Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2130
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ovaj tekst je uvreda za sportsko novinarstvo.

Bukvalno tekst kao da je pisao navijac zvezde iz cetvrtog razreda, za domaci zadatak kod uciteljice.
1892
Posts: 1098
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

N13 wrote: Wed Jul 19, 2023 9:28 am Ovaj tekst je uvreda za sportsko novinarstvo.

Bukvalno tekst kao da je pisao navijac zvezde iz cetvrtog razreda, za domaci zadatak kod uciteljice.
Ma nije 😁

Crvena zvezda od dolaska Zvezdana Terzića na mesto generalnog direktora kluba forsira politiku da iz Srbije dovede sve najbolje fudbalere. Nešto slično radi i Bajern u Nemačkoj, koji je dominantan u Bundesligi više od decenije.

Prema proceni sportskog sektora Crvene zvezde Uroš Kabić je najtalentovaniji fudbaler u Superligi, sa izuzetkom mlađarije ponikle u Ljutice Bogdana,koja je već u prvom timu.



Ko od jutros još nije išao u WC samo nek pročita ova dva pasusa.
Come on you Reds!
Cane
Posts: 1127
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Tekst je kombinacija ogavnosti i imbecilnosti i kao takav se savršeno uklapa u ostale stvari koje objavljuje taj tzv medij, a takođe je prikladan za bar 90% mentalnog sklopa navijača i simpatizera ovog pomenutog domaćeg Bajerna :pegla:
Samo je pitanje ko je naručilac ovakvih budalaština, odnosno s koje strane dolazi, ali rekao bih da ni on po intelektualnim kapacitetima nije daleko od autora ovog nazovi teksta. Ako misli da se ovakvim baljezgarijama pravi prolaz, podiže cena ili šta god onda neka se zabrine za sebe takođe.
Inače, lično ne bih imao ništa protiv da Kabić ode gde god ga neko želi primiti (naravno uz iole pristojno obeštećenje) jer mi se čini da dečko definitivno nema nameru da bilo šta poradi na sebi kako bi napokon počeo ličiti na iole profesionalnog fudbalera. Ne znam šta je njegov problem, ali ovako kako igra kandiduje se za lošiju verziju extratalentovanog Zukića i da ćemo o njemu na sličan način ovde raspravljati i za 3-4 godine. Jako bih voleo da me demantuje i da se konačno uozbilji i posveti fudbalu, ali sumnjam da će se to desiti tako da bi ga ja da se pitam prodao koliko danas svakome ko ponudi bar neku i relativno dobru cifru. Sve je bolje od mučenja koje njemu pričinjava igra, a i svima nama gledanje iste.
Istocno stajanje
Posts: 562
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Meni je najskandaloznija ova recenica: Vojvodina je dovela bez obestecenja Radulovica, pa se sad ocekuje od Vojvodine da uradi isto sa Kabicem.( da ga pusti besplatno u zvezdu)
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Istocno stajanje wrote: Wed Jul 19, 2023 10:45 am Meni je najskandaloznija ova recenica: Vojvodina je dovela bez obestecenja Radulovica, pa se sad ocekuje od Vojvodine da uradi isto sa Kabicem.( da ga pusti besplatno u zvezdu)
Hahahaha oplakao sam kad sam to pročitao… Ko se sve bavi novinarstvom. Što se tiče nas od medija relativno proverene informacije oko kluba imaju Mozzart, Telegraf i Sportal i Dnevnik ali oni ne izbacuju ta transfer nagađanja.
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kako mogu da porede Radulovića koji je bio totalni višak u zvezdi sa Kabićem koji je naš prvotimac i od čije prodaje očekujemo značajan priliv sredstava?
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Izgleda da Kabić želi da pređe u Zvezdu. Zbiljić kaže da je bliži inostranstvu, ali da pregovaraju sa zvezdom samo zato što poštuju i želju igrača.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... zdi/456793
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1223
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Џабе ми очекујемо "значајан прилив средстава" кад ћемо га тешко дочекати једино да Збиља "замаже" очи, реално прошле сезоне једина утакмица вредна помена је против Радничког из Ниша на почетку сезоне, ово остало јако јако бледо уз силне повреде, бледе игре, има ту мало жеље, ал ни близу колика је била пре, припреме тек не вреди коментарисати, продати га ове сезоне, сад ил никад, добити неку лову док се још може уз проценте, свакако имамо у изменама Бараја, Малбашића, Вукчевић је играо против Партизана десно крило, Ковачев ,...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 922
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Само кажеш цена је Митровић плус Шљивић и решено.И овакве небулозе добро дођу да живне форум.
Мислим да је сад главна пажња на Апоелу,до краја прелазног рока има доста,први круг оних сигурних трансфера и отписаних играча је прошао,сад ови што имају више понуда вагају,зато се одужи довођење неког бољег играча,а на крају ће исто бити оних што нису добро калкулисали па се и међу њима можда нађе неко појачање.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Kabić realno ni kod nas ne može biti starter ako misli da će mu u zvezdi biti bar slično grdno se vara… Idi dečko u Italiju uzmi neki solidan ugovor probaj da nešto napraviš, naučiš nešto, ako ne bude išlo onda razmišljaj ovde o povratku i teraj dalje. Ovako iz zvezde možeš možda npr u Borac iz BL i tjt. A iz inostranstva bar možeš sa jačim ex yu klubovima da pregovaraš pa da kažeš da i usled loših igara te čeka neka naša bolja ekipa.

Imaš direktan primer Radulovića…

Mada možda Kabić uzme Tvorzu za menadžera pa mu se neka vrata i otvore :whistler:
User avatar
slanobarac
Posts: 3673
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Želiš u zvezdu?
Srećan put.
I je*i se mali.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2130
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

slanobarac wrote: Wed Jul 19, 2023 12:39 pm Želiš u zvezdu?
Srećan put.
I je*i se mali.
+1

Meni sad potpuno svejedno hoce li otici ili ne tamo. Dovoljno je sto je dao naznaku da bi hteo otici tamo... i da ne ode, utisak nece popraviti.

Imas tu srecu da si jedan od retkih za koga postoje ponude iz jacih liga, i ti i pored toga razmisljas da odes kod cigana. Tamo ces vise pokazati i dobijati sansi nego ovde? Tamo ce publika trpeti tvoje greske i izgubljene duele kao ovde? E moj decace...

To je ono sto sam rekao pre neki dan, kakvu tezinu ima termin 'nasi klinci' i zasto oni imaju veci kredit od drugih igraca? Zasto bi iko pre gledao takve nase klince, nego nekog ko mozda nije nas, ali ipak vise ceni nas dres?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1292
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Nešto mi je sumnjivo: https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... osu/400540
Iskreno ne verujem Zbiljiću, ali ko se na mleko(Ivanić) opeče, taj i u jogurt duva.
vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

По мени или је ово пумпање цене странцима,да се нпр Болоњи покаже интересовање цз,или цз жели да има све што вреди.Реално нема места на клупи код цига,како ће га продати да зараде на њему,са неке позајмице нема шансе.Кабић не може код нас да се избори за место,како ће код њих где играју играчи пар милиона плаћени,са великим платама.Ја у Кабића верујем да може постати играч,ал не код њих где неће играти.
Post Reply