VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1887
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by CRD FCV »

Bandović: Da sam navijač Vojvodine, bio bih ponosan
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... san/489678
Minja
Administrator
Posts: 2000
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Minja »

И за Вас је Војводина превелик залогај. Да сам навијач Марибора био бих поносан. Растурили су нас данас.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4100
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Red Marquis »

Ovo je bio meč ekipe koja nema plan, nema koheziju, nema taktiku. Sve na neki individualni potez. Ili je Boža epski dunster, ili Boža ne drži svlačionicu. Ili oba, što je isto moguće.
Kad na to sve dodaš sveopšti kukavičluk i luzeraj...dobro smo i prošli.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2484
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Karlsson »

CRD FCV wrote: Fri Aug 16, 2024 1:26 am
Bandović: Da sam navijač Vojvodine, bio bih ponosan
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... san/489678
Piksi 2.0
SlaninarIzNS
Posts: 87
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by SlaninarIzNS »

Ljudi sve je ovo isto...ovo se desilo i prošle sezone. Ispadnemo iz Evrope i dovedu novog trenera počne da pravi rezultatat i onda eto
User avatar
Turija
Posts: 11138
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Turija »

Nisam gledao ni ovu utakmicu. Procitao samo komentare na Forumu.
Godinama istog, doveli su me dotle da ne moram, da ne osecam pripadnost i potrebu. Dovoljno mi je da pogledam rezultat utakmica, samo zbog toga sto me drugi ne interesuju ni toliko. Kritikovan sam na forumu, indirektno, sto ne idem na utakmice, sto ne verujem u kvalitet ekipe, da sam pesimista, a ustvari samo realno gledam na situaciju.

Nisu oni luzeri, oni jednostavno ne znaju - i to svi u Klubu. Nedorasli Vojvodini.

Sta dalje?
Sasvim je svejedno. Bice, jos dugo, isto. Dok ne dodju ljudi koji vole Vojvodinu, nema od Vose nista. A, dok se to ne desi, mozda se i ugasi? Zvanicni razlog ce biti dugovanje.

Da bi dosli ljudi koji vole Vosu i Novi Sad, Vosa mora da ispadne iz najviseg ranga, pa mozda i nize i krene se sve ispocetka.
Kako je rekao Mika Antic: za Vojvodinu cu navijati i u podsavezu.
Tada cu navijati, kao nekad. Ovo sada je Trgovacki. Trguju sa svemu ( igracima, trenerima, emocijama navijaca, ugledom...) pod brendom velikog kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1158
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by naseljekolumbija »

Поздрав за све губитнике у клубу
Лепо сте испали
User avatar
Turija
Posts: 11138
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Turija »

Da dodam.
Trenutno, do kraja prelaznog roka, jedino resenje je Mandaric, a da svi sadasnji daju ostavke, pa sta bude. Da se formira sve organizaciono novo u Klubu.

Mandaric ima novce, ne ovde, ima iskustvo fudbalsko i poslovno, i verujem da ne mora da slusa sta mu govore, a i da vise voli Vosu, od svih trenutnih.
To je neki novi pocetak, pre onog najtezeg. I, mozda, nacin da se takav izbegne?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
:)
Posts: 569
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by :) »

Pre ce biti Boske > Mandarić

:oops:
kuzma liman
Posts: 587
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am
Location: Kraków

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by kuzma liman »

Turija wrote: Fri Aug 16, 2024 7:22 am Da dodam.
Trenutno, do kraja prelaznog roka, jedino resenje je Mandaric, a da svi sadasnji daju ostavke, pa sta bude. Da se formira sve organizaciono novo u Klubu.

Mandaric ima novce, ne ovde, ima iskustvo fudbalsko i poslovno, i verujem da ne mora da slusa sta mu govore, a i da vise voli Vosu, od svih trenutnih.
To je neki novi pocetak, pre onog najtezeg. I, mozda, nacin da se takav izbegne?
Ja ne kontam šta ti očekuješ da on uloži svoje novce u klub ??? Druže moraš biti teški debil da bi to uradio ako nemaš udeo u vlasništvu kluba.
Sve dok FKV nije AD piši propalo. Pošto u ovoj državi (ako se Srbija može jednom nazvati) već 20 kusur godina neće da uvedu famozni "zakon o sportu" jedini način da se stvari postave na svoje mesto da se krene ispočetka.
Osnovati novi klub na zdravim temeljima sa vlasničkom strukturom i gurati iz najniže lige iz sezonu u sezonu.

