16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Qr0nJa »

Bez suta ka golu :frown:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Vasa »

Nadam se da ce uprava kakva god da je brzo naci trenera,Saula nije i nece biti trener ovo mu je premija,Kosanovic,jedno je raditi sa klincima a savim drugo u ovom rangu, tako da bi ovo trebalo da bude kraj ove price.Pod hitno trenera pobednika i naravno bar 10 ovih igraca na transfer listu i Ivanica prodati i za bilo kakvu lovu i onako ce na leto otici bez obestecenja.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by recni galeb »

...a ovo je inace neki rang u pm? :shock:

ajde mani me...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Vasa wrote:Nadam se da ce uprava kakva god da je brzo naci trenera,Saula nije i nece biti trener ovo mu je premija,Kosanovic,jedno je raditi sa klincima a savim drugo u ovom rangu, tako da bi ovo trebalo da bude kraj ove price.Pod hitno trenera pobednika i naravno bar 10 ovih igraca na transfer listu i Ivanica prodati i za bilo kakvu lovu i onako ce na leto otici bez obestecenja.
Nema ovo veze sa trenerom. Treba oterati menadzere i predsednika kad nema muda da im se suprostavi.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Marko93 »

Vasa wrote:Nadam se da ce uprava kakva god da je brzo naci trenera,Saula nije i nece biti trener ovo mu je premija,Kosanovic,jedno je raditi sa klincima a savim drugo u ovom rangu, tako da bi ovo trebalo da bude kraj ove price.Pod hitno trenera pobednika i naravno bar 10 ovih igraca na transfer listu i Ivanica prodati i za bilo kakvu lovu i onako ce na leto otici bez obestecenja.
ti stvarno mislis da je Saula glup pa da ne zna sta radi,pa ja koji imam menadzerska iskustva samo na football manager-u znam sta se dogadja,a kamoli on koji je za ovo ucio skolu...(onaj smajli sto glavom lupa u zid)
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Ken mahniti »

Peric nas cupa vec koji put po Mozzart-u.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by gospodinFKV »

- Pustaju se stini krimosi i kolokradice u klub
- Predsednik daje vise izjava u funkciji predsednika ZSL, nego FKV
- Radi se onako kako kazu iz beograda
- Lize se s cigansturama
- Imamo dva bezlicna sportska direktora (sad imamo jednog, koji ne bi trebao u krugu od 2km od stadiona da se pojavljuje posle svega)
- Pustamo i sudije da nas gaze, osim ako to ne dodje na tekmi s partizanom. Tad se pozivamo na organizovani kriminal

Ja i dalje odgovorno tvrdim da je ovo opusteno tim za titulu. Cak i sa tim menadzerskim poluigracima, koji ni za PLS nisu. Meni je potpuno nepojmljivo da je prvi tim tako naprasno zaboravio da igra fudbal. Ipak, ne sme se biti blizu miljenice velikog vodje. Svima je jasno da niko ne sme da bude na manje od 10 bodova kad se prepolove bodovi posle 30 kola, ponajmanje partizan i Vojvodina.

Suma sumarum, trener je ovde minorna stvar. S ovim timom bi se i Zagorcic borio za titulu da se neka rucna nije povukla.
Last edited by gospodinFKV on Sun Nov 01, 2015 7:26 pm, edited 1 time in total.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Marko93 »

gospodinFKV wrote:- Ipak, ne sme se biti blizu miljenice velikog vodje. Svima je jasno da niko ne sme da bude na manje od 10 bodova kad se prepolove bodovi posle 30 kola, ponajmanje partizan i Vojvodina.
pa onda bi cukaricki trebao da uspori posto su oni blize zvezdi na tabeli :greenbutt:

Aleksandar Stanisavljević - žuti karton zbog rasprave sa sudijom :roll: :roll: :roll:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by gospodinFKV »

Borac Cacak 14 bodova iza

Cukaricki 16 bodova iza

Ja ne kazem da su sve utakmice u ovoj ligi zatvorene, ali je bilo dovoljno da zatvore kljucne i da svi osim njih budu u ''promenljivoj formi'', osim kada naprasno eksplodiraju protiv partizana, i eto ti ti dvocifrene prednosti...

Mozete reci sta hocete, ali me niko ne moze ubediti da je ovaj tim tako naprasno zaboravio da igra fudbal. Ozegovic koji u par tekmi zakuca prilicno efektne golove, odjednom siroma ne moze da postigne gol s pet metara. Stanisavljevic posle onakvih slobodnjaka sad sutira nebu pod oblake. Dajte bre...

Podseticu vas da je ovu istu Mladost u Lucanima nas drugi tim pobedio.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Marko93 »

Jel se to cudo dogodilo?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by newnowapv »

:hurray: :hurray: Dali smo gol!! :valcer: :valcer:


Jos bolje, Ozegovic dao gol!! :slon: :cup: :yesss:
Last edited by newnowapv on Sun Nov 01, 2015 7:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Neizlecivi »

Idemoooo, Ciribu-ciribaaaa igra Vosa ko Barsa :D
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Marko93 »

ajde sad do titule...gazi vosoooo
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Mi smo pilicarski klub pre svega organizaciono! Da bi se ovakve stvari predupredile u klub treba da udje privatni kapital. Problem je sto u ovom drustvu i sistemu mi mozemo biti privatizovani samo od strane Vavana, Majamija i njima slicnih, sto je gore od ovog sada!
______________________
DOSTA JE BILO!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by recni galeb »

Igla wrote:
churguzijanac wrote:Mi smo pilicarski klub pre svega organizaciono! Da bi se ovakve stvari predupredile u klub treba da udje privatni kapital. Problem je sto u ovom drustvu i sistemu mi mozemo biti privatizovani samo od strane Vavana, Majamija i njima slicnih, sto je gore od ovog sada!
______________________
DOSTA JE BILO!!!
Cekaj, ko normalan ce doci u Srbiju i dati svojih 7-8 miliona evra da bi uzeo Vojvodinu? Postoje mnogo bolji(sigurniji) nacini da se novac ulozi.
eto tu si dosao do sustine...
Locked