15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

:lol: , спаковали смо отказ кристићу! ЈОш један тренер жлезде ког смо послали на биро за запошљавање!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

podbara wrote::lol: , спаковали смо отказ кристићу! ЈОш један тренер жлезде ког смо послали на биро за запошљавање!
Не знам шта нам је, прелази нам у навику :lol:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Izveštaj sa zvaničnog Sajta:

Image
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Pretera ga sa 1000 firmasa, ali "nakon pobede Partizana nad Arsenalom" :lol: :lol: :lol:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Текстови са званичног сајта су све лепши и лепши за читање, да ли се нешто променило на боље коначно, или се ради о подилажењу навијачима да би читали оно што желимо? Мислим да ћемо сазнати после прелазног рока, тј на пролеће кад почну утакмице!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Iznenađen sam činjenicom da ovakav tekst stoji na zvaničnom sajtu, ali moram reći da mi se sviđa. Verovatno je isti čovek i autor onog prethodnog takođe "provokativnog" teksta koji je bio na našem zvaničnom sajtu. Svaka čast, dokle da se ćuti, treba načeti te teme. Stalno se u ovom našem fudbalu svi problemi guraju pod tepih, valjda će i tome doći kraj.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Izveštaj i konstantacije sa utakmice su potpuno realani. Sve što smo doživeli na Čmarakani (najvećoj srpskoj rupi) je opisano. Posebno mi je drago što je realno analizirano sudjenje Veselinovića, koje je bilo sramno.
Očekujem da i u narednom periodu čitamo ovako kvalitetne i objektivne najave i izveštaje sa utkmica.
PS navijača Voše je bilo bliže 1000 nego 500!
DAJ GOL!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Zaista se nešto menja u delovanju naše uprave, a nadam se i u razmišljanju.Tako treba pre svega nastaviti, ima tu puno posla.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Znam da ce me verovatno mnogi lincovati sada zbog ovoga :lol: ,ali mi se cini da smo se mozda ogresili malo o Lazetica...nakon,jedno 25-tog gledanja golova sa utakmice (uzivam u onom HUKU posle naseg drugog gola :D ),sve mi se manje cini da je Lazetic direktni krivac za Reljicev gol..cela postavka kod tog prekida je kriminalna i pitanje je gde se izgubio jedan nas igrac (ne mogu da procitam broj),koji je stojao na 5m od gola i cekao loptu na drugu stativu..mislim znam gde je,naivno je krenuo na prvu stativu,gde je vec bilo 5 nasih na 4 njihova...To ne oslobaca Lazetica krivice za lose postavljanje,ali baca novo svetlo na tu situaciju! :wink:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Zmago, u pravu si. Ali ne za Lazetica, vec da cemo te lincovati ako nastavis da nas u to ubedjujes :D
Io odio Belgrado
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Red Marquis wrote:Zmago, u pravu si. Ali ne za Lazetica, vec da cemo te lincovati ako nastavis da nas u to ubedjujes :D
hehheheheh :D :D :D
Da se razumemo,ne mirisem ga ni ja,sta vise,poprilicno ga ne volim ,ali uvek sam tezio nekoj realnosti i istini, a dosta dugo sam i igrao fudbal,pa valjda imam pravo da iznesem i svoje "strucno" :roll: misljenje! :D
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

ZmagoNS wrote:uzivam u onom HUKU posle naseg drugog gola :D
I ja, pustam snimak iznova i iznova i slusam taj huk...u trenutku gola takav se huk cuo, kao da je rupa puna i da svi navijaju za Vosu...domaci teren! :lol:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Ех да је проблем само тај примљени гол.....
Човек је стојао на центру и само ћушкао лопту до Вулета, значи 0(нула) од кретања. А о оном пресмешном покушају лоба када цигански голман стоји на гол линији нећу ни да причам.
лази би се најрадије пос..о по лицу као што се он свима нама........
А исто тако и оном ко га је довео, јер није он крив што је дошао.
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Post by bobanrb »

podbara wrote::lol: , спаковали смо отказ кристићу! ЈОш један тренер жлезде ког смо послали на биро за запошљавање!
jel ono u subotu bio mobing od strane Vojvodine prema Krstiću?
Locked