20. kolo: Borac-Vojvodina 1:1

User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ne znam za vas, ali mene hvata muka pri pomisli na ostatak prolećne polusezone...
Ekipa (ili bolje rečeno ono malo dobrih igrača što imamo), već duže vreme biva sistematski uništavana, tačnije od samog početka ove nesretne sezone '08/09. Šta će od nje na kraju ostati, ne smem ni da pomislim. Tek, Džimi nam je od samog početka stavio do znanja da se njegovim dolaskom na tom planu ništa neće promeniti. Čak šta više, biće još gore. Što reče Turija - da ironija bude veća, taj čovek je duže od dve godine bio direktor omladinske škole...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Zasto nije bilo Stjepanovica ni u kombinaciji za tim? Kada je bio nas najbolji igrac na pripremama i u prva dva kola? Mijatovic ponovo vracen u tim, igra jos kukavickija...Nema mesta za Aleksica, kako tek ocekivati za Smiljanica, Medojevica, Mitosevica... Svaka cast za Mariceve doprinose kao igraca, ali trenerski i ljudski su pod velikim znakom pitanja!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Turija wrote:Nerešeno u Čačku sam primio mirno (a čini mi se da bi svaki rezultat tako primio)
Otprilike se i ja ovako nekako osecam. Puno je gorcine u nama i to ne valja, ali sta drugo i ocekivati kada se tako lepo ophode u upravi prema nama, koji smo svim srcem i iskreno iz ljubavi uz ovaj klub. Nadam se da su oni koji su bili u Cacku imali makar dobar provod, a prema slikama sa tekme vidi se da je bilo i vise nego dobro :D
Somborac, Stjepanovic je bio povredjen, tako je bar pisalo po novinama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vidim da za primljeni gol imamo da zahvalimo Pavlovicu koji je samo stojao pored Stojanovica pustajuci ga da skoci neometan i pogledom ga ispratio dok je postizao pogodak.Sta reci o nasim odbrambenim igracima?Svaku utakmicu nas neko kosta primljenog gola,mi zaista mozemo da primimo gol kada se protivniku prohte,pa delujemo TOTALNO amaterski,mislim kako objasniti to da prvo pre 2 kola tek sto smo izjednacili posle vodjstva protivnika mi opet odmah primamo gol,umesto da nas to psiholoski digne a protivnika dotuce,a sada pokazujemo da nam ni obrnuto ne odgovara,tek sto smo posle mnogo muke u tvrdoj utakmici poveli,protivnik nam zacas bez po muke daje gol.Neverovatno stvarno.Kada tome dodamo napad koji je kao iz reprezentacije udrzenja starackih domova,vezni red koji ne postoji,uopste mi nije jasno kako smo osvojili toliko bodova.Prvo,imali smo jesenas puno srece,a drugo imamo jednog coveka koji daje sebe na terenu i vadi nas,a to je Kizito.Brkic takodje daje znacajan doprinos,a dok je igrao kod Radojicica par utakmica je resio i Aleksic ali sada ga opet nema skoro uopste.I to je sve,ako dodamo bljesak Mrdje protiv Jagodine i Tadica protiv Kule,plus Djuric na pocetku sezone.To sve dokazuje da mi igru nemamo,igramo na silu,ne postoji nikakav sistem,to je zali Boze gledati,pitam se samo dokle ce trajati i kada ce se desiti da nas neko posteno napuni,a sigurno da taj trenutak nije daleko.Vidim da smo opet igrali dugim loptama na usamljenog Mrdju i jednom je to slucajno proslo,ali uz obilatu pomoc odbrane Borca i golmana Borca koji su nespretno reagovali.I sam Mrdja je bio iznenadjen da je dao gol,a pre toga je u par izglednih situacija reagovao standardno,kao veteran koji loptu nije pipnuo 20 godina.
U sredu dolazi Rad kome trebaju bodovi i stvarno ne treba tu nista ocekivati,opet jedno mucenje lopte i sviju nas,bar da uprava cuje da nam se to NE SVIDJA UOPSTE.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Raspisah se,iako mi to nije namera,ali neke stvari prosto kuljaju iz mene,kada vidim kako ovi vode klub,a uz samo malo truda i amater ga je mogao odvesti do titule.
Na osnovu pregleda nase ekipe i njenih mana,jasno je da nama ne funkcionisu ni odbrana,ni vezni red,ni napad.Ali imamo mi potencijala,neki kostur postoji,mada mozda je bolje reci MOGLI SMO IMATI POTENCIJALA,trenutno ga ipak nemamo.Nama fali jedan dobar stoper,jedan kreator igre i jedan agilni napadac.Dakle,igrac u svakom sektoru tima,ali samo jedan i vec bi bila razlika osetna.Sada zamislite da je uprava bar malo odresila kesu i dovela igrace koji su hteli u nas tim,a nisu dosli jer su im se nudile smesne pare,a sve je to bilo radi javnosti da nam se zamazu oci da kao nesto rade.Da smo vratili Pekaru,doneo bi odbrani sigurnost,trgao Djurica,da smo poceli pripremati mladog Karana da po ptrebi uskoci i menja ih,zatim da smo doveli Mutavdzica i dali punu slobodu Trivunovicu u igri,procvetao bi i vezni red,Aleksic da je standardan kao neki poluspic i plus da smo doveli Kaludjerovica bez obzira sta ko mislio o njemu,eto dade gol u Dvoru, i naravno ostavili Sepuja,doveli Stepija kao trenera sa punom slobodom sastavljanja tima,pustili malog Smiljanica da igra,davali povremeno sansu i ostalim klincima,pa mi bi smo se prosetali ligom i tovarili rivale.Ali ne,nekome to nije bilo u interesu,samo se gledaju uski i sebicni licni interesi i zato smo ovde gde smo.Zasluzili smo svi to,pa i mi navijaci jer smo hvalili obavljene pripreme i nismo na vreme digli glas.

P.S.-Ali mi imamo Cvetka i Rabrena,niko nema takvo blago,nisu oni za to krivi,stavise treba ih nagraditi.Zasto da voze stare modele VW stare 2-3 godine,kupite im novog golfa,i platite putovanje na neko egzoticno ostrvo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Nikakvih promena nije bilo niti ce ih biti. Svi vrlo dobrzo znamo koji igraci moraju da igraju tako da tu nema velikih iznenadjenja. Koliko sam ja slusao utakmicu na radiju sve sto smo uradili u provm poluvremenu bila su dva Popoviceva suta iz slobodnih udaraca. U drugom poluvremenu ni toliko, neko mucenje izmedju dva gola i onda pogodak ni iz cega. Mogao bi neko ko je bio na utakmici da kaze da li smo napravili i jednu pristojnu akciju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja bio juce na sajmu knjiga u NSu.Kako je Sepuja igrao???
Image
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Џими одлази!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Locked