26. kolo: Vojvodina-Partizan 1:3

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Iz prve ruke znam da nece igrati Jovanovic, osim ako Djumi nije promenio misljenje od chata sinoc...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sretno nam bilo sutra!

Djumi i 11 junaka ( + 3 eventualne rezerve), osvetlajte nam obraz. Rezultat nije bitan, vazno je boriti se mushki a ne predati se kao p*zde. U ovoj utakmici su nas mnogi unapred otpisali, znachi nemamo shta da izgubimo a imamo mnogo da dobijemo.

Da parafraziram rechi majora srpske vojske Dragutina Gavrilovica prilikom odbrane prestonice u I svetskom ratu, u jesen 1915:

"Tacno u tri casa neprijatelj se mora razbiti vasim silnim jurisem, razneti vasim bombama i bajonetima! Obraz srpske Atine mora da ostane svetli. (...) Zato napred u slavu!..."

Pa da razbucamo partizane, tacno
Pedja-Francuz

Post by Pedja-Francuz »

Zdravo,

samo sam hteo nesto da kazem. Mislim da Vosa treba preskaketi srednji red Partizana. To znaci sto vise duge lopte, prema Despotovicu, koji ce da spusti na zemlji, a Belic, sa njegovom brzinom, da i kupi. Jer nevejurem da nas srednji red je dovoljno jak da bi nadigrao Partizana.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo zavrseno je prvo poluvreme rezultat i dalje 0-0!Utakmica se igra pred negdo oko 5000 gledaoca!20 minuta pred pocetak meca sve je iznenadio led velicine oraha... :D Vosa zaista ima fantasticnu podrsku sa tribina mada ima i onih seljaka grobara...Prvu priliku na utakmici imao je Milutinovi kada je sa nekih 25 metara sutirao pored desne stative Kraljevog gola.Najbolju priliku u prvom poluvremenu je propustio Vukelja,posle akcije i pasa Belica iskosa sa nekih 14-15 metara pokusao je da lobuje Kralja iz prve,iako je imao vremena da primi loptu i muski da sutira posto je emeghara kasnio...Posle toga groblje je imalo jednu polukontru posle duge lopte odita je istrcao kontru i pored duela sa Djuricem uspeo je (iz dosta teske situacije)da sutne ali Todic je bio siguran!Milutinovic je nije cuo negde do 20 min ali je onda primio loptu driblingom izbacio iz igre nadja dugom loptom uposli Vukelju koji je nekako preslabo usao u duel sa Mirkovicem i propala je ova sansa....Posle jednog centarsuta ilic je sutirao po zemlji ali Tode je opet bio na visini zadatka!Odbrana nam je veoma sigurna Pekaric,Djuric fantasticno reaguju,Manda je za sada mozda i nas najbolji igrac potpuno je ustopovao Vukcevica,a stigao je i u napadu da se ubacuje i centrira...Kacar isto veoma borben (koji put posteno cepnuo nadja :wink: )Jedino sto po meni malo skripi je na nasoj levoj strani Lazarevic-Pavlovic,ne znam da li Lazarevic kasni da zatvori tu stranu ili Pavlovic ne zatvara svog igraca Rnica...Sve u svemu sigurna igra u odbrani partizan ima vise loptu u nogama.malo sebicni ili neodlucni Vukelja...
Srecno nam bilo u drugom poluvremenu :!:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

GGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL

1-0

vUKELJA EVRO GOL SA 25 METARA!!!!!!!!!!!!!!
vOSAAAAAAAAAAAAA
OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

jebo mater gooooooolllllllll!!!!!!!!!!!!! Kako znas da je Vukelja Dejo\???
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Guest

Post by Guest »

daj javljajte sta se desava .....gde pratite utakmicu.....
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Radio BGD, lavovi.com, salju mi sms...jebi ga snalazim se iz Kanade...

"1:0 jebem im mater, ludnica" - sms sa utakmice :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Guest

Post by Guest »

ma i ja sam u usa pa se jebem svaki vikend ne bi li skontao sta se desava....hvala na info.....javljaj ako ima sta novo.......
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

GOOOLLLL izdrzite momciiiiiii..........
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Odmah posle gola na radiju su rekli da Partizan igra presing, nasi se ne smeju odluciti na bunker, moramo nastaviti istim tempom.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

1-1 PEKARIC AUTO GOL :cry: :cry: :cry:
Guest

Post by Guest »

e jebem ti sve
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mandic bezpotrebno igra rukom dobio crveni karton!I ilic dao gol iz penala za zvalavo groblje!
Guest

Post by Guest »

ovo je strasno penal i crveni karton......u jajima smo.......
Locked