25. kolo: Vojvodina-Partizan 1:1

Kako cemo proci

Pobeda
17
74%
nereseno
4
17%
poraz
2
9%
 
Total votes: 23

limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ajd da krenemo od glave.Brzic.
Vidim da Vukelja nije bio ni na klupi,sto mi je drago.Zameram mu sto nije ubacio Sepuju odmah posle crvenog kartona Vjestice,ali mozda se i bojao da se ne opece kao protiv Borca.U svakom slucaju cini mi se da je takticki dosta dobro oduvao Jokanovica,sto sam i prizeljkivao i ocekivao 8) Nekako mi je i drago sto su Jokan i Vjestica jedni od najvecih krivaca za igru titovog blizanca.Ovih dana mnogo su me nervirali naslovi u novinama tipa "preko ravnice do titule" i sl. gde su akteri intervjua najcesce bili 2 nasa bivsa igraca (iako su, moram da priznam,dali dosta umerene izjave).I kao sto je i Turija zapazio bunarenje od 60. minuta a skakaci nam 1,69.
I da zakljucim nisam nikako od onih koji bi menjali trenera posle svakog neuspeha.Mislim da to ne samo da nije resenje, nego i ogromna boljka naseg fudbala.Lepo se postave ciljevi,ako trener prihvati, postavi se rok i trener dobije mandat.Na kraju lepo se podvuce crta, sta se moglo, sta nije i kako dalje.

Babalj.Ne zameram mu nista kod gola,jer je krivac,po meni, Radovic.Nesto i nije imao puno posla,svaka cast kod odbrane slobodnog udarca (opet los zid ili sam ja corav ? ) ,ali ono ukopavanje u 90. minutu kod onog suta iz okreta :roll: odose mi 2 godine zivota.

Jel se zna sta je sa Milutinovicem?Od Radovica nisam vise ni ocekivao jer smatram da ne poseduje kvalitet za Vojvodinu.Decko mora mnogo toga da popravi mnogo,maltene sve.Posebno da obradi malo svoje startove,jer je mogao napolje jos pre 90. :wink:
Stosic solidan.
Djuric fenomenalan!Da taj decko iza sebe ima nekog da ga gura kao sto su gurani Kahriman,Petkovic...Necu ni da zamisljam.Sjajan je bio i u napadu,steta sto nije usla lopta u gol posle suta u prvom poluvremenu. :? Uostalom,asistent kod gola :wink:
Kizito odlican.Rekao bi jedna od najboljih utakmice jos od one kad je srusio Zvezdu,ali necu jer me je nekoliko puta iznervirao.Kada se nadje pred kaznenim prostorom protivnika kao da se zaledi u nekoliko navrata...Sa malo vise sigurnosti bio bi fenomenalan.U odbrani fantastican.

Trivunovic je odradjivao lavovski deo posla.
Popovic odlican.Pored odlicnih centarsuteva (eh da imamo jos 2 skakaca u ekipi ) izdvojio bih momenat kod crvenog kartona Vjestice.Postupio kapitenski pomerivsi Buaca (cini mi se..) i zajedno sa jos nekim dodatno isprovocirao iskusnog Vjesticu,sto je mnogo uticalo na tok igre.
Vukajlovic ni tamo ni vamo...nisam bas najzadovoljniji.Mnogo hteo,malo dao po meni..
Pantelic.Mislim da je na ovoj utakmici vrlo malo iskoristen, iako mi se svidelo kako je terao igrace na presing.Kapa dole.Par lepih poteza za oko(Zuki kroz noge i slicno..) 8)

Aleksic hm recimo da sam ocekivao previse,iako je nasa igra dobila vise na prodornosti i tempu.
Tadic dobar...Ali ja jednostavno nemogu da gledam onako mlako ulazenje u duele.Izgleda mi kao odsustvo zelje,a znam da nije to.To Brzic mora da resi ili neko od igraca da mu ukaze na to.
Buac.Svaka cast majstore.Do zadnje lopte se konacno isplatilo.Za njega jednostavno nema izgubljene lopte,ide do kraja na svaku. Dobio je bitku sa juce odlicnim Djordjevicem.Iskreno se nadam da ce Brzic dati uskoro priliku u napadu njemu zajedno u tandemu sa Sepujom :idea:

p.s. Drago mi je sto se zagrevao i Vuk Mitosevic,svaka cast treneru.

A sada idemo da dalje!Opet naslovi u novinama "utakmica za zvezdu",u subotu i njima da pomrismo racune,ali sa TRI boda.Partizan je osvojio vise bodova od nas ove sezone,nismo uspeli ni jednom da ga pobedimo. Sa Zvezdom imamo 2 remija tako da poraz ne dolazi u obzir.

