Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1466
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Jel zna neko kad nam stize onaj Hertin Brazilac :lol: :lol: :lol: ???
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Uvek sa tobom wrote:Jel zna neko kad nam stize onaj Hertin Brazilac :lol: :lol: :lol: ???
Kad nam se Kacar vrati :D :D :D :D :D :D :D
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Uvek sa tobom wrote:Jel zna neko kad nam stize onaj Hertin Brazilac :lol: :lol: :lol: ???
E matori, svaka ti čast :))) Trebalo se ovoga setiti! Stvarno, šta bi sa tih par Brazilaca na koje smo trebali da dobijemo 50% prava što je Bata još tada rekao. Koliko se sećam, dogovor je bio 3 miliona + par igrača!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Kako sam cuo na radio Sajmu, Stoika je potpisao..
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Jeste , na dve godine , sledi jos novajlija .....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

'ajd pa da vidimo kakav je i na terenu...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Ja sam zadovoljan jer smo konacno poceli da dovodimo pojacanja a ne da nagomilavamo igrace istog ili losijeg kvaliteta nego sto ih imamo i to je za svaku pohvalu!
Panta je covek koji je bio dobro upoznat sa svim sta se ranije desavalo u klubu i kako su se odradjivali prelazni rokovi ali mislim da je kljucno bilo to sto je Bata konacno prelomio da zaista i igracki budemo ozbiljan klub,tako da na ovo sve gledam kao drugu etapu u procesu "Vojvodina sampion",prva koja se ticala infrastrukture je bila vise nego uspesna ali za konacni uspeh je ipak trebao i tim!
Cim se angazovao trener kakav je Stepi moglo se naslutiti da cemo krenuti u ovom smeru jer on definitivno ne bi ni prihvatio to mesto da smo mu prodavali maglu!
E sad jos jedan kvalitetan stoper da ga uparimo sa Lovricem i po meni je to to!
ssnigd
Posts: 3442
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

To je to! A sada neka Rumun pokaze da zaista vredi, tome se bar svi nadamo. U suprotnom nece dobro da prodje ni u klubu, a medju navijacima pogotovo.

Ipak mislim da je Stojka cim je pristigao u SC Vujadin Boskov odmah znao da ce potpisati za Vosu. Bata, bez obzira na sve stvari koje ga prate, reputacija itd. on ipak ima harizmu, ima spiku, modne trendove drzi u malom prstu :lol: i zna sta hoce i sigurno da je to uticalo na Rumuna. Takodje tu je trener Stepanovic covek sa ogromnim renomeom u svetu fudbala pa je i to bio jedan od dodatnih tasova na vagi. Finansije kakve god da su, ako Stojka donese rezultate Vojvodini i u Evropi i u nasem prvenstvu ne treba zaliti. Zbog toga mi je drago kada sam procitao da ce u zavisnosti i od njegovog ucinka na terenu i on finasijski profitirati, pa ce ga to terati da na svakom mecu pruza sve od sebe, a ne da u manjim mecevima motivacija i moral opadaju.
Ovo je po meni u poslednjih ojha godina najbolji prelazni rok u nasem klubu. Oterani, ili kako god samo da vise nisu kod nas, mijatovic-cigansko kopile, Lazetic, Purke, Vukajlovic itd Dovedeni Vulicevic i Ajuru i to pred ciganima. Zal mi samo ostaje zbog Bukija
Oko dovodjenja stopera, treba biti pazljiv. Mi vec imamo Lovrica, Karana. Pekovica. A sada ako dovedemo jos i Trajkovica i Gasica, bice guzve 5 igraca na 2 mesta. Jedino da na zimu Pekovic i Lovric odu u inostranstvo, ovako hmmm :idea:

Necu da se radujem pre vremena jer prvenstvo jos nije krenulo, ali ako se po jutru dan poznaje bice dobro. Jer ako smo sa onim timom od prosle godine(mislim na gore spomenute otpatke), predvodjeni sve samim trenerskim magovima dospeli do druge pozicije, onda ovaj tim ima jako lepe sanse,.........

Nek nam je sa srecom :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ssnigd wrote:To je to! A sada neka Rumun pokaze da zaista vredi, Ovo je po meni u poslednjih ojha godina najbolji prelazni rok u nasem klubu. Oterani, ili kako god samo da vise nisu kod nas, mijatovic-cigansko kopile, Lazetic, Purke, Vukajlovic itd Dovedeni Vulicevic i Ajuru i to pred ciganima.
Jer ako smo sa onim timom od prosle godine(mislim na gore spomenute otpatke), predvodjeni sve samim trenerskim magovima dospeli do druge pozicije, onda ovaj tim ima jako lepe sanse,.........

Nek nam je sa srecom :!:
Nadam se dobrim partijama.Ne verujem da bi se Bata vratio, a da ne uradi više nego u prvom mandatu.
Voleo bih da funkcionišemo i sportski i tržišno i tradicionalno.Može sve to zajedno.To bi bila Vojvodina koja bi privlačila ljude ka sebi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1466
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Mislim da bi dovodjenjem jednog iskusnog i dobrog stopera ovaj prelazni rok mogao biti vrlo vrlo dobar :!: :wink:
ssnigd
Posts: 3442
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Nazalost, napusta nas Nemanja Milic! Sve je dogovorio sa Vojvodinom i ostaje samo da prodje lekarske preglede!
(Krle, 1. jul 2009 23:01)

komentar nekog lika na b92 o vestima sa ofkinih priprema :? jel to jedan od novajlija o kojima je pricao SDIVA EMINENCIJA. Po meni je to decko koji obecava, bar po onome sto sam pratio ofku na tv-u.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

ssnigd wrote:Nazalost, napusta nas Nemanja Milic! Sve je dogovorio sa Vojvodinom i ostaje samo da prodje lekarske preglede!
(Krle, 1. jul 2009 23:01)

komentar nekog lika na b92 o vestima sa ofkinih priprema :? jel to jedan od novajlija o kojima je pricao SDIVA EMINENCIJA. Po meni je to decko koji obecava, bar po onome sto sam pratio ofku na tv-u.
Kad bi ovo bilo tacno po meni bi to bilo ubedljivo najbolje pojacanje za nas!!! Taj decko ce biti igracina, a video sam da on i Dani odlicno saradjuju u reprezentaciji! Iskreno se nadam da je ovo istina!
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Da li je to onaj decko sto ga prati Liverpul vec duzi vremenski period ? Ako je to on, onda sigurno predstavlja veliki zalog za buducnost, ne samo naseg kluba vec i srpskog fudbala !
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1466
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

stefan wrote:Da li je to onaj decko sto ga prati Liverpul vec duzi vremenski period ? Ako je to on, onda sigurno predstavlja veliki zalog za buducnost, ne samo naseg kluba vec i srpskog fudbala !
Jeste to je taj :wink: bilo bi lepo da je taj komentar istinit.
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Nemanja Milic je jedan iz grupe potencijalnih novajlija za koje imam neke naznake da bi mogli biti nasa pojacanja , ali ne smem da tvrdim nista u vezi Milica jer nisam 100 % siguran .
Post Reply