Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Људи ајде будимо мало реални, па треба да будемо пресрећни ако дође Батак а тек Степанов да не причам :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Људи још није готово што се тиче Сонга. Оно што је очигледно да и његов садашњи клуб и даље рачуна на њега.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1487
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

I ako je Song veliko ime fudbala,vise bi voleo da se vrati Stepanov,a mogu i obojica... :lol:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

Ovo uopste nije tacno. Na tranfermarketu pise i da Moreira vredi 4,5 miliona, pa iako igra odlicno ne bi se mogao prodati ni za 4 puta manje. Cenu mozes tamo i sam prepraviti ako hoces. Tako da cena od 5,5 miliona nije za "nepoznanike", nego za one koji veruju u sve sto pise na škart sajtu transfermarkt.

Slažem se. Ne kontam ljude (mada kod nas nije bilo takvih komntara), koji odma sve pljuju. Kao propao je, nagojio se, pa nema gde drugo, nego bas kod Batice. Mi u svakom slucaju ovako poznatog igraca jos nismo imali.

Song nije uopste propao niti se nagojio :D igra kao i pre 3 godine i kada su culi igraci iz Trabzona da ce da mozda ide,doslo je do male pobune da tako kazem i verovatno ce ostati jer je Glavani igrac odbrane.
A cena mu nije ispod 2,5mil to garantujem.Jedini razlog zasto se pojavila ova prica je ta sto je Song produzio odmor nedelju dana i zato sto Trabzon ima visak stranaca u klubu a zele da dovedu jos dvojicu pa su Song i jos 3 igraca ispala kao MOGUCI visak ako dodje neka dobra ponuda...recimo za Yattaru im nude 10mil itd...a ona slika Songa znaci samo da se vratio sa odmora i prikljucio kampu ali ne i da ostaje u klubu!Lepo je nadati se...ali malo verovatno.A iskreno Song je za Stepanova igrac!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Prvo - bitne su ambicije kluba i finansijska situacija, a ne koja zemlja je u pitanju... nasa liga je 10 mesta iza Turske, ali i mnogo bolji igraci od Songa i Olembea idu u Uzbekistan itd.

Drugo - sad ce neko reci pa nemamo mi novca kao ti u Uzbekistanu, nije realno ovo itd. pa dobro ako je tako sto se vecina vas da se ne lazemo onako zaletala sa komentarima ovde, na B92 i drugim sajtovima >>> velika mocna Vosa, titula, osvajamo Uefa Ligu?? Sto su Buturovic i Rabrenovic davali onakve samouverene izjave medijima oko dolaska Songa i Olembea? Zasto smo svi digli toliku frku ako sve to kao sto ce neko reci nije realno?? Da ne budem vulgaran, ali kaze se neka sada pojedu svoja .... Ja sam iskreno verovao da je moguce sve ovo i da smo konacno postali respektabilan i klub koji zna sta i kako hoce...


a ovako

sve smo uradili da pomognemo i ucvrstimo tezu navijaca blizanaca koji ce ponovo sa zadovoljstvom reci

ipak je Vojvodina mali provincijski klub ...
User avatar
Milan
Posts: 4319
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Znam dve stvari. Prva je da Pekari nema mesta u Vojvodini, iz više razloga. Druga se tiče zvučnih imena u Vojvodini, koja nije trebalo ni pominjati u javnosti ukoliko nije prethodno sve utanačeno. Ovako ćemo po ko zna koji put ispasti jaaako smešni. Bolje ćuti i radi, pa kada transfer realizuješ, napravi medijsku promociju igrača i zapali tompus... Ukoliko se nijedan od "zvučnih" transfera ne ostvari, mi ćemo prvi biti razočarani, i početni entuzijazam će po hiljaditi put spasti.