IGRAJ VOSO!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9970
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

lep dan...
mozda i lepa inspiracija za napisati koju rec... :wink:
citam malo sve te vase komentare,i sticem utisak da je situacija medju nama kao i medju politicarima,naime,dok govorimo (pisemo) sve smo u pravu....
Svako od vas je izneo odredjeno zapazanje i delimicno ili vecinom je u pravu.Pa ajd da i ja eto napisem koju rec,iako nisam bio na utakmici (kakav sam ja to navijac :wink: ):
-prvo,posto nisam bio na utakmici,ocigledno je da ne mogu detaljno da obradim sve igrace,ali evo neko onako generalno misljenje...

Brzic?Podrska ili ne?
Sto se mene tice,stekao sam utisak da Brzic pokazuje malo vec one naznake koje je imao i Vujadin kad je zadnji put vodio plave,i da ce nam i on uskoro poceti pricati kako je stadion livada ogradjena sa sve cetiri strane :lol: ,ali sam ubedjen da mi vec dugo vremena nismo imali trenera koji je toliko respektovan od strane novinara i od strane protivnika.... Ima Ivica neki smek,ima nesto sto pokazuje njegovu pripadnost i nisam za to da ga sklanjamo.E sad,ucinak na terenu... ne znam sta bih rekao,gotovo ni na jednoj utakmici koju smo porazeni nismo nadigrani,mozda nam se samo vraca ono cime nas je Rajevac zaduzio :wink: mene ipak raduju neke cinjenice koje pokazuju da je Brzic na dobrom putu,a to je recimo: probao covek bez Pante (rezonski,zbog godina) video da ne ide i ok,vratio ga,probao covek sa Vukeljom (nerezonski,ali ok,ne zna on Vukelju,bio je vani dok je Vukelja "harao" nasim terenima :wink: ) video da ne ide i ok,izbacio ga.... ima Brzic nekih poteza koje vuce sasvim u redu,tako da.... rano je za smenu :lol:

Mene strasno raduje cinjenica da mi polako stvaramo opet mocnu kicmu tima koja nam je bila odstranjena finansijkim transakcijama.Kahrimana,Pekarica,Kacara i Despota..... sasvim sigurno ce nadomestiti nova srz ?,Djuric,Popovic i Buac.Upitnik stoji na mestu golmanske pozicije.Neverovatno je da nam je u staroj kicmi njen pocetak iliti trtica (ako je pocetak od dupeta :lol: ) -Kahriman- bio i najslabiji,a da je njega sad najteze nadomestiti.Secam se jos davno sam vam ovde skretao paznju da Babaljove kikseve u Cacku,posle i u madjarksoj i govorio da po nicemu nije bolji od Kahrimana sto se sad polako i pokazuje.Tako da sam ovde za jedan mali hirurski zahvat i odstranjivanje Babalja sa ovog dela kicme tima,i davanje sanse drugom golmanu.Citam neki kazu nije kriv covek za penal nad joveticem.Pa da ga je kojim slucajem Kahriman oborio tako naivno,vec bi visio na nekom od mostova nad Dunavom.Po meni,golman koji uradi onakav zagrljaj u vec promasenoj sansi protivnickog igraca zasluzuje malo hladjenja.

Ovde jos moram da iznesem i jedno javno izvinjenje Buacu,za kojeg sam vec ranije pisao da imamo igraca manje u timu (nisam ga imenovao,pa ste vi pogadjali) i sad vidim da sam se prevario u proceni malo,jer,cak i da nista ne zna,volim igrace koji izgaraju na terenu i kazem vec Buac polako izrasta u taj deo kicme koji je sa uspehom predstavljao Despot.Jos samo golovi da krenu.
Ipak,jos nismo prvaci da bih bio potuno zadovoljan.Vec ste vi naveli tu imena par igraca koji moraju da se zapitaju sta i kako dalje,ali moj je utisak da vise od svih Tadic treba da stavi prst na celo,jer... kao sto sam i ranije pisao,njemu jos uvek protivnicki igraci oduzimaju loptu bez faula... jednostavno,ne moraju da uloze ni minimum truda da bi ga zaustavili.... kao da sam ja na terenu umesto njega :lol:

Inace,utakmicu sam slusao na radiju i moram priznati da se jos od utakmica sa Bastijom i Werderom nije osecala tolika pripadnost komentatora ali i cele emisije radio Novog Sada ka nasoj ekipi.Zaista za svaku pohvalu i ovaj pomak.Nije se tu primetilo ni malo straha i postovanja prema beogradjanima kako je to do sad bio slucaj,cak je komentator na kraju odjavio utakmicu recima kako mu je zao sto je kraj jer je Vojvodina bolja i milina je za komentatora prenositi ovakav mec.

