Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ni jedan ni drugi nisu zadnji vezni....
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Voja wrote: Mon Jul 17, 2023 12:18 pm
Deep Purple wrote: Mon Jul 17, 2023 10:38 am Po informacijama koje imam eto i uprava osluškuje mišljenje navijača

Ako ne dođe on verovatno će se opet aktivirati opcija Poletanović, kakav god da je makar je provereni domaći igrač.
:mrgreen:

A Palocevic? Ugovor mu istice u decembru

Image
Moze onda i Nebojsa Kosovic, ugovor mu je do kraja godine.
„Hasta la Victoria Siempre!“
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Par puta sam gledao Javor i ovaj igrač mi je upao u oči https://www.transfermarkt.com/boubacari ... ler/507630
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Stevanović, Paločević, Kosović i Poletanović. Taman da ostvarimo Zbiljinu želju za titulu :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Jul 17, 2023 12:41 pm Stevanović, Paločević, Kosović i Poletanović. Taman da ostvarimo Zbiljinu želju za titulu :mrgreen:
Niko tu nije zadnji vezni i samo bi se ,,gusili" na sredini sa UN i Zukicem.
Od postojecih veznih u Vosi, jos najbolje da zadnji vezni bude Busnic ili Traore. U sustini njih dvojica su ili stoperi ili zadnji vezni, ali obojica istovremeno na terenu. Licno mislim da je daleko bolje Traore na stoperu, a Busnic na zadnjem veznom.
Tu je jos i Milosavljevic u kombinaciji.

Koliko se videlo u ono malo minuta i Jovanovic junior je dobar ofanzivno, jer osvaja prostor na sredini terena, e sad defanzivno je znak pitanja da li moze odgovoriti zadatku za nekih 20-30 minuta na terenu ( prelagan je za duel igru).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Krle wrote: Mon Jul 17, 2023 12:34 pm Ni jedan ni drugi nisu zadnji vezni....
ama ja cim vidim Poletanovic, pomesam vodu i ulje i ne citam dalje... samo trazim alternativu :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Кад већ слушају навијаче полетановића нек не доводе. Дете рођено у Новом Саду, капитен прво одеш у звезду, после одбијеш да се вратиш, ако дође од мене с трибине ће добити шта и заслужује. :shit:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

+1


Nadam se da im poletanovic nece pasti na pamet…


Sta bese s Rodojom?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

A sad Poletanovic hoce u Vosu.
E, pa neka ide u zvezdu. A, nece ga tamo, je li? Bas me cudi, takva igracina i karakterna licnost (ex kapiten).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Au da li je to istinaaa da dovodimo njih cetvoricu? To je vec prica. Prolazimo Apoel, ulazimo u grupu. Stadion krcat, konacno Evropa. Nove tribine, Novi Sad je na nogama.

A onda sam se probudio i udario samarcinu sebi, i rekao koliko ti godina imas da gutas go**a koja ti se serviraju svaki dan kao dorucak u tvom omiljenom klubu.
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Eno opet se javio prijatelj, mada nisam siguran više da li je to onaj pravi ili je nekome dosadno pa samo troluje i prepisuje šta Deep ovde piše.
Kaže da dolazi ovaj iz Konga, da Traore neće da se vraća u Srbiju, Ze Turbo ne odgavara na pozive, pokušavaju da dovedu Medojevića, ali slabo ide, ponavlja da Valakari košta 2,5 miliona i da su neki domaći i bivši igrači izrazili želju da se vrate.
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Veljko Simić u Omoniji.
draganas
Posts: 213
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Transferi

Post by draganas »

Kakva ponuda Valakariju neko se sprda zbog foruma.

Trolčina neka
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Karlsson wrote: Mon Jul 17, 2023 8:44 pm Veljko Simić u Omoniji.
Pa gde na Kipar igrač za ligu petice? Sigurno velika lova, nema druge. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Свјесни су и у Управи да нико није глуп да не види да су продали (за смјешне паре) све што се продати могло, а да су довели ветерана Кајевића и још пар безвезе појачања... изузев Радуловића и да се морају мало прати с тим неким страним именима. Све без плана, наравно.
Од Хамидуа,98% нема ништа.
Не би ме чудило да се окрену странцима из мртве бх лиге, који су играли за шест точених туборга, смјештај и понекад десет у пола с луком.
Post Reply