Isto se dešava kada je u pitanju titula. Lepo smo počeli, nećemo ništa da obećavamo, a sad već polako počinju da izviru izjave o našim (ne)realnim ambicijama. Hajde da prvo skočimo, pa ćemo lako reći hop...
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Ako nista drugo,bar smo malo sanjarili...mozemo mi da krivimo koga god hocemo kako nas je preveslao,ali priznacete,sami smo sebe preveslali sanjarenjem,a sad se vredi vratiti realnom zivotu..Bataku!
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

Ne slazem se da je Vosa provincijski klub...ovo je provincijska zemlja i Vosa radi u skladu sa mogucnostima.Pogledaj Zvezdu!Vosa je za njih tim,ko igra tamo to je jadno...sto je dobro za nas :) ali ne za ligu.Drugo Stojka i Olembe su igraci koji se seljakaju poslednjih 2-3 godine gotovo i da ne igraju standardno...pa je moguce dovesti ih,Song je druga prica on je standardan bio u svim klubovima u kojima je igrao od 17 kada je poceo u Mecu!Pa on ima vise iskustva nego cela vosa ili cela zvezda!Sem povrede dok je bio u kelnu...Da dodju batak i olembe dovoljno je za nasu ligu!Ali za evropu igrac kao Song je pod morati imati ga za neke vece ambicije!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Pa koliko znam mi zelimo da napravimo rezultat u Evropi? Zar ne govore da je imperativ da se prodje makar 3 kolo kvalifikacija? Pa kako bez iskusnih internacionalaca na Romu, Bordo, Bilbao, Hamburg? Sa Lovricem i Karanom? Ako je kao sto kazete ovo realnost treba se ne samo raditi u skladu sa tim, vec i govoriti i najavljivati u skladu sa tim... onda ne pominjati evropsku Vosu , titulu , duplu krunu itd.

Onda reci bicemo zadovoljni da budemo ispred Zvezde... to je mnogo veliki uspeh :?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

POlako ljudi, sta vam je.. Nista nije zvanicno, a vec se posipamo pepelom. Sto kaze Vlada, lepo je sanjariti i tu nema niceg loseg. I bolje da se pruzimo koliki nam je guber nego da posle duplo placamo k...enje. Sledece nedelje ce se znati s kim i s chim krecemo u Ligu Evrope.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Commendatore wrote:E ovako...ja pratim Tursku ligu vec godinama i gledam meceve.ove godine sam gledao preko 10 trabzonovih i Song je bio standardan i i dalje igra odlicno,zivotinja je kao i ranije!Njegova cena za nepoznanike je 5,5 mil evra,moze se porveriti na transfermarket.de i jos par sajteva...ali bi ga Vojvodina u najboljem slucaju kupila za 2,5mil!Zar mislite da takva igrac,najveca legenda u istoriji Kameruna i zna se gde je se igrao moze da se kupi za 300 000 kako je neko ovde rekao :D ,to je smesno!
Drugo dovesti igraca sa takvom reputacijom u Srpsku ligu koja je na rang listi liga 20 mesta ispod Turske je smesno!
I ljudi koji pricaju da Song nema gde pa ce doci u vojvodinu je jos smesnije,ima on itekako ponude mnogo vecih klubova da ne navodim sad...olembe je realan transfer on je i u Kajzeriju bio rezerva.A Song jeste doveden u Galatu za 1,5mil ali mu je posle osvajanja 2 titule i igranja u takvom glubu znatno nabilo cenu,a Trabzon je po snazi 4 klub turske tako da mu cena nije nesto mnogo pala!Cisto da se zna ispod 2,5 mil ZNAM Trabzon ne bi pustio njega...a i to je naucna fantastika dovest njega budimo realni!
Ajde objasni nam,molim te,po kojoj logici igrac koji je kupljen za 1,5 miliona pre 2 godine i kome ugovor istice za 5 meseci odjednom vredi skoro 2 puta vise?Bas me interesuje ta matematika.Sto se tice ovog,kao on nije hteo da doje,to su jeftina opravdanja,jer da smo mi njemu dali to sto trazi,on bi dosao.Kako je Skolari posle Celsija uzeo da trenira neke tamo Uzbekistance?Zato sto ih voli,zato sto je jaka liga,zato sto je dobra infrastruktura?Malo sutra,vec se radile $$$.I sa Batakom ce pregovori ici tesko,nece ni on covek verovatno da igra za sicu.Na kraju cemo dovesti Pekaru(koji nije igrao godinu dana) i grandiozna pojacanja iz Napretka i Kule(koji su jedva izborili opstanak).Svako leto je preslikano,dovodimo propalitete u klub.Dokle vise?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Tužna realnost srpskog fudbala, Van zove Buača na probu

