Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1295
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by MiSmoFKV! »

Nas Murinjo wrote:- Mi tek treba da prođemo Velšane, a da bismo to uradili, moramo dobro da odigramo u revanšu. Juče je odigrano samo prvo poluvreme i zato ne mogu preterano da komentarišem utakmice za koje tek treba da se izborimo. Dinamo i Sent Patrik’s su mogući protivnici Vojvodine i Konah’s kija, a ne samo Vojvodine i to moramo da imamo na umu. Jasno je da su to dva jako kvalitetna tima, sa budžetima koji su 50 puta veći od našeg, ali ukoliko eliminišemo Velšane i prođemo u treće kolo, verujem da ćemo imati šta da pokažemo. Fudbal priznaje jedino teren, a mi smo u dobroj formi i verujem da ćemo, ako prođemo dalje, moći da se nosimo i sa Dinamom i sa Sent Patrik’som – rekao je Lalatović.
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Danilo »

Kako smo mogli ,dobro smo prosli.Idemo na Vuk Rasovica ekipu sa El monirom iz Jagodine.Mozemo igrati s njima ,al prvo da prodjemo Velsane.
Ps.Podrska za Lalata-nema razloga da ga pljujete ,bez para odradio je sve sto sto smo mogli.evropa i dobro za sad guramo
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Karlsson »

Da zaista jel Lalat kriv što su ovi promašivali i nepromašivo? Da su od tih silnih prilika ušle još samo dve niko ne bi spominjao Lalatovića.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Red Marquis »

Karlsson wrote:Da zaista jel Lalat kriv što su ovi promašivali i nepromašivo? Da su od tih silnih prilika ušle još samo dve niko ne bi spominjao Lalatovića.
Jok ja sam kriv. Evo ja bih spominjao.
Te dve nisu ušle jer u timu nema ko čestito na gol da šutne. Nisam ja doveo Ašćerića i Malbašića. Bunkeraši imaju 10 igrača na 20 metara, a ciga pušta da se guramo u sredinu i pokušavamo ušetati u gol kao da smo Barsa. Zašto je dozvolio da pogubljeni Miletić organizuje napade? Jasno je zašto su ga Velšani pustili, ali kad vidiš da niti zna sa loptom niti sme, reci mu da se oslobodi odmah nje, ovako ispada beskorisniji od Zoćevića.

Ne znam koliko je ozbiljna situacija u Minsku, ali ovako po onom klipu mi deluje da su odigrali sličan meč kao i mi, samo što su Irci iz te svoje jedne šanse uvalili gol za razliku od Nomada. Očekujem Dinamo u trećem kolu.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Karlsson »

Pa nije ni on doveo Malbašića i Ašćerića, a iskreno ne vidim ni koji je problem u taktici i postavci pošto je stvoreno toliko šansi i zicera. Problem je bio u realizaciji i ni u čemu drugom. Jednostavno nije htelo. Možemo mi sada pljuvati Trujića za silne promašaje sinoć, ali isti taj Trujić je maltene sam pokopao Bokelj prošle nedelje. Jednostavno nekad te hoće, nekad neće. Valjda će se vratiti sve u trećem kolu.
User avatar
Stexman
Posts: 2619
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Stexman »

U prvom duelu u Minsku domaćin je poveo golom Koritka u 25. minutu, Rašovićev tim je dominirao, imao 18 šuteva, ali su Irci iz jedinog udarca u okvir gola uspeli da poravnaju preko Fagana u desetom minutu drugog poluvremena i odole do kraja.
Evo kako je bilo u Minsku.

Jedini koji ima muda da sutira sa distance od nasih igraca je Zlicic koji ne dobija sansu ili je dobije na kasikicu.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by kuzma liman »

Uf ako izvucemo Minsk momentalno otvaram bolovanje , prejak grad da ne pricam o zenama samo je sve skupo ko da si nemackoj. fudbalski tim im je los i ima mogucnost da se nece igrati u minsku posto im se stadion renovira (mozda je gotovo sada)...Pozdrav iz Varšave
User avatar
Salvador
Posts: 1100
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Salvador »

playmaker wrote:Moj utisak od juce je da smo mi vise sami sebi pravili problem bezidejnom igrom i jurisanjem napred bez glave i bilo kakve ideje.
Konstantno smo se gurali svi u sredinu umesto da ih razvucemo na krila, prevashodno mislim na drugo poluvreme...

I pored svog ludila imali smo barem 4 100% sanse..
Moram dodati da smo se svakakvih nagledali na Karadjordju ali ovi Velsani su stvarno dno dna, nikada nisam nesto slicno video na ovom nivou takmicenja.

Sto se tice narednog protivnika, dobro smo prosli ali realno mi nema sta da trazimo i playoff-u, ispod prosecna smo ekipa nazalost.

Za ok ekipu fale nam napadac, stoper i trener. :idea:
Potpisujem do reči!
Beonic wrote: Ma ja ne znam sta se mi tripujemo, samo klinci da se uvedu u stroj polako i neke strvine ostavljaju na klupi i bice sve ok.
Za to "samo" ćemo malo duže pričekati.

Inače se slažem da smo po svoj prilici dobro prošli sa žrebom, Minsk igra prilično sličan fudbal kao i mi, pa cenim da su šanse otprilike podjednake.
Sa druge strane, za 4. kolo i neku ozbiljniju ekipu nemamo šta da tražimo sa ovakvom taktikom i sastavom .
Naravno, voleo bih da se varam i da se desi neka promena, ali setimo se da ciga još od zime svira istu pesmu i vrlo slabo uči na greškama.
User avatar
Turija
Posts: 10864
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Turija »

playmaker wrote:Moj utisak od juce je da smo mi vise sami sebi pravili problem bezidejnom igrom i jurisanjem napred bez glave i bilo kakve ideje.
Konstantno smo se gurali svi u sredinu umesto da ih razvucemo na krila, prevashodno mislim na drugo poluvreme...

