28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by carlons »

Dobra partija. Recept je jednostavan, treba da igraju pre svega oni koji žele da igraju.
Trener već duže vreme nije tema na forumu. To je po mom mišljenju dobar znak!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by fraxmanutd »

Turija wrote: O Radoviću bolje da ne govorim, jer je momak katastrofa (spor, bezidejan). Niko od saigrača nije smeo da mu doda loptu, a strahovita promaja je bila po levoj strani naše odbrane.Da ne bi Pekarića, naprimali bi smo se golova i izgubili ovaj meč.
А да није можда то последица тога што је играо у Пећинцима 90 минута а пре тога није играо никако, па сада везао две за 5 дана? Мало си престрог...
Банат цео, црвено бео!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by trelos gia fcv »

fraxmanutd wrote:Ћутимо? Канда су играчи читали ;)
Момци су одиграли мушки,свака им част! Рад једну редовну шансу није имао...
Пекара је доктор фудбала,прави капитен!
Свака част момци још једном!
Ма јок!
Још се опорављам од ,могу рећи, добре Војводине, и катастрофалног Рада!
А то, да су играчи читали форум предходних дана...?
Пааа... Надам се... :wink:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by fkvislife »

Napokon da svih 11 igrača igraa fudbal!!
Moram spomenuti i atmosferu na stadionu, s obzirom na reuzltate odlična atmosfera i napokon skandiranje nekom igraču, što se odavno nije čulo.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by dulajlo »

Vi ste ljudi potpuno iracionalni. Niti igra na ovoj utakmici nešto zbog čega treba biti uzbuđen, niti su utakmice prethodnih nedelja bila nešto zbog čega treba očajavati. Pobogu, to je samo Vojvodina - od tame do sjaja... pa nazad.

A možda sam ja samo lud što očekujem razum u nečemu što je iracionalno kao što je podrška fudbalskom klubu. :)
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by ДушанСП »

Не бих ја рекао да је Рад катастрофалан,него је Војводина синоћ деловала одлично.Рад је имао десет бодова више од Војводине у пролећном делу шампионата,и по мени показали су синоћ више у поразу него Борац који нас је победио,једна од ретких екипа која дође у Нови Сад да игра фудбал.Коначно је Војводина деловала као тим, и сваки играч је изгарао на терену,не треба бити строг према појединцима.Није ми само јасно како Иванић никад није добио позив за младу репрезентацију,а разноразни балвани су продефиловали.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by srkins »

Minja wrote:Sa ova tri boda ostvaren je (najverovatnije) plasman i u Evropu.

Potencijalni rivali FKV na startu su Vaduc, Celje, Ferencvaroš, Nome Kalju, Flora, Sutjeska, Skonto, Vikingur, Renova, Od Grenland, Kukeši, Škendija, Tirana, Šerif, Glentoran, Lusitanis, Lahti, Jelgava…

Da izvucemo Grenland pa da napravimo istorijsko gostovanje :)
Izbaci Serif i mi i oni smo nosioci u prvom krugu dok se Vaduc,Celje i Ferencvaros lome ,tu su negde oko granice da li ce biti ili ne nosioci
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Rabba »

Minja wrote:Da izvucemo Grenland pa da napravimo istorijsko gostovanje :)
Ime "Grenland" u nazivu norveškog kluba nema veze sa ostrvom Grenland koje je dansko. Čak se klub više ne zove Odd Grenland, već Odds BK.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by PolovinaZ »

ДушанСП wrote:Не бих ја рекао да је Рад катастрофалан,него је Војводина синоћ деловала одлично.Рад је имао десет бодова више од Војводине у пролећном делу шампионата,и по мени показали су синоћ више у поразу него Борац који нас је победио,једна од ретких екипа која дође у Нови Сад да игра фудбал.Коначно је Војводина деловала као тим, и сваки играч је изгарао на терену,не треба бити строг према појединцима.Није ми само јасно како Иванић никад није добио позив за младу репрезентацију,а разноразни балвани су продефиловали.
Dobio je Ivanić poziv pre dva-tri meseca i ušao je pred kraj tekme sa Italijanima u Italiji...Biće pozvan i za prvenstvo,nema sumnje u to....Na poslednje spisku je bio i Nastić...Radoja će igrati ako bude zdrav a i Sergej će igrati iako ima prava za omladinsku reprezentaciju...Za mene je veća enigma to što se Poletanović ne poziva...On je igrao skoro tri godine standardno za Vošu , poslednjih godinu dana je igrao odlično...Bio je i kapiten ali to nije bilo dovoljno i trenutno ima samo jedan meč u mladoj reprezentaciji...
Evo ga poslednji spisak za te odigrane mečeve protiv Švedske i Italije...
На Додићевом списку налазе се:

Голмани: Марко Дмитровић (Чарлтон), Никола Перић (Јагодина), Немања Стевановић (Чукарички).
Одбрана: Марко Петковић (Црвена звезда), Филип Стојковић (Чукарички), Александар Филиповић (Јагодина), Урош Спајић (Тулуз), Александар Пантић (Кордоба), Лазар Ћирковић (Партизан), Дарко Лазић (Ц. звезда), Немања Петровић (Партизан), Бојан Настић (Војводина).
Средина терена: Горан Чаушић (Ескишехир), Немања Радоја (Селта), Дарко Брашанац (Партизан), Срђан Мијаиловић (Кајзери), Александар Ковачевић (Ц. звезда), Милош Јојић (Борусија Дортмунд), Мирко Иванић (Војводина).
Напад: Славољуб Срнић (Чукарички), Урош Ђурђевић (Витесе), Александар Пешић (Тулуз), Александар Чаврић (Генк), Лука Милуновић (Платанијас).

