8. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Koji će biti ishod meča?

Sigurna pobeda Vojvodine
20
44%
Nerešeno
16
36%
Još jedna pobeda Rada
9
20%
 
Total votes: 45

User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Tony Starks »

Evo јоš jedan strim neka se nađe, ovaj je dosta dobar: http://www.profreetv.com/index.php?cont ... h&tvid=256" onclick="window.open(this.href);return false;
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by 1892 »

Evo ga nas Vuk Mitosevic, primismo gol zbog njega, jer je izgubio loptu prilikom kontre, svaki pas mu ide unazad, a centarsut losiji mislim da jedino Brana ima, sve u svemu katastrofa od igre, ni jedna izradjena akcija !
Come on you Reds!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by King »

Ovaj debeli trut Brana bolje da se ostavi fudbala,da nas ne jedi više...Bojovica i Bilbijuu igru!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Grba_NS »

1892 wrote:Evo ga nas Vuk Mitosevic, primismo gol zbog njega, jer je izgubio loptu prilikom kontre, svaki pas mu ide unazad, a centarsut losiji mislim da jedino Brana ima, sve u svemu katastrofa od igre, ni jedna izradjena akcija !
Za mene, recimo, momak najbolji u prvom poluvremenu. Razliciti su ukusi :wink:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by kowalski »

Vuk odlicno izvodi prekide, korner do prvog odbrambenog, a slobodan udarac igraci svi na prvu stativu, on na drugu. To su valjda te lopte koje imaju oci...
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Tony Starks »

Bravo, Medooo! :cheers:

Dobro smo počeli poluvreme, još bolje što smo i dali gol rano.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Nevernik »

Ko bi rekao da ce bez Brane da bude bolje.

Bizarna postava u prvom poluvremenu.
Steta sto Skuletic zna sve osim da zabije gol.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by King »

Dobar je Škuleta :D
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by kowalski »

Pavlovic :rolll: :shock:
Image
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Само Војводина »

Штета, опет смо били бољи, сторили гомилу прилика, а нисмо победили... Како сам скочио код оне стативе Бојовића... Никад ближе нисмо били победи на Бањици, сад смо имали велику прилику да победимо на најтежем гостовању за нас. Павловић краљ. :lol:
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by lazarr »

Posle ocajnog poluvremena, drugo sasvim dobro. Skuletic vrlo dobar. Steta za promasene sanse. Tamo gde blizanci lagano prolaze, mi prosipamo bodove. Ako je ista pozitivno u ovom mecu, onda je to sto bi trebalo da smo se konacno resili Brane. Ako posle svega on ponovo zaigra u prvoj postavi, onda je nas trener diletant. I ovako njemu na dusu ide postavka sa ukupno dva vezna igraca na terenu. Mozes igrati i sa 5 spiceva ako nema ko da im doturi loptu. Utisak meca je Pavlovic kada poliva vodom onog decaka sto skuplja lopte. Kralj.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by mihailov »

U sustini mozemo biti zadovoljni samo drugim poluvremenom, da smo u tom ritmu odigrali ceo mec, sigurno bismo se vratili u Novi Sad sa celim plenom. Vukicevic je pokazao zelju za pobedom, u nekim trenucima isao na sve ili nista. Morao bi da promeni prvu postavu, jer vec postaje tradicija da se igraci poput Brane izvode zbog lose igre! Sledi nam serija laksih utakmica, moramo nakupiti bodove u narednim kolima ukoliko nameravamo da zavrsimo sezonu kao treci!
Napred Voso!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Tony Starks »

Hahaha, Paja kralj... :devil:

Kakva šteta za onu stativu Bojovića. :frown:

Značajno bolji od Rada u drugom i mislim da je sad stvarno kranje vreme da na nekoj od sledećih utakmica probamo da počnemo bez Brane, napredak u našoj igri od poluvremena sigurno nije došao tek tako. Škuletić se po meni dosta dobro pokazao, biće valjda nešto od njega. Treća uzastopna utakmica u gostima u kojoj smo bili bolji od protivnika, a da nismo pobedili i to je za brigu. Šteta, do jaja bi nam leglo da smo pobedili ovde jer nam sad idu dve uzastopne utakmice kod kuće i bila je dobra prilika da uđemo u mini seriju, ali šta je tu je. Ipak nisam razočaran s obzirom na to da se nisam ni nadao pobedi.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Nevernik »

Drugo poluvreme pokazalo ko treba da igra i kako treba da igramo.
Uz Trajkovica naravno.

Steta samo sto cemo vec sledeceg vikenda ponovo gledati ekipu iz prvog poluvremena.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by ZmagoNS »

Skuletic me odusevio, mislim da je demantovao gomilu forumasa o tome kako je polovni igrac,definitivno uneo zivost,sigurnost u napadu, mogucnost da se lopta zadrzi... Pavlovic mi ulepsao dan i opravdao moje misljenje o njemu koje imam,definitivno moj omiljeni igrac! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Abu u padu forme,nadam se samo da ce se brzo trgnuti,jer bi sa ovom postavkom igre mogli konacno imati Vosu koja igra ofanzivno,tecno,lepo za oko.. Sto se tice Brane,nadam se da ga trener nije samo na klupu stavio,vec i poslao direkt kuci,da debelo razmisli o daljem profesionalnom angazmanu,jer za fudbal nije! 8)
Locked