9. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Galeriju popunjavam sutra, a sada samo par odabranih fotografija...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Čestitke na pobedi.
Nisam gledao utakmicu, ali slušajući radio prenos, mi smo bili nešto borbrniji nego do sada.Rekao sam, pred ovu utakmicu, da će pobediti srećniji tim, a ako sreća izostane, da će biti 0:0.Otprilike tako se i desilo.Da je naš Voja (naravno Ubiparip :wink: ) dao gol, danas bi Subotičani bili taj srećniji tim.Ovako isplatilo se svima nama ta veća želja i moranje Vojvodine, u ekipi u kojoj je izvršena samo JEDNA promena u ,,standardnom" sastavu našeg tima, pa je Aleksić (koji se medijski izborio za svoj status) bio starter, ali je zato Medojević prebačen na klupu.Sve ostalo je ostalo isto uz, samo današnju, nešto povišenu borbenost tima.
Videćemo, u narednim mečevima, koliko dugo ta ekipa može da izdrži test baš te borbenosti i koliko će trener imati uticaja na izbor igre i igrača?Ova pobeda je najznačajnija samim akterima Fudbalskog Kluba Vojvodine.Nas, na tribinama, tek treba da uvere da se nešto promenilo (ili da će se nešto promeniti) na bolje.Trebaće bar onoliko dobrih partija, koliko je do sada bilo slabih, da bi ušli u naredni period bez balasta loše prošlosti.
U sredu nam sledi stari dužnik, ludost iz mlačana, pa onda Bambijevci u NS, gde bi već jasnije trebalo da se vidi uticaj obećanih promena.
Srećno u Kupu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Hvala majstore na podsecanju na jedan sjajan fudbalski derbi. Sada nam sledi gostovanje u Lucanima u kupu. Nadam se pobedi. 4.000 ljudi na gradskom stadionu u Subotici, govori sve o tome koliko su ljudi u tom gradu zeljni dobrog fudbala, mada i mi smo doprineli da se ova fudbalska predstava pretvori u praznik. Pobedio je bolji, mada sve cestitke domacinu na odlicnoj igri.
Last edited by Kamenica on Sun Oct 25, 2009 12:47 am, edited 1 time in total.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne znam da li je neko primetio,ali Brka još nije primio golu ovom prvenstvu. :wink: Sve golove je primio Kesić.Pet utakmica je nesavladan,bravo za Brku kapitena i majstora!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

U pravu si.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ice wrote:Ne znam da li je neko primetio,ali Brka još nije primio golu ovom prvenstvu. :wink: Sve golove je primio Kesić.Pet utakmica je nesavladan,bravo za Brku kapitena i majstora!
:!: :!: :!: :hurray: :cheers:
JEDAN JE ŽELJKO BRKIĆ - NAŠ KAPITEN :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Evo i delica atmosfere sa danasnjeg derbija... Drago mi je sto sam nasao vremena da odem na utakmicu:


http://www.youtube.com/watch?v=s-Ue_Xwj ... r_embedded#
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Cestitke momcima pa pobedu ali na zalost i svi ovi ostali su pobedili...
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Dobise grobari :shock: Ono sto se meni dopalo juce, jeste strasno zalaganje, kao i pjevanje Borcevih pesama. Prijateljstvo izmedju ove dvije grupe treba da jaca... Grmilo je na "Oj Kosovo, Kosovo"... Inace kao jedan od navijaca koji je navijao sa Firmom, dojmilo me je to, sto nismo zaboravili na nasu bracu sa Kosova i Metohije...
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Prvo sam se dobro ismejao kada sam procitao ovaj tekst,a sada shvatam da to i nije bas smesno :roll:
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... -9084.html
Napred Voso!
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Naidjoh na neku prezentaciju o Mrdji sasvim slucajno,ima sta da se vidi pa reko da postavim sajt.
www.sportnetworkwebtv.com/dragan :wink:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Meni od svega ovoga najinteresantniji snimak iz Subotice,jer to neka TV prenosila deluje mi kao da je ovo isecak iz prenosa! :lol:
Sta reci,sve je stalo u 6 minuta,ajd dobro bez briljantne partije protiv BSK-a,al to je to...Samo mi 1 momenat nije bas jasan,na svim mecevima slavi gol(kad ga ubode) tako sto poljubi grb,a protiv zvijezde mi nesto bio tih!?Ne valja to tako Dragane,al ajd mnogo si jak,niko ti nista ne moze :oops:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Po meni je odlican igrac,koji to igrac iz naseg tima sa 25 godina ima toliko materijala,momak je razbio prvenstvo za mlade i bio najbolji strelac kada smo bili drugi.Ne znam,ja ga kao igraca mnogo cenim... :lol:
Locked