Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Tesko da bi se Vosha ponovo odlucila za Pekarica znajuci za njegovu sklonost ka povredama i problemom sa ledjnim misicem zbog kojega mu je svojevremeno propao transfer u Rusiju .
Ali nikad se ne zna , sta nosi dan a sta noc ...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1487
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Mislim da bi tandem Stepanov-Song bio neprelazni,al je realnija varijanta Batak i (cigan) Pekaric :!:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Uvek sa tobom wrote:Mislim da bi tandem Stepanov-Song bio neprelazni,al je realnija varijanta Batak i (cigan) Pekaric :!:
Samo da dodje Song.Sto se mene tice,mogu igrati on i Lovric(zamena Karan).Ako dodje Song imacemo uspesno transfer leto(u mnogo pogleda),u protivnom ce biti stare price i na kraju nista ni od trofeja ni od rezultata.Dobro bi bilo da i taj Olembe dodje,mada glavno mi je da Song stigne.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Bilo bi neozbiljno da nakon svega ne dodju Song i Olembe... Molim lepo, izasli su sa izjavama, najavili , cak i bili veoma samouvereni ljudi iz kluba, e pa sada nema nazad.. Ukoliko ne dovedu pomenuti dvojac sve pada u vodu, i bicemo ismejani... Sto se tice drugog defanzivca, nikako Pekaric, po mom misljenju on vise nije za velika dela, pa ne zeli ga nijedan tim, pa ni Zvezda! Uz Songa, najbolje resenje od pomenutih bio bi Stepanov ako je to realno kao sto kazu, tandem Song-Stepanov, zbog iskustva i kvaliteta bili bi garancija za rezultate koji se zele u narednoj sezoni!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1487
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Jel ima neko informacije gde igra Milan Belic,jako bi voleo kad bi se on vratio,covek je legenda,samo je pitanje u kakvoj je formi sad???
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Belić je na Kipru, promenio je nekoliko klubova tamo, lepo mu je tamo i bukvalno uživa.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Што се мене тиче успех овог прелазног рока ће бити ако и само ако Бате успеју да доведу Сонга, јер да би се направио корак напред мора се купити играч тог педигреа, јер ћемо тиме добити успех у сегмету у којем смо најтањи а то је маркетинг. Точак је покернут и сад нема назад, бити ил не бити! Много ћемо изгубити ако закубури ово са Сонгом.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Zeljafcv wrote:Што се мене тиче успех овог прелазног рока ће бити ако и само ако Бате успеју да доведу Сонга, јер да би се направио корак напред мора се купити играч тог педигреа, јер ћемо тиме добити успех у сегмету у којем смо најтањи а то је маркетинг. Точак је покернут и сад нема назад, бити ил не бити! Много ћемо изгубити ако закубури ово са Сонгом.
Apsolutno se slazem. Dovodjenjem Songa i Olembea, igraca koji su igrali u najjacim evropskim ligama, bi konacno napravili korak napred, ne samo u nasem klubu vec i u srpskom fudbalu. Song je fudbalska legenda, koja garantuje minimum nekoliko hiljada ljudi vise na Karadjordju. Ja licno sam jos pre par godina rekao da cu prvu sezonsku kartu kupiti tek kada vidim neku promenu na bolje u klubu. Ova sezona bi mogla da bude ta prelomna za nas klub. Isao sam ja i pre na utakmice ali nije to to, bez sezonske karte u novcaniku 8) Ovakvi transferi bi mogli da budu prekretnica i ljudima koji do sada nisu dolazili na stadion. Transfer Songa bi sigurno bio propracen i u svetskim medijima ( verovatno i bolje nego u nasim :evil: ). A dolazak takvog majstora bi u velikoj meri povecao rejting kluba i ucinio dolazak nekih drugih velikih pojacanja u narednim prelaznim rokovima daleko realnijim.