Toliko od mene.... nadam se da nam samopouzdanje nece pasti i da sa Marakane najmanje bod donosimo,ali muskim nastupom i otvorenom igrom,jer ovo je nedelja kao idealna za promociju neke nove Vose. :wink:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Sever dosta dobar,pesma nije stajala,sem kod onog sitnog incidenta.Mislim da takve situacije nikom ne idu u prilog,policija opet ocajno reaguje.Brojnost slaba,ali navijanje odlicno,mada mozemo mi to mnogo bolje!
Zeleo bih da pohvalim ekipu sa zapada koja je fenomenalno odradila posao juce!Ljudi su znali da ce tamo biti vise grobara i fino,znalacki se odvojili od ostatka i zauzeli deo blizi severu.Takodje,konstantno vredjanje te marve sa zapada i izuzetno glasno dovikivanje sa severom za svaku pohvalu.Kapa dole :!:
Napred Voso!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

mihailov wrote:Sever dosta dobar,pesma nije stajala,sem kod onog sitnog incidenta.Mislim da takve situacije nikom ne idu u prilog,policija opet ocajno reaguje.Brojnost slaba,ali navijanje odlicno,mada mozemo mi to mnogo bolje!
Zeleo bih da pohvalim ekipu sa zapada koja je fenomenalno odradila posao juce!Ljudi su znali da ce tamo biti vise grobara i fino,znalacki se odvojili od ostatka i zauzeli deo blizi severu.Takodje,konstantno vredjanje te marve sa zapada i izuzetno glasno dovikivanje sa severom za svaku pohvalu.Kapa dole :!:
Koja li je to ekipa bila? :lol:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Juce sam razgovarao sa nasim trenutno najstarijim igracem.Upitavsi ga zasto je zamenjen vec na polu vremenu,on mi rece zbog toga sto su malog Aleksica dosli da gledaju neki menadzeri i da treba da se verovatno proda na kraju sezone :shock: :oops: :!: Sve lepse do lepseg!
ssnigd
Posts: 3450
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

O ucinku pojedinih igraca na tekmi zaista ne mogu nista da kazem, jer od silnih prelepih barjaka, mozda sam pola tekme odgledao. Penal nisam mogao da vidim da li je postojao, kao ni kako ga je grobar izveo, da li je Babalj mogao da ga odbrani itd. Kad smo poceli da igramo sa igracem vise videlo se da smo bili malo vise pogubljeni na terenu, pa nam je trebalo sigurno 10 minuta da potisnemo grobare na njihovu polovinu i onda je krenula prava opsada gola, sa mozda 2, 3 polukontre koju su grobari imali. Na kraju samo ostaje zal za 3 boda, eto posle cigana kad im nismo zabili u zaustavnom vremenu gol, tacnije Kacar, desilo se ponovo protiv mrskog nam rivala. Uspeo sam da pogodim da ce Buac dati gol iz igre i jos jednom kazem da mi je drago zbog njega i u rupi za sledeci vikend, ocekujem jos jednu slobodnu, musku igru nasih i ovog puta 3 boda koja idu za Novi Sad.
Treba pohvaliti Staru gardu i ostale Vojvodinase na zapadu kako su se borili sa brojnijim klosarima grobarskim i konstantno ih prozivali pri svakom njihovom pozdravljanu grobarskih akcija, kao i na glasnom dovikivanju sa severom. Mozda samo ubuduce da se pozicionirate vise ka sredini zapada, a manje ka severu jer cete tako mnogo vise doprineti njihovom utisavanju, a i podici cete ostale slaninare koji su se mozda ustrucavali da ustanu. Po meni nema potrebe da se toliko izdvajate ka severu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

FRIEND, izgleda da je to u pitanju, pošto su bili prisutni menadžeri Intera, koji su došli da posmatraju Aleksića, a najavljivan je bio i dolazak menadžera (iz Grashopersa, ako se ne varam) koji su snimali Tadića.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Red Firm wrote:FRIEND, izgleda da je to u pitanju, pošto su bili prisutni menadžeri Intera, koji su došli da posmatraju Aleksića, a najavljivan je bio i dolazak menadžera (iz Grashopersa, ako se ne varam) koji su snimali Tadića.
Pa i nisu se bas nagledali :roll:
P.S.Utakmica na marakani ce najverovatnije biti u subotu sa pocetkom u 16h.Naravno,ovo je jos uvek nezvanicno...
Napred Voso!
Locked