12. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Vaša prognoza:

Poll ended at Mon Nov 15, 2010 11:06 am

Pobeda Vojvodine
31
60%
Nerešeno
16
31%
Pobeda Spartaka
5
10%
 
Total votes: 52

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Image

http://domacifilmovi.us/
u vrhu stranice imate Channel1, Channel2..., Chanel5
često bude stream za sve arene
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Voja wrote:Ja gde god da imam "izvoriste" Arene,niko nece da gleda jer... igra Zvezda :oops:
Moj Vojo, pa da li je Subotica toliko daleko? Evo lepo vreme se koristi za setnju i sacovanje madZarica, a nadam se da ce i nasi manekeni konacno pobediti, pod pritiskom!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

1:0!!!

VODIMO!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Da l mi se pricinjava ili utakmicu komentarisu Milojko Pantic i Zvonko Mihajlovski? Komentatorski par iz kosmara.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ljudi slusam radio pa oni nas gaze :?

Jedino sto vodimo... 8)

Takodje koliko sam cuo Mereba ne igra na klupi je... :?:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

angua wrote:Da l mi se pricinjava ili utakmicu komentarisu Milojko Pantic i Zvonko Mihajlovski? Komentatorski par iz kosmara.
Bas tako! Em sto moram gledati kako se branimo, moram slusati jos njih dvojicu!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Dobro, branimo se, ali bez ikakve panike i svesno su im prepustili inicijativu...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

ogi wrote:
angua wrote:Da l mi se pricinjava ili utakmicu komentarisu Milojko Pantic i Zvonko Mihajlovski? Komentatorski par iz kosmara.
Bas tako! Em sto moram gledati kako se branimo, moram slusati jos njih dvojicu!!!
Baš rekoh drugu, ja jesam nostalgična osoba...ali ne toliko da njih ponovo trpim :roll: Taj dvojac, perjanice smor škole, me je još kao klinca odbio nepovratno od RTS-a, pa i dan danas na HRT-u gledam sve evro mečeve...Zvonko, koliko ti puta treba da izgovoris Merebashvili da konačno uspeš da ga pogodiš, barem otprilike?
Mi od gola igramo kao svi timovi koje smo gledali na Karađorđu ove sezone...Sad vidim da je dobro što se mi mučimo sa golovima, inače bih i kući gledao naše čuvanje rezultata. Zuji dosta u odbrani, naravno preko Milovića, mada ni ostali nisu briljirali. Ništa bez Merebe, kakav je da je, jedino od njega akcije kreću...
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Bogdan96 wrote:Dobro, branimo se, ali bez ikakve panike i svesno su im prepustili inicijativu...
Imali smo jedan dobar napad iz kojeg smo dali gol i sada se branimo. Gledamo kukavicku igru i to ne moze da bude dobro!
Last edited by ogi on Sun Nov 14, 2010 3:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Vodimo i to je sjajno. Gledam utakmicu od polovine prvog poluvremena. Pa mi nismo uspeli posteno da iznesemo loptu, a napred ne mogu dva-tri pasa da sastave. To mi se ne svidja. Tumbasevic i Brkic nisu smeli da dopuste da onako dobiju kartone. Moze nesto da te iznervira, al ne mozes da dopustis takvu reakiciju. Pogotovo Brkic. I jos jedna stvar Brkic mi opet deluje malo nesigurno. Imao je pred kraj onu jednu dobru intervenciju na ubacenu loptu, ali on mora uvek tako da hvata lopte I da bude glavni, ako ne u sesnaestercu, al ono bar u petercu i koji metar ispred. Svaki put mi srce zastane kad ide centarsut.
Je l neko zna sto ne igra Merebasvili?
Samo hrabro i napred i malo se ljudi organzujte imamo dobar rezultat i bodovi moraju u Novi Sad.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Spartak neuporedivo bolji, izveo 8-9 kornera, i stvorio par vrlo dobrih sansi ali vise zbog smusene igre nase odbrane, mislim da je Kiza pogresio sa veznim redom, niko ne moze da zadrzi loptu u nogama, Tumbasevic neprimetan, Meda par pogresnih pasova a Vuk dosta bojazljiv...

ps majstorski pas Brane Ilica za gol, svaka cast
Come on you Reds!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Састав?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

ogi wrote:
Bogdan96 wrote:Dobro, branimo se, ali bez ikakve panike i svesno su im prepustili inicijativu...
Imali smo jedan dobar napad iz kojeg smo dali gol i sada se branimo. Gledamo kukavicku igru i to ne moze da bude dobro!
Daleko od toga da kazem da je dobro, al nije bas sve tako crno :mrgreen:
Ma samo nek pobede na kraju........
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

"Jednostavno se lopta odbija na polovini protivnika, pa kome padne."
- Milojko Pantic
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

ogi wrote:"Jednostavno se lopta odbija na polovini protivnika, pa kome padne."
- Milojko Pantic
Ja sam odustao, gledam utakmicu bez tona.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked