13. kolo (odl.): crvena zvezda-Vojvodina 3:0

1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by 1892 »

A nama je Kordić prvi golman celu polusezonu.....

Ubila nas zvezda u prvom, igramo najseljčkiji fudbal, svaki kontakt po nogama....
Vukčević je krš teški 5 puta igrao rukom za poluvreme ne znam kako igra pre Stanisavljevića, a Paločko kao da ni nije na terenu
Come on you Reds!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Marko93 »

bicu kratak....nemamo pojma! :frown:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Milan »

Meni prvih pola sata i nije izgledalo tako lose. Posle smo nestali sa terena. Vukcevic je kretenski igrao rukom kod penala...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Red Marquis »

Gledao poslednjih petnaest minuta. Ekipa igra srčano ko i svako kolo, gaće su skinute.

Znači Zaga sad kada će da leti rešio da stavi Perića i Antića, to mi dovoljno govori koliko se pitao do sada. Tornjajte se svi odreda.
Io odio Belgrado
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Marko93 »

samo Zocevic da udje negde u 80 minutu i to bi bilo to :whistler:
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Willian »

Vukcevic je najlosiji na terenu nijednom nije probio po desnom boku,izgobio sve duele.Ocekujem Stanisavljevica u drugom poluvremenu,jer je u svakom slucaju bolji od Vukcevica.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by carlons »

Goša uopšte nije loš. Svaki put je bio na pravom mestu.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Лампард »

Vreme je za izbore u klubu i skupstinu,kojoj treba da prisustvuje svaki od 500 ludaka sa svake utakmice koji je stariji od 16 godina i koji ima sezonsku.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Radoye »

Na poslu sam i ne mogu da gledam, video sam samo snimke golova. Kod oba gola ako dobro vidim Pankov kvari nasu ofsajd zamku.

(Kod prvog nisam siguran da li je Pankov u pitanju, los je kvalitet slike na videu, ali je situacija ociglednija - gleda u Srnica i trci nazad napustajuci mesto u liniji da ovaj ne bi bio u ofsajdu. Kod drugog sam siguran da je Pankov ali je situacija manje ocigledna.)



EDIT: Oh, evo ga i het-trik! :frown: Opet prodajemo Zvezdine igrace u inostranstvo...
Last edited by Radoye on Wed Oct 21, 2015 7:16 pm, edited 1 time in total.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Rivelinjo »

Image
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by srkins »

Jedina dobra stvar ove utakmice je sto valjda sad trener leti (mada trebali bi i mnogi drugi)
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Лампард »

Idite na splavove,Zoko je*iga nema izbora nece se lepiti bilbordi,menadzeri ajde branio je Kordic dovoljno sad ce zimski prelazni rok,clanovi uprave skupili pare za zimnicu...a mi koji volimo Vojvodinu neka se teramo?Nosite se u tri pi*ke materine bagro,uprava napolje!!!

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by srkins »

Radoye wrote:Na poslu sam i ne mogu da gledam, video sam samo snimke golova. Kod oba gola ako dobro vidim Pankov kvari nasu ofsajd zamku.

(Kod prvog nisam siguran da li je Pankov u pitanju, los je kvalitet slike na videu, ali je situacija ociglednija - gleda u Srnica i trci nazad napustajuci mesto u liniji da ovaj ne bi bio u ofsajdu. Kod drugog sam siguran da je Pankov ali je situacija manje ocigledna.)



EDIT: Oh, evo ga i het-trik! :frown: Opet prodajemo Zvezdine igrace u inostranstvo...
Koliko sam ja video Pankov dobro stoji kod prvog gola drugi stoper se vraca unazad i kvari zamku i jos dize ruku trazeci ofsajd .
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Marko93 »

mislim da je komentator rekao da je Antic upitanju
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17:30h

Post by Willian »

Peric jedini zasluzuje prelaznu ocenu,ostatak ekipe i igru ne vredi ni komentarisati.
Locked