24. kolo: Cukaricki-Vojvodina 4:4

Koliko bodova ocekujete u sredu?

Sva tri, naravno
7
30%
Jedan ali vredan/bedan
7
30%
Ama bas nista
9
39%
 
Total votes: 23

User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

chinaman wrote:4:3, jos cemo se tresti
Super! 4:3 je prava stvar, a ne 1:0 bez šansi i u antipropagandi.Pa još sve to u instambulu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kako imamo srece.Nemamo pojma,odbrana ne postoji,golove nam daju kada hoce,ali eto spasili nas Mrdja koji se konacno razigrao,a i ko drugi kod 2:2 nego Trivunovic koji nam do sada nije valjao.A Lazetic ce sigurno opet biti proglasen igracem utakmice,a najlosiji igrac ce biti Aleksic ioako nije ni igrao.
Inace,kako javljaju na SOS-u,nas gos'n Dubroja je posle 2:2 ustao u lozi i vikao na Marica da zameni Djurica.Eto,maske su skinute,jasno je da se Maric ne mesa u svoj posao,a da tim u stvari sastavlja Dubroja.Sraman potez za jedan ovakav klub bogate i gospodske tradicije.
Videcemo sta ce biti do kraja.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Nevidjen si smarac Zeljo...
Da mislim, jer sam imao prilike da ga gledam u par utakmica posle ona dva gola i bio je los, svaki put zamenjen!
Evo i Mrdja je dao 2 komada, jos i penal napravljen nad njim!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

4-4 :oops:
Mislim da nema potrebe nervirati se kad je ovaj rezultat ocigledno bio sudjen... 8)
Last edited by mihailov on Wed Apr 08, 2009 5:26 pm, edited 1 time in total.
Napred Voso!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Cim je komentator rekao da je sudija produzio mec 4 minuta tacno sam znao sta ce biti. Dva puta vodimo sa dva razlike i dva puta nas stizu pa da li je moguce.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

mihailov wrote:4-4 :oops:
Изгледа да је Брка сломио прст....
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Ovo je strasno, pa nama treba zabraniti da igramo fudbal. Pa vodis 2 puta sa 2 razlike protiv velesile Cukarickog i ne pobedis. STRASNO :!: :!: :!:
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

4:4

Post by fruskogorac »

Opet pad koncentracije ... 4:4
Brkica u drugom poluvremenu zamenio Kesic. Valjda povreda sake kod Brke.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Au,ala su pojedinci ovde vec slavili. :oops:
Sta bi ste i imali od takve pobede da smo uspeli?
Ovo je totalna katastrofa.Cukaricki je igrao na sve ili nista i iz kontre je mogao da dobije jos 4 komada,a i taj klub je u rasulu.
2:0 i 4:2 i ni to nam nije dovoljno.Tako ne igra ni ekipa iz beton lige.Vec rekoh,da nama moze gol da da ko hoce i kad hoce.Uz to Brkic izgleda slomio prst,a nas trener Dubroja izvanredno vodio ekipu.Da,sada je jasno ko nam je trener,pa on je zamenio Djurica.
A komentar zasto smo izgubili dva boda ce biti-pa zato sto je izasao Lazetic,a Aleksic je bacao cini i crnu magiju.
Kakvo bre crno drugo mesto,pa to mozda u snovima,a kada se probudimo ruka u lavoru.Nije za nas ni ovo trece mesto,da je pravde i manje ovih dosudjenih penala za nas,ne bi smo tu bili i pustili bi smo bolje Cacane i Ivanjicane da igraju Evropu.
Last edited by ice on Wed Apr 08, 2009 5:33 pm, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne treba trositi emocije,SREDA je!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Auu, tek sada je ustvari jasno ko je profitirao (iako su me kao pravog simpatizera obradovali golovi) :oops: :oops: :oops:
Izvinjavam se zbog momentalnog optimizma (došao sam s posla, pa me ponela vest) :cry: :cry: :oops: Nikad više.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A sto je uslo 7+,taman da se pojedinci omaste debelo,i iz Beograda i iz Novog Sada. :lol:
Kada je zadnju put bilo toliko golova?Uvek igramo sa Cukom 0-2 gola.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Grbavac
Posts: 46
Joined: Wed Nov 12, 2008 3:35 pm

Post by Grbavac »

A kad smo zadnji put dali cetiri gola :)
Kad smo zadnji put primili cetiri gola za poluvreme :)
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Izgleda su "stari sportski prijatelji"(cvrsto prijateljstvo datira jos iz vremena preveslavanja gospodina Stepija)resili da preveslaju i kladionice i finansijsku krizu,jer ja stvarno ne vidim ni jedan moguci nacin da Vojvodina sa ovakvim timom i ovakvim trenerom bilo kome da cetiri gola u regularnim uslovima(to sve vazi i za Cuku)!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

vladans wrote:Izgleda su "stari sportski prijatelji"(cvrsto prijateljstvo datira jos iz vremena preveslavanja gospodina Stepija)resili da preveslaju i kladionice i finansijsku krizu,jer ja stvarno ne vidim ni jedan moguci nacin da Vojvodina sa ovakvim timom i ovakvim trenerom bilo kome da cetiri gola u regularnim uslovima(to sve vazi i za Cuku)!
Ja sam istog misljenja!
Locked