28. kolo: Vojvodina-Rad 2:3

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Očaj na terenu, očaj na Severu, očaj na Zapadu... Dočekasmo da nam smRadovci grme nasred "Karađorđa", a kako se danas odvijao meč - bolje nismo ni zaslužili. Osećao sam se toliko bedno da sam hteo da izađem par minuta ranije sa stadiona, mada sam uvek gledao da ispratim tim do kraja, bez obzira na sve. Ovo samo nama može da se desi, da imamo 2:0 u prvih deset minuta i puknemo, na svom terenu. Hoću li dočekati da jednom mi nekog tako "okrenemo" u gostima? Stjepanoviću i Merebašviliju dati ceo jedan teren na Veterniku, da igraju jedan protiv drugog, da ne moraju nikom da dodaju loptu, već samo da guraju napred kao mazge. Jedina svetla tačka danas bio je Lane - u danu kada staje vreme u Srbiji i igra se tzv. večiti derbi, on je bio na našem stadionu i ispratio Vošu. Svaka čast! Ostalo sve za nulu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Za one koji su pitali, Govedarica jeste bio na utakmici. Doduše, malo je zakasnio na stadion (nadam se da je video bar jedan naš gol, za razliku od mene) jer je savladavao jednu veeeliku pljeskavicu :D , ali sve u svemu uvek mi je drago kad ga vidim. Inače, dok je on dolazio, Nestorović je seo na taksi i odlazio u suprotnom pravcu...

Zbog nekih svojih privatnih propusta i zezancija (sad da vas ne opterećujem) nisam video prvih desetak minuta utakmice, što u prevodu znači da sam drugi put za četiri dana svedočio rezultatu 0:3 :? Iako smo od Voše na svašta navikli, ja onakvo bolenje svih vitalnih organa navodno vitalnih fudbalera navodno predententa na oba trofeja davno nisam video. Žao mi je bilo Drinića što je na svom debiju, ni kriv ni dužan, primio tri komada.

Ja sam završio jedan drugi fakultet, a ne DIF (ili već FFK), i ne bih sad mogao da palamudim da li bi Meda mogao ili trebao da vežba ili usavršava pas na ovakav ili onakav način, ali mene njegove suze stvarno pogađaju. On i Boba mi zaista deluju kao da im je stalo, što možda nije previše, ali je ubedljivo najviše od sve papazjanije što smo gledali, a što je pokušavalo da se predstavi kao F. K. Vojvodina. Ili, ako baš tako dobro glume, onda sam mnogo veći majmun nego što to inače priznajem.

Najviše me boli što sad, kao, pratimo rezultat onih najgorih. Pa ja sad (opet kao) "navijam" za jedne, potpuno mazohistički, da ne bismo igrali nikakvu Evropu, a ako tako stvarno bude u avgustu će mi biti žao. Ma gonite se svi u očin iz našeg kluba!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Evrope bez... :(
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Дулајло па свако изражава своје емоције на неки други начин. И као што Гари каже да му делује као да је Меди и Боби стварно стало, мени не делује, ја знам, барем за Меду. И то ћу увек ценити, е сада да ли он треба да поправи пас или не, нећу да коментаришем јер нисам никакав стручњак. Неама љутње, само се нисмо разумели. :cheers:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kako možete u ovom trenutku samo o Medi da pišete? :roll:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Sve smo vec rekli i pre ove utakmice,ova je samo potvrdila ono sto smo i pisali.
Ceka nas dugo leto i ako ne bude pojacanja preti nam jos gora sezone jer ce nas neki verovatno napustiti.

Cekamo Djumija da vidimo njegovo strucno misljenje,razlog zasto smo dva puta naguzeni u 3 dana. :?
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Naravno da nema ljutnje, svi smo ovde na istoj strani. Razumem sto su svi odmah na noz posle ovakve serije rezultata. :)
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Svi smo se ispisali za ovih par dana , ja ne mogu vise ni forum da pratim. Bio sam danas na severu ali ne da navijam nego da sednem i grickam semenke u nadi da cu na terenu videti neku promenu, a najveci fazon da sam usao na stadion u 14. minutu pa nisam video nasa dva gola. Ja se bas i ne slazem da leti Bata, jer on nije taj sto trci za loptom nego su to onih 10-15 DEBILA i jedan Murinjo na klupi , ali da vecina trebada ide iz kluba to sam za. Sa severa se nista nije culo , a ono malo sto se orilo UPRAVA NAPOLJE je samo znak da nisu svi za to. A na kraju utakmice da ne govorim - zadnjih pet minuta pocinje pesma VOVJODINA..... (ne znam tacno koja ali se navija) ZA KOGA ? ZBOG CEGA ? I dolaze igraci na sever (tad sam vec bio van stadiona, ali sam cuo) , pesma traje , navija se . Kasnije cujem okrenuli ledja. JEL TO DOVOLJNO? Okrenemo ledja i navijamo .HAhAhAHAHAH
Treba svako da ponese po 20 jaja i da ih sacekamo na Vujadinu i sve po spisku pa da vide da li ce da trce i da li ce da se bore za loptu.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Vreme je za ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=aWXoBPWS8EA

STRAHOPOŠTOVANJE BREEEEEE!!!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Pikado wrote: A na kraju utakmice da ne govorim - zadnjih pet minuta pocinje pesma VOVJODINA..... (ne znam tacno koja ali se navija) ZA KOGA ? ZBOG CEGA ?
ZA KOGA?: Za FK Vojvodinu

ZBOG ČEGA?: Zato što Vojvodina nisu samo tih 10-15 debila, kako ti kažeš, ni uprava. Oni svi dođu i prođu.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Naravno da prodju i dodju. Svuda je to tako , pa i ovaj snimak Juventusa. Ali sto je pesma krenula tek na kraju, kad nam dolaze igraci.? Kad oni dolaze treba da im vicemo UUUAAA ili vec nesto slicno , a da pevamo pre toga. Ali u ovim situacijama ja ne znam ni ko bi mogao da peva. Ako cemo da pevamo samo za ime i grb VOJVODINE onda mozemo da se nadjemo i kod futoske pijace pa da pevamo.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

trelos gia fcv wrote:Vreme je za ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=aWXoBPWS8EA

STRAHOPOŠTOVANJE BREEEEEE!!!

BRAVO TRELOS !!!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Sećate se onog klipa sa Berluskonijem?

:twisted:

Po meni, bolja varijanta...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Marcello wrote:Sećate se onog klipa sa Berluskonijem?

:twisted:

Po meni, bolja varijanta...
To je bila nameštaljka :P :wink:
Locked