7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Svakako Djisa, ja takodje delim svoje misljenje... Niti sam tu da nekog teram i nagovaram, niti ne do Bog da nekom naredjujem.
:cheers:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by newnowapv »

Tako je, niko nikome ne govori sta da radi, nego iznosi misljenje.
Ako odes na stadion, po mom misljenju ti dajes podrsku upravi da te i posle toliko godina na stadionu omalozavaju, ponizavaju i stavljaju na mesto posle cigana, grobara, radovaca.
Ako vama to odgovara, izvolte u nedelju na karadjordje.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Протомајстор »

Што не кажете лепо да идете да гледате Звезду уживо? :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

Ђиса, нисам знао да је група као целина имала политичко опредељење. Нећу ићи јер подржавам протест - то је први разлог а други је - непријатно бих се осећао међу свим тим говнима. Ви што идете, неће вам нимало бити пријатно на стадиону
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

newnowapv wrote:Ako odes na stadion, po mom misljenju ti dajes podrsku upravi da te i posle toliko godina na stadionu omalozavaju, ponizavaju i stavljaju na mesto posle cigana, grobara, radovaca.
Том логиком испада да смо свих година уназад доласком на стадион подржавали све те управе - од батине, до бате млађег, збиље, шћепе, ове сада и да не заборавимо пумпаџијине . Не знам да ли ми је нека промакла.

Неко је написао да би протест требао да буде испред градске куће и то ми вратило филм у глави на она времена - "Ми држимо кључ града" и "навијање није кривично дело" . Цитираћу реченицу из нашег култног филма: "Е тако се то ради".
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by newnowapv »

CRD FCV wrote:
newnowapv wrote:Ako odes na stadion, po mom misljenju ti dajes podrsku upravi da te i posle toliko godina na stadionu omalozavaju, ponizavaju i stavljaju na mesto posle cigana, grobara, radovaca.
Том логиком испада да смо свих година уназад доласком на стадион подржавали све те управе - од батине, до бате млађег, збиље, шћепе, ове сада и да не заборавимо пумпаџијине . Не знам да ли ми је нека промакла.
Pa naravno. Nas 500 umno obolelih. I drzali nas zakljucane i mi smo i dalje dolazili, i trazili dajte nam jos toga. Dajte prodajte nam propusnice pa stavite besplatan ulaz, itd... Oni pametni su prestali odavno da idu na stadion.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Marcello »

Ovi nije odlučila Firma, nego je održan sastanak, gde su se ljudi sa sve 3 naše tribine složili da je vreme za bojkot.

I spremni smo da pojedemo g..no (čitaj: da ništa ne uradimo), ali smo, bar, pokušali.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Milan »

Potpuna podrska bojkotu! Zao mi je samo sto nemamo vise nekadasnju snagu i energiju, pa da se u velikom broju taj dan skupimo pored stadiona i docekamo goste. Nadam se bar ozbiljnoj brojci u subotu na treningu.

Vezano za upravu... Evidentno je da su i oni dovedeni da pomognu projektu koji ima za cilj da se i ovo malo Slaninara ubije u pojam i otera sa stadiona. Ocigledan je drzavni projekat da se cela nacija oboji u prugasto crveno-belo. Ne nasu zalost, to ce im i uspeti.

Pa gde jos u svetu postoji primer da se klub ne oglasava u vezi neceg tako zdravorazumskog???!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Turija »

Mislim da ovo treba podrzati, slagali se ili ne slagali, jer ne mozemo nista izgubiti, vec samo dobiti ono sto nam pripada.
Sto se tice podrske, na ovoj utakmici, ekipi Vojvodine na terenu, mislim da ona znaci najvise trojici igraca. Ostalima je tako svejedno za Vosu i izljubice ih za ulazak u LS i moliti za dres.
I vi koji dodjete, sve cete to gledati na nasem Stadionu, uzivo.
Ako imate stomak za tu predstavu - OK.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Voja »

Ja sam u bojkotu godinama vec :mrgreen: ali meni je mnogo vise boli i ponizenja nanosilo 90 minuta za vreme utakmice,nego to cekanje da se otvore kapije.Uh kad se samo setim,nagledao sam se i sedmica,i petica i cetvorki..... :?