Za neupućene, radi se o članu druge francuske lige koji postoji 10 godina i ima stadion za 7500 gledalaca. Veći kapacitet im ne treba, po popisu iz 2006. imali su oko 6500 stanovnika. Klub traži da Buač prođe probu pre nego što ga angažuju.
Pisali smo ranije o kontaktima Vladimira Buača sa francuskim drugoligašem Vanom, ali je neverovatan podatak da maleni klub želi da jedan od najboljih fudbalera Vojvodine, dođe na probu.

„Glupo je da idem na probu, sramota je, ovo je dno dna“, kaže Buač.

Fudbaler ne krije nameru da ode u inostranstvo, jer su uslovi bolji, ali ne po svaku cenu. Predsednik Butorović mu je dao još vremena da razmisli, videćemo hoće li Buač ipak ostati u Novom Sadu.

Što se pojačanja tiče, ništa novo, Pekarić, Stepanov, Batak, Song, Olembe su na meti, pregovori još traju. Ponovo se pominje Simić, koji iz Javora želi u inostranstvo, ali nema neke primamljive ponude, pa bi ipak mogao u „Vošu“.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Commendatore wrote:E ovako...ja pratim Tursku ligu vec godinama i gledam meceve.ove godine sam gledao preko 10 trabzonovih i Song je bio standardan i i dalje igra odlicno,zivotinja je kao i ranije!Njegova cena za nepoznanike je 5,5 mil evra,moze se porveriti na transfermarket.de i jos par sajteva...ali bi ga Vojvodina u najboljem slucaju kupila za 2,5mil!Zar mislite da takva igrac,najveca legenda u istoriji Kameruna i zna se gde je se igrao moze da se kupi za 300 000 kako je neko ovde rekao :D ,to je smesno!
Drugo dovesti igraca sa takvom reputacijom u Srpsku ligu koja je na rang listi liga 20 mesta ispod Turske je smesno!
I ljudi koji pricaju da Song nema gde pa ce doci u vojvodinu je jos smesnije,ima on itekako ponude mnogo vecih klubova da ne navodim sad...olembe je realan transfer on je i u Kajzeriju bio rezerva.A Song jeste doveden u Galatu za 1,5mil ali mu je posle osvajanja 2 titule i igranja u takvom glubu znatno nabilo cenu,a Trabzon je po snazi 4 klub turske tako da mu cena nije nesto mnogo pala!Cisto da se zna ispod 2,5 mil ZNAM Trabzon ne bi pustio njega...a i to je naucna fantastika dovest njega budimo realni!
Ajde objasni nam,molim te,po kojoj logici igrac koji je kupljen za 1,5 miliona pre 2 godine i kome ugovor istice za 5 meseci odjednom vredi skoro 2 puta vise?Bas me interesuje ta matematika.Sto se tice ovog,kao on nije hteo da doje,to su jeftina opravdanja,jer da smo mi njemu dali to sto trazi,on bi dosao.Kako je Skolari posle Celsija uzeo da trenira neke tamo Uzbekistance?Zato sto ih voli,zato sto je jaka liga,zato sto je dobra infrastruktura?Malo sutra,vec se radile $$$.I sa Batakom ce pregovori ici tesko,nece ni on covek verovatno da igra za sicu.Na kraju cemo dovesti Pekaru(koji nije igrao godinu dana) i grandiozna pojacanja iz Napretka i Kule(koji su jedva izborili opstanak).Svako leto je preslikano,dovodimo propalitete u klub.Dokle vise?
Hajde malo da spustimo gas...