Cetvorka Kizito - Song - Stepanov - Vulicevic bi sigurno bila najjaca odbrana u ligi, a kadra i da zaustavi napade i nekog jaceg evropskog tima. Doveli smo Stojku koji je ofanzivni veznjak, razbacujemo se imenima potencijalnih defanzivaca, a sta je sa napadacem ? Nisam primetio da se niti jedno ime spominje kao potencijalno pojacanje u napadu ? Moja nerealna zelja bi bio Despot. Da li neko zna kakva je njegova situacija u Mursiji i da li bi finansijski njegov povratak bio moguc ?
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4109
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Stefane, ukoliko si pratio sajt mogao si procitati, recimo u rubrici "gde su, sta rade" da je Despot proglasen za igraca sezone u Mursiji. Pa i da nije, njegov povratak bi za mene bio spektakularniji i od dolaska Songa i Olembea zajedno. Ljudi nemojmo se zanositi. Njih dvojica ne bi dolazili u Vojvodinu da imaju iole kakav bolji angazman na stolu. Medjutim i samim tim sto je Bata rekao "evo mi cemo ti damo vise godisnje od (lupicu) Olimpik Nima", je vec sjajna stvar za nas . Pa pogledajte samo koliko se odugovlaci sa njihovim dolascima. Sta mislite zasto je to tako. Ljudi cekaju da se ukljuci neki Katarski ili Emiratski klub i da kupi njihovo ime. Ta ponuda bi nas oduvala sa stola lagano. Apsurdno je sad poceti licitirati sa nekim imenima. Licno, ne verujem da imamo finansijsku snagu za Stepanova, ne znam da li imamo finansijsku snagu da se kockamo sa Pekaricem i dalje da ne nabrajam.
Spominje se odbrambeni par Song - Stepanov, a ja bih bio i vise nego presrecan i sa kombinacijom Song - Lovric. Sa strane Kiza i Vulicevic, pa sta vam vise treba. Potajno ocekujemo grupe u Evropa Kupu? Navijacu svim srcem za to, ali se to nece dogoditi sada.
Hajde da idemo korak po korak. Ja bih bio zadovoljan. Ne bih bio nezadovoljan da ostanemo bez titule i(ili) kupa i ove sezone ali da pokazemo pravi napadacki, zreli fudbal, koji je lepsi za oko od svih pobeda iz prosle sezone. Ipak, jednu stvar ocekujem ove sezone. Sezona se mora zavrsiti ispred zvezde, to je jedino.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Po meni najveća greška je načinjena što su obnarodovani pregovori sa Songom i Olembeom- Sigurno su se našli dušebrižnci iz Srbije koji su se potrudili da sve to propadne. Treba nam Song a treba nam i Batak. Zamislite jednog Karana uparenog sa njima? Koliko će taj mladić brže napredovati i koliko će više naučiti nego da igra sa Pekovićem ili ne daj Bože Mijatovićem.
Stojkine asistencije i Songovo iskustvo ne bi odmah nešto značilo u materijalnom smislu ali na duge staze Stara Dama bi puno,puno dobila od njih!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Image
Song se priključio pripremama svog dosadašnjeg kluba. Ne znam da li ovo znači i kraj pregovora?
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Lazi i obmane se nastavljaju.Kako ih vec vise nije sramota da nas godinama lazu!Nista ni od Songa,a verovatno ni Olembea(sudeci da je ovaj poceo pripreme sa svojim klubom,a ovaj drugi se vise ni ne spominje).Ipak je Bata ostao ono sto je i bio-velika cicija.Na kraju cemo dovesti one koji najmanje traze(Batak i Pekara).Zivi bili,pa videli.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

van der iV a.k.a Totti wrote:Lazi i obmane se nastavljaju.Kako ih vec vise nije sramota da nas godinama lazu!Nista ni od Songa,a verovatno ni Olembea(sudeci da je ovaj poceo pripreme sa svojim klubom,a ovaj drugi se vise ni ne spominje).Ipak je Bata ostao ono sto je i bio-velika cicija.Na kraju cemo dovesti one koji najmanje traze(Batak i Pekara).Zivi bili,pa videli.
