo da nam je problem naša liga i da igrači ne žele tako lako da dođu. Marreh teži Portugalskoj i Holandskoj ali ne želi da bude u timovima koji se tamo bore za opstanak. Ako ne nađe tim koji se tamo bori za vrh trebalo bi da pristigne.

Opet ponavljam novac nije problem, sredstva za veznjaka su obezbeđena.

Nadam se da će ako bude stigao ugovor biti na bar dve sezone i da neće biti neka 1+1 varijanta.
Kakve ti bensedine ovde nama prepisuješ. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »



Srećno u nastavku karijere. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

U Vosi je bio smoren, ovde vidno raspolozen i nasmejan.
Ocekivali smo od Baraja mnogo vise u Vosi, a bilo je onako, kao i svi ostali u FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

30k vise pratilaca na Insta nego mi. Top. Maritimo.
Cane
Posts: 1125
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Nekima od stranaca jednostavno ne leži ovo naše podneblje i teško se adaptiraju, dok drugi brzo i lako "kliknu" i onda su i efekti drugačiji. Baraj na našu žalost očigledno pripada ovoj prvoj kategoriji i mislim da je tu koren celokupnog njegovog nesnalaženja svuda pa i na terenu čemu smo svi svedočili. Kako god bilo, srećno mu bilo na nekom drugom mestu.
User avatar
Maki
Posts: 1207
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Gledam nešto Transfermarkt, pa ovog leta je otišlo 14 igrača! Među njima i ovi momci:
Matvey Martinkevich (AM, 20) u Radnik
Nemanja Ivanović (LW, 21) u OFK-u
Branislav Milanov (LB, 19) u Metalac
Moram priznati da nisam čuo za njih.

Neko je pitao šta je sa Ognjenom Abramušićem? Zabeležio je dva nastupa za Vošu prošlog juna sa svojih 18 godina. Odmah posle su ga pustili kao slobodnog igrača u Kulu, a ove sezone se preselio u Inđiju, bez nastupa, za sada. Igra zadnjeg veznog.
VošaNS
Posts: 918
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Filip Antonijević potpisao za Voždovac.
VošaNS
Posts: 918
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1291
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ladno će igrati i živeti na Madeiri. Zavidim mu iskreno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Antonijević je bio za mene jedno veliko razočarenje jer mislim da može dosta bolje a kod nas je izgledao katastrofalno. Makar ja nisam mogao da gledam njegovo defanzivno postavljanje. Pozajmica je dobra solucija da i Antonijević ima sigurnije minute. Bukinac će imati minute uz Gurama a i da vidimo Gurama na delu kao nosioca na bekovskoj poziciji.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Maki wrote: Wed Aug 23, 2023 11:58 pm Gledam nešto Transfermarkt, pa ovog leta je otišlo 14 igrača! Među njima i ovi momci:
Matvey Martinkevich (AM, 20) u Radnik
Nemanja Ivanović (LW, 21) u OFK-u
Branislav Milanov (LB, 19) u Metalac
Moram priznati da nisam čuo za njih.

Neko je pitao šta je sa Ognjenom Abramušićem? Zabeležio je dva nastupa za Vošu prošlog juna sa svojih 18 godina. Odmah posle su ga pustili kao slobodnog igrača u Kulu, a ove sezone se preselio u Inđiju, bez nastupa, za sada. Igra zadnjeg veznog.
Milanov je išao na prošle pripreme. Martinkević , bio prošle sezone na pozajmici u Loznici sa Ivanovićem .Martinkevich je imao tešku povredu,a kao klinac bio je medju najtalentovanijim napadačima u Evropi , jedan od retkih iz voše koji je bio na listi wonderkindova na FM :) , šteta navijao sam za njega da zaigra za prvi tim.
Da li neko zna da li smo dobili nešto za Baraya i Antonijevica ?
ZIME89
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Izvinjavam se za Antonijevica nisam video odma da je pozajmica :lol: , da li smo onda bar za Baraya uzeli nešto sitno kao i za Traorea ? :)
ZIME89
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

zime89 wrote: Thu Aug 24, 2023 7:28 am Izvinjavam se za Antonijevica nisam video odma da je pozajmica :lol: , da li smo onda bar za Baraya uzeli nešto sitno kao i za Traorea ? :)
Sumnjam, igrač tih godina plus nakon sezone kakvu je imao, odlično je što smo se i oslobodili njegove plate, koja sigurno za naše uslove nije mala.
User avatar
Djisa
Posts: 1243
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Thu Aug 24, 2023 8:02 am
zime89 wrote: Thu Aug 24, 2023 7:28 am Izvinjavam se za Antonijevica nisam video odma da je pozajmica :lol: , da li smo onda bar za Baraya uzeli nešto sitno kao i za Traorea ? :)
Sumnjam, igrač tih godina plus nakon sezone kakvu je imao, odlično je što smo se i oslobodili njegove plate, koja sigurno za naše uslove nije mala.
Pa zasto smo onda zaboga platili Vukica. Sve vredi, kao za Baraya!
Kup je nas!
Post Reply