Pojavila se informacija da se Song prikljucio treninzima Trabzona, sto je za upucene bila ocekivana vest. On je kasnio nekoliko dana. I sada se iz toga izvuce zakljucak da su pregovori mozda propali i posle hvalospeva i velicanja, dolazi vec do osuda i pljuvanja... Jedino se slazem da Trabzon najvise moze da izvuce 300-400 hiljada ( i njima se zuri da dovedu nova inostrana pojacanja)

Cak neko Danijela Gasica i Branislava Trajkovica naziva propalitetima, bas me zanima kako si dosao do takvog suda? Mislim da je u krajnjoj meri barem neukusno tako pisati o fudbalerima cije igracke i ljudske kvalitete ocito ne znas dovoljno...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

07.07.2009. - Građanski list

Voša, možda, jača za Buača!

Novinar: M. P., Fotoreporter:


Hoće li Vladimir Buač ostati u Vojvodini ili će otići – pitanje je na koje i dalje nema tačnog odgovora. Buač je u prošloj sezoni pokazao najstandardniju formu u ekipi vicešampiona Srbije i izborio se za mesto među najvećim ljubimcima navijača, ali je i odavno najavio kako bi mogao otići u inostranstvo. Zasad, međutim, pristalice novosadskih crveno-belih trljaju ruke jer Buač i dalje trenira u FC "Vujadin Boškov".

– Istina je da sam bio u kontaku s francuskim Vanom, ali bez i malo prepotencije kažem kako mi je glupo bilo da odem na probu u neki drugoligaški klub. Nismo ni mi ovde baš...

Buki, kako ga zovu, ne želi ništa da priča o klubovima koji ga takođe traže, ali navodi kako ih ima podosta:

– Izvinite što sam tajanstven, ali molim vas da me razumete. Zovu me i mnogi nadrimenadžeri, koji mi predlažu sve i svašta. Dozlogrdili su mi, pa se zato nerado javljam i na telefonske pozive. Što se planova tiče, odlazim 99 odsto iz prostog razloga što su uslovi napolju bolji. Ali, da dodam – idem samo ako dobijem neku dobru ponudu. Neću ići bilo gde i po svaku cenu.

Predsednik kluba Ratko Butorović ostavio je Buaču vreme za kombinovanje i razmišljanje, a što se ostalog dela posla tiče – čini se da ništa ne prepušta slučaju, pa polako i sigurno sa saradnicima sklapa mozaik za 2009/2010:

– Već smo ponešto uradili, zar ne? Doveli smo uglavnom odbrambene igrače, a pregovaramo s još trojicom iz tog dela ekipe – Milanom Stepanovim, Ninom Pekarićem i Radoslavom Batakom, dobrim igračima i ljudima, koji bi jednog dana mogli ostati u klubu da rade. Istovremeno, orijentisani smo i na napad, pa u svojim redovima želimo da vidimo Nikolu Simića iz Javora, koji je postigao 13 golova u proteklom prvenstvu. Šta će biti s Olembeom i Songom – ostaje da se vidi. Ne bih da pričam o njima unapred.

Vojvodina je juče najavila i da će se Alin Stojku predstaviti u četvrtak.
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

masta_ace wrote:Tužna realnost srpskog fudbala, Van zove Buača na probu
Mislim da bi bilo krajnje korektno da ipak Buač nama plati da ostane u Vojvodini! Zanima me kako bi pronašao angažman da je kojima slučajem još pod ugovorom?
Svi veliki fudbalski znalci sa ovog foruma bi ga poželeli u svojim ekipama da su kojim slučajem treneri u nekom klubu :lol:
Šteta što nije još pod ugovorom pa da ga pošaljemo u Spartak u zamenu za 6 bodova!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Post Reply