Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mi generalno imamo jako veliki ofanzivni potencijal. Puno igrača sa golovima u nogama. U ofanzivnoj trećini terena smo sigurno posle zvezde najpotetnija ekipa u ligi. Nama još uvek najveći problem leži u veznom redu. Nadam se da će se i tu završiti kvalitetno pojačanje. Sa Jonathanom i npr Hamidom Traoreom kao akvizicijom u veznom redu bili bi smo zajebani kao kratko ćebe.
Istocno stajanje
Posts: 562
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Jos ove sezone dajem sansu ovoj upravi da uradi nesto, ako i ove sezone ne izborimo grupnu fazu kroz prvenstvo, mogu da se nose zajedno sa svojim bajkama.
Od sezone 2024/25 necemo imati ove privilegije oko evrope, tako da nam je ova sezona poslednja sansa da nesto veliko uradimo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Jul 16, 2023 12:24 pm Mi generalno imamo jako veliki ofanzivni potencijal. Puno igrača sa golovima u nogama. U ofanzivnoj trećini terena smo sigurno posle zvezde najpotetnija ekipa u ligi. Nama još uvek najveći problem leži u veznom redu. Nadam se da će se i tu završiti kvalitetno pojačanje. Sa Jonathanom i npr Hamidom Traoreom kao akvizicijom u veznom redu bili bi smo zajebani kao kratko ćebe.
Kakve su ono zastave i poruke na tw? :o
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Slanobarac

Najave bombi odrešio Zbilja kesu ali sam obrisao tweet treba neko od naših navijača srčku da dobije po ovim vrućinama :mrgreen:

Šalu na stranu to sam napisao zbog insajdera jer smo svedoci da ih ima sve više sa silnim zagonetkama a i kao sprdnja na prelazni rok u košarci blizanaca i silnih “bombi”, poubijaše se na twitter-u.

Posle sam obrisao tweet, neću time da se bavim :)

Trebalo bi da dobijemo dva stranca do kraja prelaznog roka.

Pobićemo se muški sa Apoel-om a ako ih prođemo preuzimamo koeficijent i vrlo lako možemo biti nosioci do grupne faze po preuzimanju koeficijenta.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Samo da stranci nisu sa Balkana...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1224
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Кад би се довели Траоре или неки странац на задњем везном уз Џонатана то би већ личило на нешто, не би се уиграли до Европе сигурно, ал би у првенству личили на нешто

Царевић - Антонијевић - Црномарковић - Траоре - Лазаревић - Траоре - Кајевић - Николић - Чумић - Радуловић - Џонатан

Још би имао солидну ротацију и опције са клупе, Кабић - Малбашић - Барај - Ивановић - Милосављевић - Буснић - Букинац
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Sun Jul 16, 2023 10:40 pm @Slanobarac

Najave bombi odrešio Zbilja kesu ali sam obrisao tweet treba neko od naših navijača srčku da dobije po ovim vrućinama :mrgreen:

Šalu na stranu to sam napisao zbog insajdera jer smo svedoci da ih ima sve više sa silnim zagonetkama a i kao sprdnja na prelazni rok u košarci blizanaca i silnih “bombi”, poubijaše se na twitter-u.

Posle sam obrisao tweet, neću time da se bavim :)

Trebalo bi da dobijemo dva stranca do kraja prelaznog roka.

Pobićemo se muški sa Apoel-om a ako ih prođemo preuzimamo koeficijent i vrlo lako možemo biti nosioci do grupne faze po preuzimanju koeficijenta.
Nismo nosioci do grupne faze. Ako preuzmemo Apoelov hendikep, možemo biti nosioci maksimalno jos u trećem kolu, jer je zreb pre naših utakmica sa Kipranima. Četvrto kolo nismo nosioci 100%.
Kup je nas!
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Jul 16, 2023 10:40 pm
Trebalo bi da dobijemo dva stranca do kraja prelaznog roka.
Ti stranci su morali biti u Sloveniji sa ekipom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