Србија ће дочекати Шведску у Новом Саду 27. марта, а три дана касније гостоваће у Италији.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by pedjans »

Mislim da se ipak mora priznati totalna indolentnost i neborbenost igrača Rada, mada smo i mi delovali bolje nego do sada. Bez lažnih zvezda, u svakom slučaju i sa 11 igrača kojima je glava bila u ovoj utakmici i koji su se borili. Bilo bi opasno da zbog ove i ovakve pobede sad nešto poletimo, s obzirom da su nam za sledeću sezonu neophodna velika pojačanja da bi mogli da igramo Evropu bar toliko da se ne obrukamo i da se u sledećoj sezoni borimo za izlazak u Evropu. Inače, još postoji mogućnost da ne odemo u Evropu i do kraja moramo ostati toliko ozbiljni da pobedimo Kragujevac. Mislim da ne možemo igrati sa svakim od ovih protivnika koji su pominjani, s obzirom da smo u 1. i 2. kolu kvalifikacija nosioci pa će protivnik bar u 1. kolu biti neki apsolutlni šljam.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by 1892 »

fkvislife wrote:Napokon da svih 11 igrača igraa fudbal!!
Moram spomenuti i atmosferu na stadionu, s obzirom na reuzltate odlična atmosfera i napokon skandiranje nekom igraču, što se odavno nije čulo.
Cije ime se skandiralo, Pekarino ? ( definitivno jedino on zasluzuje )
Interesuje me druga stvar, sad sam nesto vrteo po tabeli i videh da imam skor kod kuce 7 0 7 , znaci celih sedam poraza, bilo bi dobro ako bi neko izvukao podatak da li je ovo najgori skor u poslednjih 25 godina ako ne i duze. Mozda se cak ispostavi da u jednoj sezoni uspemo da postavimo i pozitivan ( niz s pocetka ) i negativan rekord :mrgreen:
FC Vojvodina where everything is possible
Come on you Reds!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Rabba »

pedjans wrote:Inače, još postoji mogućnost da ne odemo u Evropu i do kraja moramo ostati toliko ozbiljni da pobedimo Kragujevac.
95% je ostvaren. Jedino Pazar može da nas izbaci iz Evrope a za to moraju do osvoje 4 i više bodova, više od nas do kraja sezone, pošto smo bolji u međusobnim duelima. Njima su ostali partizan u gostima i Donji Srem kući.

Matematika jasna, pobeda protiv Kragujevca u poslednjem kolu obezbeđuje da nam nije bitno šta će Pazar do kraja uraditi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Djisa »

Minja wrote:Sa ova tri boda ostvaren je (najverovatnije) plasman i u Evropu.

Potencijalni rivali FKV na startu su Vaduc, Celje, Ferencvaroš, Nome Kalju, Flora, Sutjeska, Skonto, Vikingur, Renova, Od Grenland, Kukeši, Škendija, Tirana, Šerif, Glentoran, Lusitanis, Lahti, Jelgava…

Da izvucemo Grenland pa da napravimo istorijsko gostovanje :)
Gde si nasao potencijalne rivale?

Jel imas neki sajt?
Kup je nas!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by Grouch »

Milan wrote:Prenosi RTV...
Grouch wrote:
limanfkv wrote:Ova utakmica je inace najbitnija po pitanju igranja u kvalifikacijama za LE.

Inacu u 20h na SPENS-u u okviru KLS igraju Vojvodina i crveni blizanac.
Stvarno kretenska odluka iz KK-a.Umesto da se kroz mozda i najpopularniji sport u Srbiji promovise KK Vojvodina oni nisu u stanju ni da odaberu termin koji se ne poklapa sa fudbalskom utakmicom.Totalna debilana al da ne davim ovde o tome,ima basket sekcija...
Ne igra to nikakvu ulogu. Pre neki dan je igran basket sa crnima, pa su 98% dvorane cinili navijaci partizana. Uzgred, kao sto limanfkv rece, to ni nije prava Vosa. A i da jeste, sumnjam da bi gledanost bila bolja...
Po meni jako los nacin razmisljanja(ne mislim na pitanje o pravoj Vosi nego o ovom ostalom sto si napisao) koji je uzgred budi receno i netacan.Al ovde nije mesto pa cu nastaviti s pisanjem na kosarkaskoj temi.
Sto se tice fudbala,odlicna igra sinoc,zalaganje takodje jedino je realizacija zakazala.Naravno,prekidi su nam neresiva enigma.Imam utisak kao da centriraju sa medicinkama...
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by ultra komsa »

Kad se vrati Meri mozda dobijemo spica. A sta je sa momkom sto nam je dosao iz Holandije a nema pravo igranja? I evo dokaza sta se desava kad se izbace nabedjeni fudbalercici! Konacno zelja! PS. novu garnituru dresova ukasiti cirilicnim prezimenom i dovesti crnog stopera i Radnickog 1923.
Locked