Ma jebeš sve ovo godinama pokušavam da presečem i počnem da pratim Wislu posle sinoćnjeg meča mislim da sam presekao.
Jebeni poljski drugoligaš igra playoff a mi ga pušimo na šta je ova napredna Vojvodina spala...
Savcic Luka
Posts: 591
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Savcic Luka »

Turija wrote: Fri Aug 16, 2024 6:52 am
Da bi dosli ljudi koji vole Vosu i Novi Sad, Vosa mora da ispadne iz najviseg ranga, pa mozda i nize i krene se sve ispocetka.
Kako je rekao Mika Antic: za Vojvodinu cu navijati i u podsavezu.
Tada cu navijati, kao nekad. Ovo sada je Trgovacki. Trguju sa svemu ( igracima, trenerima, emocijama navijaca, ugledom...) pod brendom velikog kluba.
Turija, ovo je istinito na više nivoa, samo lakše je Dunavu prokopati novo korito, nego staro pomeriti, tako da mi to gledati nećemo, a sumnjam i da će naša deca to dočekati.

Za Božu sam izveo zaključak prošle sezone koji se svede na to da meša ćirilicu i latinicu i iza toga i dalje stojim. Može se tu nešto pročitati, ali nikada to neće biti ni priča, a kamoli roman.
Što se tiče njegovog odlaska sada i dalje nisam za to jer nije on suštinski krivac, već onaj ko je doneo sportsku i upravljačku, ali pre svega sportsku odluku da mu se produži ugovor pred kup, a nije sačekao analizu kraja sezone. E to ime i prezime treba da ode iz kluba ili više njih. Boža radi najbolje što ume i koliko ume.
Ta odluka nas je zacementirala jer sa njim bolje od ovog ne može. I taj koji je doneo tu i takvu odluku neće doneti novu i bolji jer pogrešno razmišlja.

U skladu sa tom odlukom, takve su bile i odluke igrača na terenu, jedno 70% pogrešnih i to onih koji bi trebali biti lideri i motor ekipe. Po meni je to izgubilo ovaj dvomeč, plus ostale pomenute stvari.

I Božidare Bandoviću pošto nisi navijač Vojvodine nemoj govoriti da li bi navijač trebao biti ponosan, malo vredja i boli. Drži se haiku stila i ne širi mnogo, bolje po sve, a najviše po tebe.

Atmosfera dobra.
Istocno stajanje
Posts: 610
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Istocno stajanje »

Znao sam da cemo opet prokockati sansu. Ne, nije ovo uklet klub, samo ga jako losi ljudi vode.

Otvori ti se da dve godine trece mesto vodi u grupnu fazu, ti to ne iskoristis. Dobijes i trecu sansu kroz povoljan zreb, ma, toliko o sanjanju o Evropskoj Vojvodini.

Kako ni trenera ni upravu nije sramota? Jos nas zezaju kako treba da budemo ponosni???!

Sto se mene tice, ne zanima me vise nista dok su ovi u upravi.
Zelim im prazne tribine.

Necu vise pisati ni na forumu, nema svrhe.
Uprava napolje!
draganas
Posts: 251
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by draganas »

gospodinFKV wrote: Thu Aug 15, 2024 11:56 pm
Rabba wrote: Thu Aug 15, 2024 5:08 pm
gospodinFKV wrote: Thu Aug 15, 2024 4:40 pm Kada pricamo o tim ''sad i ko zna kad'' utakmicama,
Problem je što ova tekma sa Mariborom nije sad i ko zna kad...
Ja sam govorio o tekmi sa Ajaksom, Sampdorijom, Bursom, itd.
Prethodnih X postova sam rekao da su Maribor i Djurgarden pravo merilo i test za ovu ekipu, jer ako pricamo o iskoraku, ove ekipe se moraju pobediti. Isto tako sam rekao da trenutak za smenu nije poraz od TSC-a, vec ispadanje od Maribora.
Shodno tome, da se ne ljudimo...svi odreda. Mars u pi**u materinu.
I
Morao sam malo da prosetam prvo, da ne bih zavrsio banovan na forumu. Nisam svakako planirao da ih vredjam na osnovu fizickog izgleda i da napadam licnosti, ali cu reci jedno, koliko-toliko u granicama lepog ponasanja i pravila foruma - vi ste najgrdje je*ene luzercine koje sam ikada gledao u dresu Vojvodine. Bez preterivanja. Najobicnije bete, kojima je sreca u nesreci to da za nijansu bolje pikaju loptu od neke bete iz tipa Zeleznicara, pa nosite ovaj sveti grb. I zbog toga se ljudi poput Koste Hadzija prevrcu u grobu. Moja je jedina greska to sto sam, po ko zna koji put, verovao da ste nesto vise. Niste. Vi ste fudbalski kusur.

Vidjao sam dobre ekipe bez srece, lose ekipe sa srecom, razne kombinacije istih, ali ovakav festival najobicnijeg pegla mediokriteta nikad nisam video.

Da se razumemo, u ovoj drzavi je sve kvalitetno i na mestu marginalizovano, a normalizovano da budes mrtvi prosek, bez licnosti, zelje i stava. U svim sferama drustva, od glave do repa ove trule smrdljive lesine. Zato nisam iznenadjen. Jesam besan kao ris, i bicu besan, jer od ovih go*ana ocekujem da se izdignu iz tog medokriteta. Makar na sekund. Nekim potezom, da li na terenu ili, ne daj boze, van njega. Da makar sa modikumom ponosa ponesu ime ovog kluba...ali ne. To se ne moze ocekivati od luzera. Luzera koje je ova blatustina od drustva stvorila.

Malo cu da porazmislim o tome, mada mi se cini da je ovo drvo, u koje smo se ovoga puta zakucali nakon sto smo se ''ugledali i okomili se'' na neki cilj, bilo ono drvo posle kojeg cu da kazem ''dosta je''. Zivim na dve stanice od jednog od najgotivnijih klubova na planeti. Zasto ja, koju pi**u materinu, ovo sebi radim, i zasto svoje zivce i svoj zivot trosim na ljudski i fudbalski kusur koji vec godinama obitava u klubu kojim su me preci prokleli.

Smanji malo sa ovim stvarima. Mozemo biti nezadovoljni, ali ovo prevazilazi sve moguce granice sto lepog, sto normalnog ponasanja.

Admini???
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4375
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by Rabba »

draganas wrote: Fri Aug 16, 2024 8:15 am Smanji malo sa ovim stvarima. Mozemo biti nezadovoljni, ali ovo prevazilazi sve moguce granice sto lepog, sto normalnog ponasanja.

Admini???
Ne bi po tvom pisanju čovek rekao da si sposoban za dobru šalu. Vidiš da možeš i nije teško.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ValarMorghulis
Posts: 6
Joined: Fri Aug 25, 2023 6:07 pm

Re: VOJVODINA - Maribor, četvrtak 20h (1:2 prvi meč)

Post by ValarMorghulis »

Ponasanje Petrovica kad je dao gol u penal seriji - seljacko, dzibersko, na kraju mu igraci Maribora sve vratili, doduse, vise publici nego njemu. Naravno, nigde ga nije bilo na kraju. Nikolic debil, nasi igraci prva dva penala sutirali desno dole, golman isao levo, i dodje lik treci penal hoce desno dole. Naravno da ce jedan penal da odbrani tom logikom. Veliko razocarenje. Dobro smo i stigli do penala, ceo mec nasi crni igraci (nikakav rasizam) salju neke rizicne lopte, kasne sa ispucavanjima, onaj ode dribla pa izgubi loptu pa pukne kontra.
Post Reply