A sto se ove vrste bojkota tice,stvar je vise nego jasna,bice prazni sever i istok,puni jug i zapad i nikom nece nedostajati nijedan simpatizer/navijac,slavice se Liga sampiona,napredak srpskog fudbala,kontam da ce tu biti i Terza da vidi kako napreduju njegovi na kaljenju,da vidi ko je kapiten tima,pa ako mu bude zanimljiv da okrene telefon.... i jedino dobro u svemu tome je sto mislim da zbog nasih kapitena ne poskupljuje ni struja ni impulsi vise je to zbog sto u Zvezdu dolaze avionom :mrgreen:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Djisa »

naseljekolumbija wrote:Ђиса, нисам знао да је група као целина имала политичко опредељење. Нећу ићи јер подржавам протест - то је први разлог а други је - непријатно бих се осећао међу свим тим говнима. Ви што идете, неће вам нимало бити пријатно на стадиону

Svakako da jeste, zna se sta se pevalo 90-ih godina, a sta je sad. (Ne mislim na politicku pripadnost, mozda se nisam dobro izrazio), ali svakako politicku ideologiju, nevezano za bilo koju stranku.
Kup je nas!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Djisa »

Marcello wrote:Ovi nije odlučila Firma, nego je održan sastanak, gde su se ljudi sa sve 3 naše tribine složili da je vreme za bojkot.

I spremni smo da pojedemo g..no (čitaj: da ništa ne uradimo), ali smo, bar, pokušali.
Meni je malo zanimljivo, kako se bojkotuje uprava jer nije nista uradila, a isto se desava vec nekoliko godina, ali dok su navijaci vili u skupstini I upravi, onda se bojkot nije najavljivao, a I onda smo cekali. Zato ja mislim da je tu nesto drugo u pitanju I zaista ne zelim da budem marioneta u necijim planovima. To se trebalo raditi (ako se I uopste trebalo ) dok smo jos nesto znacili kao klub.
Kup je nas!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Bilo bi pozeljno da se svako ko moze iscima I da dodje na trening, nemojte da se skupi samo 200 ljudi.
Sto se tice nedelje, apsolutni bojkot.
Ono sto mene interesuje, koji su naredni potezi. Izlazimo I dalje u 80om, imali li neke naredne akcije,...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Danilo »

Kakve veze uprava ima sa izlaskom navijaca, e to mi nije jasno.Sta treba da napadnu policiju...Činjenica je da sada navijaci imaju manjinu u skupstini, e sad mozda je i to problem....i indikator bojkota.Koliko ja znam nasi redovno dobijaju plate,imaju zaostatak 3 stare plate, doveli su za ono sto imaju ,toliko koliko mogu i to je to.Bolji i finansijski jaci nisu hteli da preuzmu klub koji je umirao, i u sistemu u kome fudbal zivi.
Nepada mi na pamet da se povucem pred ciganima, meni je ovak akcija teski amaterizam i glupost i KUKAVICLUK.Problem se resava ne na tribinama vec ispred gradske kuce, jer lokalna samouprava moze da stane pred policiju.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Do juce se pljuvala arena a sad ce listom da se bude uz nju, kolko zbog bojkota, tolko i zbog cinjenice da se nema zeludac za ciganiju i njihovu svecarsku atmosferu. Sve u svemu arena sad ipak manje smrdi.... Kao nesto se ocekuje od kluba da stane iza nas. Ja se za zivota ne secam da smo mi imali upravu koja je stitila nase interese, osim par sporadicnih situacija kad su imali interes i morali da se nadgovnjavaju uglavnom sa sektasima/grobarima.
Locked