I pored svog ludila imali smo barem 4 100% sanse..
Moram dodati da smo se svakakvih nagledali na Karadjordju ali ovi Velsani su stvarno dno dna, nikada nisam nesto slicno video na ovom nivou takmicenja.

Sto se tice narednog protivnika, dobro smo prosli ali realno mi nema sta da trazimo i playoff-u, ispod prosecna smo ekipa nazalost.

Za ok ekipu fale nam napadac, stoper i trener. :idea:
Slažem se, potpuno.
Nemojte da se zavaravamo, juče ništa nije valjalo, od taktike, sastava, igrača do energije na terenu.
Maksimović je jedini pokazao pravu želju, na kraju, na njegovo dodavanje je i pao taj srećni gol (ne bi ga nejaki paločko dao 100%, da nije Velšanin napravio lob putanju šuta).
Sve šanse što smo imali su plod grešaka velških amatera, a naši profesionalci su ih amaterski promašivali (protiv nas se svaki golman istakne, ako nas ne ,,ukenja", pošto šutiramo jako u njega ili mlako blizu njega).
Meleg se samo klizao, Paločko sam sebe zabavljao i driblao i nas i njih, Kordić umalo iz ničega da im stvori šansu, Puška prespor, premlak i nizak za stopera (sreća što je onaj njihov c-for još sporiji), Miletić ne zna šta je (stoper, bek ili organizator igre :rolll: ) , Antić ni blizu tekme protiv Bokelja, a o Malbašiću nemam reči, Trujić kako ga krene (solidan ili očajan - nisu ga crni džabe precrtali).
Trener: sastav, taktika, izmene :frown: još se svađa sa zapadnom tribinom.Čoveče, ljudi su platili 500 dinara, a šta su dobili za to u meču protiv jedne amaterske ekipe?Nijedan fudbalski, ni rezonski, potez od naših plaćenih aktera na terenu.Uvodi se najperspektivniji igrač Vojvodine 10 minuta pre kraja utakmice u kojoj ne znaš ko je od koga gori.I sada slučajni gol očajnog Paločevića treba da anulira sve propuste i da se slavi?
Daleko smo mi (još uvek) od Dinama ili Sent Patrika, tj trećeg kola.Trebace nam mnogo sreće u Velsu - kad nas pritisnu i nadtrče domaćini pred 1500 navijača.Samo da ne izgledamo mi tamo, kao oni ovde.Njihov trener nas kao hvali, ali to je zamka.Video je on dobro koliko vredi ova naša družina.
Bez obzira na sve, voleo bih da prođemo u treće kolo, jer sramota je za Klub i Grad da, pored tako srećnog žreba, ne stigne do trećeg kola kvalifikacija, praznih tribina u Minsku ili ,,visoke" trave u Irskoj (a mi ćemo njih na tehniku, kao što smo velške amatere - zar ne?).
PS
Zašto nema Perića, V Kovačevića i Zličića u prvoj postavi?Čemu ove ,,egzibicije" i tvrdoglavost - da ne kažem bezobrazluk?Inaćenje će nas preskupo koštati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4314
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Milan »

Palocevic slucajno dao gol? Nemoj tako, lepo na snimku kaze da je prebacio golmana :rolll:


Sasa1969 wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=NgRhmGmi4iw[/video]

Pohvalio bih momka koji je vodio konferenciju. Ako se ne varam, on nam vodi FB profil i autor je onog lepog teksta od prosle godine. Vidi se da se trudi da sto profesionalnije obavlja svoj posao. Jedna od retkih svetlih tacaka...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Beonic »

Milan wrote:Pohvalio bih momka koji je vodio konferenciju. Ako se ne varam, on nam vodi FB profil i autor je onog lepog teksta od prosle godine. Vidi se da se trudi da sto profesionalnije obavlja svoj posao. Jedna od retkih svetlih tacaka...
I ja bih uputio pohvale momku i zamolio ga da ostane uz nas zato sto je jedna od retkih profesionalnih tacaka u klubu. :thankyou:
Zapalo mi samo za uho sto nije hteo da prevede da smo zasluzili dva penala koja nisu sunjena, ali valjda nije hteo da ljuti trenera koji je i dalje mislio da posle one sramote zasluzuju ikakav fer-plej. :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4314
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Milan »

Bez hvatanja beleski je jako tesko zapamtiti sve iz trenerovog dugackog monologa. Pogotovo ako lice nije profi prevodilac...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10864
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Pohvala momku i sa moje strane, a sramota za novinare. Odmereno, profesionalno i kulturno je vodio konferenciju. Dobro je sto nije doslovce preveo izjavu prenervoznog Lalatovića.
Zaista je Voja u pravu da se trener gostiju začudio da nema nijednog pitanja. Voša i mediji koji je prate samo po službenoj dužnosti su za verovali ili ne. Naša bruka, eto, odlazi i u Svet. Da nije ovog mladog momka - katastrofa. Spasao je sve sto se spasti moglo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by slanina »

Pitanje da l i i znaju da sroče pitanje na engleskom , ko sve radi ko novinar ne bi me čudilo. :deal:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay 1:0 (0:0)

Post by limanfkv »

Ja ne verujem koliko nas zreb sere. Opet smo dobili najlakseg protivnika ko god bude od ova dva kluba.

Sto se tice ove tuge od utakmice, treba reci i da ovima nije igralo 3-4 igraca iz prve postave. Kakvi su pojma nemam, ali tesko da su gori od ovih. Precizni Trujic, vidljivi Malbasic i rezonski Babic moraju da rese sledecu utakmicu.
Locked