Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Koral wrote: Thu Jun 15, 2023 1:46 am Ako se želi iskoristiti ta šansa sa odličnim odnosima sa Bolonjom, to je kod ovog momka iz Holandije, gol mašine- Sydney van Hooijdonk
Ako je upola rasan kao ćaća mu, obezbedili bismo se haos...

Što se Kajevića tiče, ponoviću - isto tako je i Drinčić dočekan.
I to je okej, ovo treba da bude sredina u kojoj su očekivanja proporcionalna našoj ljubavi prema klubu. Na njemu je da spusti glavu i da radi isto kao što je to uradio Drinčić.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2105
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Vidim da smo doveli Kajevića.Po meni teški prosek i neverujem da će napraviti boljitak.
Mi samo sa strancima možemo da napravimo razliku.
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

gospodinFKV wrote: Thu Jun 15, 2023 3:06 pm
Koral wrote: Thu Jun 15, 2023 1:46 am Ako se želi iskoristiti ta šansa sa odličnim odnosima sa Bolonjom, to je kod ovog momka iz Holandije, gol mašine- Sydney van Hooijdonk
Ako je upola rasan kao ćaća mu, obezbedili bismo se haos...

Što se Kajevića tiče, ponoviću - isto tako je i Drinčić dočekan.
I to je okej, ovo treba da bude sredina u kojoj su očekivanja proporcionalna našoj ljubavi prema klubu. Na njemu je da spusti glavu i da radi isto kao što je to uradio Drinčić.
Treći strelac holandske lige prošle sezone, 19 golova ukupno .. Zvuči izuzetno optimistično meni
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Veljko Simić želja Čukaričkog.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Thu Jun 15, 2023 3:06 pm Što se Kajevića tiče, ponoviću - isto tako je i Drinčić dočekan.
I to je okej, ovo treba da bude sredina u kojoj su očekivanja proporcionalna našoj ljubavi prema klubu. Na njemu je da spusti glavu i da radi isto kao što je to uradio Drinčić.
S tim da je Drincic lider u zivotu,i pre svega posten prema sebi,bez obzira koje boje branio.Kajevic mi ne odaje takav utisak.U Cuki je vecito bio u senci Docica,a ni kada je Docic pauzirao zboga Sanoga,Kajevic nije uspeo da se nametne kao lider
Deep Purple wrote: Thu Jun 15, 2023 8:39 pm Veljko Simić želja Čukaričkog.
A Nikola izgleda presao u TSC
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@gospodinFKV @Voja

Ne može da se poredi Kajević sa njima dvojicom. Docić i Drinčić su slični igrači. Kajević nije ni blizu igrač kao njih dvoje po postavci igre. Kajević je prefinjeniji fudbaler, lepak u veznom dok su Drinčić i Docić stubovi veznog reda, sjajni na prekidu, glava ekipe.


Docić je čak i direktniji u smislu dodavanja dok Kajević igra na minijature. On je kao Žoržinjo neće popunjavati na primer statističke figure jer on najčešće bude onaj koji doda igraču koji asistica. Videćete već, poptuno atipičan igrač u našoj ligi, takva vrsta izumire. Sa Kajevićem u sastavu igraće se direktniji fudbal u odnosu na prošlu sezonu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

partizan pregovarao sa Antićem i Nastićem. Zbog negativnih preporuka iz Poljske u vezi Nastića izbor im je pao na Antića. Done deal.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Pise Dnevnik danas bili danas lekarski pregledi i sem Kajevica na njima su bili jos 2 nova igraca ali posto im ugovori isticu 30 06 sa starim klubovima imena nisu dali
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote: Fri Jun 16, 2023 1:29 pm Pise Dnevnik danas bili danas lekarski pregledi i sem Kajevica na njima su bili jos 2 nova igraca ali posto im ugovori isticu 30 06 sa starim klubovima imena nisu dali
Pa po dosadašnjim pisanjima svih živih, jedan od njih dvojice je Crnomarković, a drugi ovaj levi bek iz Pazara
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Rečeno je da će biti 4 pojačanja, a mi trenutno znamo da su to Kajević, Crnomarković i (možda) ovaj iz Novog Pazara. Za napad nam vratite Mrkaića i žurka može da počne... :(
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Karlsson
Posts: 2212
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mora doći i neko krilo ako odlaze Simić i Kabić.
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Duplof wrote: Fri Jun 16, 2023 3:48 pm Rečeno je da će biti 4 pojačanja, a mi trenutno znamo da su to Kajević, Crnomarković i (možda) ovaj iz Novog Pazara. Za napad nam vratite Mrkaića i žurka može da počne... :(
Sa ovim pojacanjima mozemo samo da slikamo ,,za uspomenu" u prvom kolu kvalifikacija LK.
Svaka cast kako su pripremili prelazni rok za godinu dana (ne)rada. Isto k'o i proslog leta - ni za jotu bolje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Turija wrote: Fri Jun 16, 2023 4:22 pm
Duplof wrote: Fri Jun 16, 2023 3:48 pm Rečeno je da će biti 4 pojačanja, a mi trenutno znamo da su to Kajević, Crnomarković i (možda) ovaj iz Novog Pazara. Za napad nam vratite Mrkaića i žurka može da počne... :(
Sa ovim pojacanjima mozemo samo da slikamo ,,za uspomenu" u prvom kolu kvalifikacija LK.
Svaka cast kako su pripremili prelazni rok za godinu dana (ne)rada. Isto k'o i proslog leta - ni za jotu bolje.
Priviđa mi se Vaduc čuveni.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2331
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Transferi

Post by Grbavica.021* »

Никола Симић је веома близу договора са ТСЦ-ом и у наредних неколико дана требало би да појача суперлигаша из Бачке Тополе
Post Reply