Što se tiče Songa, uopšte nije problem da li Vojvodina želi da ga plati. Finansijski deo je bio dogovoren. Problem je bio u tome što se Kameruncu nije dolazilo u Srbiju!!!!. :oops: :oops: :oops:
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

E ovako...ja pratim Tursku ligu vec godinama i gledam meceve.ove godine sam gledao preko 10 trabzonovih i Song je bio standardan i i dalje igra odlicno,zivotinja je kao i ranije!Njegova cena za nepoznanike je 5,5 mil evra,moze se porveriti na transfermarket.de i jos par sajteva...ali bi ga Vojvodina u najboljem slucaju kupila za 2,5mil!Zar mislite da takva igrac,najveca legenda u istoriji Kameruna i zna se gde je se igrao moze da se kupi za 300 000 kako je neko ovde rekao :D ,to je smesno!
Drugo dovesti igraca sa takvom reputacijom u Srpsku ligu koja je na rang listi liga 20 mesta ispod Turske je smesno!
I ljudi koji pricaju da Song nema gde pa ce doci u vojvodinu je jos smesnije,ima on itekako ponude mnogo vecih klubova da ne navodim sad...olembe je realan transfer on je i u Kajzeriju bio rezerva.A Song jeste doveden u Galatu za 1,5mil ali mu je posle osvajanja 2 titule i igranja u takvom glubu znatno nabilo cenu,a Trabzon je po snazi 4 klub turske tako da mu cena nije nesto mnogo pala!Cisto da se zna ispod 2,5 mil ZNAM Trabzon ne bi pustio njega...a i to je naucna fantastika dovest njega budimo realni!
oduzio sam ali to je to....mozd aneko i procita :)

A sto se tice igraca Ollembe i Batak to je vec realnije i oba su odlicna za nasu ligu cak je Batak igrao za Ankaraspor koji je ove godine bio u vrhu tabele...Bilo ko od ove dvojice da dodje bilo bi fantasticno a Vojvodina ce biti sigurno ispred ocajen Zvezde e sad titula...Stepi je tu da se pobrine za to
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Commendatore wrote:E ovako...ja pratim Tursku ligu vec godinama i gledam meceve.ove godine sam gledao preko 10 trabzonovih i Song je bio standardan i i dalje igra odlicno,zivotinja je kao i ranije!Njegova cena za nepoznanike je 5,5 mil evra,moze se porveriti na transfermarket.de i jos par sajteva...ali bi ga Vojvodina u najboljem slucaju kupila za 2,5mil!
Ovo uopste nije tacno. Na tranfermarketu pise i da Moreira vredi 4,5 miliona, pa iako igra odlicno ne bi se mogao prodati ni za 4 puta manje. Cenu mozes tamo i sam prepraviti ako hoces. Tako da cena od 5,5 miliona nije za "nepoznanike", nego za one koji veruju u sve sto pise na škart sajtu transfermarkt.
Drugo dovesti igraca sa takvom reputacijom u Srpsku ligu koja je na rang listi liga 20 mesta ispod Turske je smesno!
I ljudi koji pricaju da Song nema gde pa ce doci u vojvodinu je jos smesnije,ima on itekako ponude mnogo vecih klubova da ne navodim sad.
Slažem se. Ne kontam ljude (mada kod nas nije bilo takvih komntara), koji odma sve pljuju. Kao propao je, nagojio se, pa nema gde drugo, nego bas kod Batice. Mi u svakom slucaju ovako poznatog igraca jos nismo imali.
Last edited by Klokotnicka_bitka on Wed Jul 08, 2009 12:43 pm, edited 2 times in total.
NUR NOCH RABREN!
Post Reply