slanobarac wrote: Mon Jul 17, 2023 9:01 am
Deep Purple wrote: Sun Jul 16, 2023 10:40 pm
Trebalo bi da dobijemo dva stranca do kraja prelaznog roka.
Ti stranci su morali biti u Sloveniji sa ekipom.
Nemamo mi pregovaracku poziciju (nismo jaka liga, nismo saudijci, nemamo zagarantovanu grupu) a ima jos 2 meseca do kraja prelaznog roka, bolje ne dovoditi nikoga pre priprema nego bilo koga.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Forza Voša wrote: Mon Jul 17, 2023 9:21 am
slanobarac wrote: Mon Jul 17, 2023 9:01 am
Deep Purple wrote: Sun Jul 16, 2023 10:40 pm
Trebalo bi da dobijemo dva stranca do kraja prelaznog roka.
Ti stranci su morali biti u Sloveniji sa ekipom.
Nemamo mi pregovaracku poziciju (nismo jaka liga, nismo saudijci, nemamo zagarantovanu grupu) a ima jos 2 meseca do kraja prelaznog roka, bolje ne dovoditi nikoga pre priprema nego bilo koga.
Još u januaru je trebalo kontaktirati eventualna polačanja i dovesti pre priprema. Dok se oni sad ne adaptiraju na jezik, trenera, sredinu, igrače... taman za play off superlige. Mislite da slete na Surčin, potpišu ugovor, zaduže opremu i odmah na teren i daju tri komada na prvoj utakmici. :lol:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Eto izbegli smo Makarića, Mudrinskog, Ožegovića, Vukanovića i sl “uhljebe” u ovim fazama karijere.

Stiže Jonathan, ima evropski cv iz jako solidnih liga. Belgija, Švajcarska i Turska, kako će se pokazati to niko ne zna ali eto rizikuje se. Tu su u rotaciji Ivanović koji je perspektivan, Vukić koji je ajde makar iskusan superligaški igrač i doneće širinu napadu i malo drugačiji stil jer je ipak target man. Plus Vukčević koji je tu u slučaju povreda i sl…

Po informacijama koje imam eto i uprava osluškuje mišljenje navijača zato ostaju Traore i trebalo bi da stignu stranci.

Nije laka pregovaračka pozicija zato se i čeka nije sve u novcu.

Sa Hamiduom pregovaramo kao sa Čumićem i Radulovićem koji su na kraju i pristali da nas pojačaju. Mi ne možemo da pariramo novcem konkurentima ali čekamo i strpljivi smo. Ne preplaćujemo silne igrače i ako se prave greške sa Vitasom i sl fudbalerima ali oni dobiju platu po svom renomeu pa se ne pokažu ali ne dobijaju ništa veće ugovore u komparaciji sa onim što plate Tsc ili Čukarički sl fudbalerima.

Sa Hamiduom nit je toplo nit je hladno. Još se ništa ne zna. Ima jako loše iskustvo sa našim fudbalom i ima tu dosta ubeđivanja, garancija i sl. Mogao je do sad da stigne neki domaći vezni ali nije ni blizu tog kvaliteta niti bi išta doneo u dvomeču sa Apoelom pa se eto čeka i pokušava sa boljim igračima kao što je Hamidou. Ako ne dođe on verovatno će se opet aktivirati opcija Poletanović, kakav god da je makar je provereni domaći igrač. Svesni su svi u upravi pa i on sam da će biti dočekan na “nož” ako dođe ali se svi vode tim šta on može da pruži na terenu ako bude stigao a ipak je bolji od svih ostalih domaćih rešenja.

Ona informacija od skoro kako nas je opet odbio nije bila istinita jer ne zavisi ni sve od njega.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Шта ће бити са тим Витасом очигледно да га нико неће ни џабе, он седи у НС и прима плату... Треба спортски директор сад да га исплаћује.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Mon Jul 17, 2023 10:46 am Шта ће бити са тим Витасом очигледно да га нико неће ни џабе, он седи у НС и прима плату... Треба спортски директор сад да га исплаћује.
Po nekim mojim izvorima koje imam iz partizana, čuo sam da su ga kontaktirali i da traže štopera domaćeg porekla.
U kojoj fazi pregovora smo sa njima to ne znam.

Vitas nije trebao na ovaj način da bude precrtan po mom mišljenju ali eto.

O Jonathanu sam čuo da ima veliku želju da se vrati u evropski fudbal. Sviđa mu se što smo klub koji “flertuje” sa pozicijama za evropu.

Ovo nije provereno ali sam čuo da je na Tajlandu imao i jači ugovor odnosnu ponudu ali ipak želja da se vrati u evropu je presudila.

Ozb je “buzdovančina” ako bude igrao kako se očekuje od njega biće ljubimac navijača. Igra na atmosferu.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ajd i to čudo da vidimo. Da se kupi neki igrač, a da nije iz neke šeme i kompenzacije.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 17, 2023 10:38 am Po informacijama koje imam eto i uprava osluškuje mišljenje navijača

Ako ne dođe on verovatno će se opet aktivirati opcija Poletanović, kakav god da je makar je provereni domaći igrač.
:mrgreen:

A Palocevic? Ugovor mu istice u decembru

Image
Image
Post Reply