Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Duplof »

OFK je jedini klub iz Beograda kog jedino cenim, iako smatram da su ukrali BSK-ovo ime, istoriju i rezultate. Ovi ostali, blizanci, raznorazni Obilići, Voždovci, Čukarički itd. su više doneli štete našem fudbalu nego koristi.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Imali smo pre nekoliko dana ovde razgovor oko Pavkova. Danas je izgleda i definitivno otisao iz zvezde,i zanimljivo je citati komentare u vezi Pankova,jer je to realno i neki presek stanja o njegovim kvalitetima,tako da... sta znam :)
Image
Taxista
Posts: 131
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Taxista »

Novi Pazar nastavlja impresivan niz!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Zasluzeno... a u Nisu gori u prvih 10 minuta dva crvena i dva gola,Bastaja dao prelep gol,a potom popio i crveni karton
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri Aug 26, 2022 8:20 pm Zasluzeno... a u Nisu gori u prvih 10 minuta dva crvena i dva gola,Bastaja dao prelep gol,a potom popio i crveni karton
Kakav je meč u Subotici? Sad sam se uključio stigao u stan pa ne znam na šta da bacim pogled da li u Suboticu ili u Sarajevo?
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri Aug 26, 2022 8:51 pm
Voja wrote: Fri Aug 26, 2022 8:20 pm Zasluzeno... a u Nisu gori u prvih 10 minuta dva crvena i dva gola,Bastaja dao prelep gol,a potom popio i crveni karton
Kakav je meč u Subotici? Sad sam se uključio stigao u stan pa ne znam na šta da bacim pogled da li u Suboticu ili u Sarajevo?
Ja sam poceo da gledam utakmicu u Subotici, ali je mnogo zanimljivije u Nisu.
Moracu u drugom delu malo i u Sarajevo. Tesko da ce u Nisu biti ovakav tempo i u drugom delu?

Edit
Ovaj Mesarovic poceo da igra fudbal. Mozda za 10 godina pocne i Zukic?
2:2 u Nisu, posle dobro izvedenog kornera Mesarovica. A Micin u stativu, pred kraj prvog poluvremena.

PS
@Deep, moramo se prebaciti na druge utakmice, da ne bi napustili gledanje utakmuca zbog Vose i nervoze zbog njene igre.
Last edited by Turija on Fri Aug 26, 2022 9:20 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Fri Aug 26, 2022 8:56 pm
Deep Purple wrote: Fri Aug 26, 2022 8:51 pm
Voja wrote: Fri Aug 26, 2022 8:20 pm Zasluzeno... a u Nisu gori u prvih 10 minuta dva crvena i dva gola,Bastaja dao prelep gol,a potom popio i crveni karton
Kakav je meč u Subotici? Sad sam se uključio stigao u stan pa ne znam na šta da bacim pogled da li u Suboticu ili u Sarajevo?
Ja sam poceo da gledam utakmicu u Subotici, ali je mnogo zanimljivije u Nisu.
Moracu u drugom delu malo i u Sarajevo. Tesko da ce u Nisu biti ovakav tempo i u drugom delu?
Sarajevo dobilo drugi žuti krajem prvog i dalo gol iz penala početkom drugog, Željo sad mora da pritisne jer gube i imaju igrača više.

A što se tiče meča u Nišu vidim samo kartone i golove ali verujem da je bilo interesantno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Ja sve zavrsih sa pobedom Lacia :cheers: Mnogo prelepih golova danas na Karadjordju,u Nisu,na stadionu Lacia...
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Iskreno sam se nadao onom starom Milojeviću kod cigana. Ovaj zapravo zna, po mom skromnom laičkom mišljenju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Neizlecivi »

Au kako meni smrdi ova tekma u Nisu od danas. Crveni prvi, prva tri gola na mecu, drugi crveni takodje... Kao lose odradjena stela. Iz 2u1 naravno... Ajde da je sad pucalo nesto od igre, ali makar po snimku najzanimljivijeg deluje kao losa gluma.
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

@ Deep, sustigao Zeljo minus.
Pozitivno me je iznenadio toliki broj gledalaca na gradskom derbiju. Svaka cast.
@Neizlecivi, sta mislis o nasoj u Surdulici?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Neizlecivi »

Turija wrote: Sat Aug 27, 2022 8:24 am @ Deep, sustigao Zeljo minus.
Pozitivno me je iznenadio toliki broj gledalaca na gradskom derbiju. Svaka cast.
@Neizlecivi, sta mislis o nasoj u Surdulici?
Pa nemam isto misljenje nikako. Ako govorimo o istoj stvari i namestanju nekom, prvo golovi su mi delovali regularnije nekako. Nisam video da se neko nekom sklanjao i pravio glupave greske. Takodje ne mogu da zamislim mozak koji u sestom kolu namesti x. Na drugu stranu sto od fudbala nismo videli nista...
Opet kazem, u Nisu nisam gledao celu utakmicu, samo mi prva tri gola i oba crvena deluju kao losa predstava.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Haaaaaa..... sad gledam ovog novog trenera zvezde... pa to preruseni Stanoje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Ne pratim ih, ali mislim da je precenjen trener.
Uvek pocnu tako euforicno sa hvalospevima, a posle: odlazi i mater treneru...
Isto i sa igracima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Obidje nas veceras i Vozdovac na tabeli. Verovatno i Cukaricki, kasnije?
Svi izvode neuporedivo bolje kornere od nas.
Kod nas, odavno, niko ne zna da izvede korner i prekide. Nije znao ni Drincic. Individualna tehnika oba tima, takodje, bolja. Dobri i golmani veceras.
PS
Gordic i Jojic su igraci koje je podmladak Mladosti generisao, dok od ovih nasih niko da odskoci igrom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply