Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

SIVA EMINENCIJA wrote:Svi imaoci sezonskih karata za istocnu tribinu naseg stadiona , u sezoni 2009/10 moci ce da utakmice protiv komunistickh kreatura posmatraju sa zapadne tribine .
West Side evo ti odgovora od proverenog izvora...
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
fruskogorac
Posts: 200
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Predlog ...

Post by fruskogorac »

Drago mi je sto je Marketing NASE VOSE poceo da radi. I odmah cu reci da imam puno poverenje u damu(e) i sve ostale koji su zaposleni u ovoj sluzbi Kluba. Nista se nije "rodilo" preko noci. Korak po korak, "strpljen - spasen" i rezultati ce biti vidljivi. Nisam siguran da je onaj austrijanac reklamirao vino na Press konferenciji u Becu ali Klub, Stepi, igraci ... javno dobili zahvalnicu. Pred utakmicu sa austrijancima izasao neki bilten. Drago mi je kada vidim ponovo reklamu na stadionu dnevnog lista "Dnevnik". Isto vazi i za oglasni prostor u najvecoj novinskoj kuci u ovom delu Srbije. Obraduje me kada dama na Engleskom jeziku predstavi i pozeli dobrodoslicu "nasem" strancu ... SOS TV zabelezila Stepijev rodjendan, sportski dnevni list "Sport" se trudi da bude uz NASU VOSU, novinari "dobili druzenje" sa fudbalerima, strucnim stabom ...
A sada par "filozofskih" predloga:
1. Pre par godina g - din Viki (Vislavski ) i novinari pokrenuli casopis "Moja Vosa". Vredi pokusati nesto slicno,
2. Uz ulaznicu ( nije bitno da li je za jednu utakmicu ili sezonska ) deliti zastavicu, amblem, znacku, privezak ... NASE VOSE,
3. Takodje pred utakmicu podeliti crvene, bele balone,
4. Mi sa ovog foruma da pokrenemo neki bilten, novinu od par listova,
5. Pokrenuti pricu o maskoti Kluba,
6. Na sadasnjem semaforu pred pocetak svake utakmice nekoliko puta ponoviti sliku grba NASE VOSE sve uz himnu, glavnu pesmu Kluba,
7. Uraditi CD / DVD pred svaku sezonu ( ne duze od 20 - 25 minuta ),
8. Ono sto je vec uradjeno, obuci gledaoce,navijace u crveno - bele dresove,
9. Nastaviti sa praksom dodele pehara najboljem igracu, strelcu ...
10. Uspostaviti saradnju sa velikim evropskim, svetskim klubovima i na polu sezoni i na kraju sezone odigrati prijateljsku utakmicu
...

Eto necu vise da vas umaram. Mali dasak inspiracije mi dosao. Izvinjavam se ako sam bio nerealan, dosadan ...
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

ма треба нам под 1 један шоп у центру са свим Вошиним реквизитима и битним и небитним, и дресови и шоље и привесци и лопте, ма било који сувенири са нашим грбом, неозбиљно је да само Фирма производи и снабдева цео град Вошиним производима, ја не знам да ли клуб планира нешто по том питању, али званична клубска продавница нам је неопходна уколико хоћемо да и дефинитивно Војводина буде једини клуб за који Новосађани навијају.
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

dapokalypto wrote:
SIVA EMINENCIJA wrote:Svi imaoci sezonskih karata za istocnu tribinu naseg stadiona , u sezoni 2009/10 moci ce da utakmice protiv komunistickh kreatura posmatraju sa zapadne tribine .
West Side evo ti odgovora od proverenog izvora...
Hvala. Izgleda da cu morati da menjam nick.
:D
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Modernista
Posts: 14
Joined: Wed Aug 26, 2009 2:01 am
Location: U redu za posao

Post by Modernista »

Postoji vec fanzin Huk sa severa trenutno ima 4 broja a 5 je koliko znam u pripremi . Zvanican sop f.k. Vojvodina u Novom Sadu tesko da ce mo docekati u skorasnje vreme , to jeste zelja svih nas navijaca Vojvodine ali sam ja veliki skeptik po tom pitanju . Dok cekamo oficijalni sop f.k. Vojvodina ukoliko ima zaintresovanih navijaca na ovom sajtu ja bih dao predlog da se dogovorimo ako ima zaintresovanih pa da odstampamo sobne zastave f.k. Vojvodine sa grbom kluba i nekim natpisom .Zastave bi bile standardne sobne velicine sa grbom kluba . Ako ima zaintresovanih dobro bi bilo da nas se skupi sto vise pa da nadjemo neku stampariju koja bi to radila po pristojnoj ceni. Dakle zaintresovani pisite , postavite nacrt ukoliko je neko vec imao nekih nacrta kako bi to moglo da izgleda pa da skupimo pare i radimo .
pozdrav
Samo Borbeno !
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

ja sam za te zastave!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

WestSide wrote:
dapokalypto wrote:
SIVA EMINENCIJA wrote:Svi imaoci sezonskih karata za istocnu tribinu naseg stadiona , u sezoni 2009/10 moci ce da utakmice protiv komunistickh kreatura posmatraju sa zapadne tribine .
West Side evo ti odgovora od proverenog izvora...
Hvala. Izgleda da cu morati da menjam nick.
:D
Ne sitnicari oko jednog spejsa :D :D :D
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Juce u gradu nabasah u Zmaj Jovinoj u nekom malom pasazu na suvenirnicu i kad ono tamo za divno cudo zastavica za retrovizor ali dosta lose uradjena, nastampan i plastificiran karton, grb sa jedne strane a sa druge cini mi se nesto od Red Firma, sa lavovima neka kombinacija.. i jos uz to i nadjoh svileni sal ali skroz gurnut u dno vitrine, jedva ga vidoh.. A sad glavno, na najvidljivije mesto su stavili zastavice bg blizanaca i to sve pored grbova nasega grada i keramickih figurica sa Vojvodjanskim motivima.. Stvarno vise ne mogu da verujem dokle seze ljudski bezobrazluk i nevaspitanje..
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

dapokalypto wrote:
Ne sitnicari oko jednog spejsa :D :D :D
Aaa... Ne, nisam na to mislio... Nego morace da bude EastSide... :D
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nadam se da mi neće biti zamereno da ovo postavim kao primer dobrog marketinga...

Đacima besplatan ulaz na Marakanu
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da će ulaz na meš sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca biti besplatan za sve učenike osnovnih i srednjih škola u Srbiji.

Meč četvrtog kola Jelen Super lige Srbije igra se u subotu od 19 sati, a učenici će na stadion moći da uđu uz đačku knjižicu, na kapiji 16, na istočnoj tribini.

"Ova akcija je poklon fudbalskog kluba Crvena zvezda svim zvezdašima kojima je 1. septembra počela nova ili prva školska godina", navodi se na zvaničnom sajtu Zvezde, trenutno četvrtoplasiranog tima srpskog prvenstva.

Klub je saopštio i da će u subotu ujutru u prodaju biti puštene karte za meč sa Metalcem. Ulaznice se mogu kupiti na blagajnama Marakane od 11 časova i to po ceni: sever 200 dinara, istok 300 dinara i zapad 400 dinara.
Oživite fer tribinu!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Minja
Administrator
Posts: 2015
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

dapokalypto wrote:Stvarno vise ne mogu da verujem dokle seze ljudski bezobrazluk i nevaspitanje..
Ko nama brani da stavimo suvenire u BG prodavnice? Prica je ispricana 1000 puta. Vlasnike interesuje profit, a bg suvenire mogu da pronadju na svakom koraku i to je ta matematika. Onog momenta kada im nasi suveniri budu dostupni po isplativoj ceni, bice i na policama i u vitrinama i na vratima i gde god se okrenes. Jos ako ih ljudi budu kupovali.... svi ce da navijaju za Vojvodinu :wink:
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Mislim da stvari nisu tako jednostavne i da, u suštini, u svemu tome ima mnogo nefudbalskih (i nemarkentiških elemenata).
Navijač Vojvodine neće razbiti izlog (i demolirati lokal) kad vidi blizanačka obeležja.U suprotnoj situaciji, to je sasvim realno očekivati.Gotovo sigurno. A trgovci, jednostavno, neće da rizikuju (štetu).
Kada ovde pravdu, u svojim rukama, bude držao zakon, a ne brojniji i jači, tek onda će početi da nam bude bolje.Ne samo u fudbalu, već i u životu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Turija wrote:Mislim da stvari nisu tako jednostavne i da, u suštini, u svemu tome ima mnogo nefudbalskih (i nemarkentiških elemenata).
Navijač Vojvodine neće razbiti izlog (i demolirati lokal) kad vidi blizanačka obeležja.U suprotnoj situaciji, to je sasvim realno očekivati.Gotovo sigurno. A trgovci, jednostavno, neće da rizikuju (štetu).
Kada ovde pravdu, u svojim rukama, bude držao zakon, a ne brojniji i jači, tek onda će početi da nam bude bolje.Ne samo u fudbalu, već i u životu.
Cekaj, oces da njih ima vise u nasem gradu?
Ne verujem da bi se to desilo kad bi postojao oficijalni shop FK Vojvodina.
Volem Vošu!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Navijač Vojvodine neće razbiti izlog (i demolirati lokal) kad vidi blizanačka obeležja.U suprotnoj situaciji, to je sasvim realno očekivati.Gotovo sigurno.
Ne znam gde ja zivim,ali cu ti reci da je moje misljenje da svim navijacima i Zvezde i Partizana puca ona stvar za obelezjima Vose u izlozima.
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Treba poraditi malo na tim stvarima,ali mislim da ti suveniri i nisu toliko presudni,uostalom mi nikad i nismo na takav nacin privlacili masu,a i tesko cemo,nismo mi blizanci vec imamo neki svoj poseban smek.Mi smo neka avangarda i ljudi ce bas iz inata dolaziti da navijaju za Vosu,ali ima i dosta lokal-patriota,tako da ja za nove navijace ne brinem(i Firma svoje odlicno radi),ali ipak da bi smo napravili krupniji korak napred trebaju nam pre svega dobra igra i dobri rezultati.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Post Reply